Ugrás a kommentre

Piák, kaják, cigik - avagy, hogy (ne) tedd tönkre magad


Obi1

Milyen sört iszol?  

73 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen sört iszol?

    • Dreher
      2
    • Arany Ászok
      5
    • Borsodi
      2
    • Stella Artois
      1
    • Soproni
      9
    • Schlossgold
      0
    • Amstel
      0
    • Gösser
      2
    • Holsten
      0
    • Kaiser
      0
    • Szalon
      1
    • Becks
      1
    • más...
      17
    • nem fogyasztok sört
      32


Ajánlott hozzászólás

Köszi a tippet!

 

Gondoltam, hogy esetleg a bélflórákkal van valami gond, ezért rengeteg kefirt iszom (eszem? :evil:), és végül is jobb is, mint ősz elején volt :D

 

Ody: Még sosem hánytam piától. Se aznap, se másnap :D

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fejfájás még hagyján, nekem a gyomrommal van gond. Nyáron sok volt a vodka, és most, ha töményet iszom, másnap a gyomrom egyszerűen haldoklik, minden baja van.
A tömény alkohol nem túl gyomorbarát nagyobb mennyiségben. :evil: Bár engem mindig inkább elszédít, ha alkoholt iszok, és nem a gyomrom érzi meg. De ez biztos alkattól függő.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár engem mindig inkább elszédít, ha alkoholt iszok, és nem a gyomrom érzi meg. De ez biztos alkattól függő.

Én is inkább szédült leszek az alkoholtól, a gyomromat nem igazán bántja :evil:

 

Ez elég nagy baj szvsz.

Miért?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak hogy nem mindenki szervezete reagál ugyanúgy a piákra. Szerintem sem baj, ha valaki nem adja vissza, amit megivott.
Ez orvosi állásfoglalás. Nekem aztán mindegy ki hogy mérgezi magát, csak hülyeségeket ne írjunk már. Ugye kedves Donát....
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy ez valami női dolog. :) Tiszta mázli. :D

Lehet :D

 

Ez orvosi állásfoglalás.

Mond ezt egy ismerősömnek, aki szinte képtelen hányni. 50 év alatt kb. kétszer sikerült neki (nem pia miatt, alig iszik), és utána napokig beteg volt. Mint minden, ez is alkati kérdés, nem lehet mindenkire ráhúzni ugyanazt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mond ezt egy ismerősömnek, aki szinte képtelen hányni. 50 év alatt kb. kétszer sikerült neki (nem pia miatt, alig iszik), és utána napokig beteg volt. Mint minden, ez is alkati kérdés, nem lehet mindenkire ráhúzni ugyanazt :)

Hát nem tudom, szerintem az sehogy sem egészséges, ha a gyomor nem tud megszabadulni a mérgektől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerre írtuk, így nem láthattam. :) Nincs baj. Hányni piától nem büszkeség, ezt leszögezem. :D

Oké :D Semmi gond, de nem egy olyan véleménnyel találkoztam már, hogy milyen "ciki", hogy nem hánytam még, ezért asszociáltam rögtön arra :)

 

Viszont akkor lehet, hogy emiatt fáj a gyomrom piálás után? Így már nem lepne meg... hm, erre még nem is gondoltam.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mond ezt egy ismerősömnek, aki szinte képtelen hányni. 50 év alatt kb. kétszer sikerült neki (nem pia miatt, alig iszik), és utána napokig beteg volt. Mint minden, ez is alkati kérdés, nem lehet mindenkire ráhúzni ugyanazt :)
Most a piáról volt szó. A többihez nem értek. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom, szerintem az sehogy sem egészséges, ha a gyomor nem tud megszabadulni a mérgektől.

Amit írtam, ritka jelenség, de létezik attól függetlenül, hogy nem jó. De így született, nem szándékos nála sem, hogy csak szenvedjen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.