Ugrás a kommentre

Piák, kaják, cigik - avagy, hogy (ne) tedd tönkre magad


Obi1

Milyen sört iszol?  

73 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen sört iszol?

    • Dreher
      2
    • Arany Ászok
      5
    • Borsodi
      2
    • Stella Artois
      1
    • Soproni
      9
    • Schlossgold
      0
    • Amstel
      0
    • Gösser
      2
    • Holsten
      0
    • Kaiser
      0
    • Szalon
      1
    • Becks
      1
    • más...
      17
    • nem fogyasztok sört
      32


Ajánlott hozzászólás

  • 2 hónappal később...
Elmesélem mit csinálok most.A gép elött ülök és egy liter tej van elöttem. :lol:

Nade az érdekes az, hogy szombaton lesz 3 hete, hogy nem ittam alkoholt.

Most a tejen vagy a három hete tartó alkoholmentességen lepődjünk meg jobban :lol:

Bár én is elmondhatnám ezt magamról, de a szombati "bevásárlás" óta még nem telt el olyan sok idő. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elmesélem mit csinálok most.A gép elött ülök és egy liter tej van elöttem. :lol:

Nade az érdekes az, hogy szombaton lesz 3 hete, hogy nem ittam alkoholt.

Gratulálok frenkie! Én momentán megittam három sört és épp pezsgőzök. :evil::lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most fogok főzni egy finom narancsos-rumos teát. Mivel a rum csak aromaként van jelen, és felhigítom kis rummal.

Rejtő módra: 2 deci tea, 3 deci rummal higítva! :lol::lol::evil:

Azt a híres pálinkát kellene megkóstolni, de esélytelen sajnos. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ti ásványvizet isztok, csapvizet vagy gyümölcslét, hogy pótoljátok a napi folyadék mennyiséget?

 

Dzséjt te még mindig csak és kizárólag teát vagy hajlandó inni? :evil:

Víz plusz gyümölcsital szerű képződményt :lol:

Mondjuk ebből még fröccs is lehetne :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt te még mindig csak és kizárólag teát vagy hajlandó inni? :lol:

Yep, még mindig napi két litykó teát szív fel a begyem, olykor többet (ma többet, mindjárt főzöm a következő két lityit). Bár néha, ha bringázom, becsúszik a víz is. Ha meg olyan film, akkor coca cola. De az esetek 99%-ban tea.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen nem "hülyültem" meg :lol:. Ez moszt egy fogadalom, hogy a jövő szombati buliig nem iszok alkoholt.Nyáron rengeteg piát ittam és már elegem lett.

 

 

Amúgy ásványvíz melóban és itthon pedig Canada Dry.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ti ásványvizet isztok, csapvizet vagy gyümölcslét, hogy pótoljátok a napi folyadék mennyiséget?

Pótolni? Szerintem inni alapból kell, ez nem pótlás, hanem szükséglet kielégítés :evil:

Egyébként elég vegyesen, attól függően, hol vagyok. Melóban pl. pocsék ízű a víz, ott szénsavmentes ásványvizet, ezt otthon is, meg csapvizet, melóban még kávét is jól felhigítva, otthon ritkán valamilyen üdítőfélét is egy-egy pohárral, teát több helyen is, de fekete teát elég ritkán iszom (ezt az egy fajtát cukorral, a többit édesítés nélkül vagy nagy ritkán mézzel), a zöld tea mostanában nem esik olyan jól, így aztán marad a maté, néha gyümi, meg különböző növényzetek forrázatai. Ez utóbbi de szépen hangzott :lol:

 

Ja, ilyet én is megfogadtam 20 éve, hogy nem iszok alkoholt.

Korán kezdted a fogadkozást :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én alapvetően csapvízzel működöm. De a lakás egyik felében (konyhai strang) a hidegvizes csövön nincs szigetelés, a másik felében (fürdőszoba) meg mostanában mindenki vízórát szereltetett a rosszmunkásember meg nem tekerte be ahol kibontotta, szóval nincsen hideg víz :S Bár lehet h még oda lesz rá hatva....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma voltam én is először Sparban, megnéztem mivé alakult a Plus. Hát ha nem is sört, de pár cuccost bevásároltam. Mondjuk lényeges különbséget nem vettem észre, talán csak azt, hogy immár felvágottat is lehet kapni csomagolás nélkül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.