Ugrás a kommentre

Piák, kaják, cigik - avagy, hogy (ne) tedd tönkre magad


Obi1

Milyen sört iszol?  

73 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen sört iszol?

    • Dreher
      2
    • Arany Ászok
      5
    • Borsodi
      2
    • Stella Artois
      1
    • Soproni
      9
    • Schlossgold
      0
    • Amstel
      0
    • Gösser
      2
    • Holsten
      0
    • Kaiser
      0
    • Szalon
      1
    • Becks
      1
    • más...
      17
    • nem fogyasztok sört
      32


Ajánlott hozzászólás

Kellemetlen élmény vagy hirtelen elhatározás?

Inkább az előbbire tippelnék :P A vodkával voltam hasonlóan, kb. 10 évig tartott, azóta elmúlt, és azt is megiszom. A hétvégén barátnőm tanítgatott felest inni :D Főleg elméletben, de egy fél kis pohár házit benyaltunk gyakorlat gyanánt is :D Megvallom őszintén, így teljesen iható a pálinka :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább az előbbire tippelnék :P A vodkával voltam hasonlóan, kb. 10 évig tartott, azóta elmúlt, és azt is megiszom. A hétvégén barátnőm tanítgatott felest inni :D Főleg elméletben, de egy fél kis pohár házit benyaltunk gyakorlat gyanánt is :D Megvallom őszintén, így teljesen iható a pálinka :P

 

 

A páleszt gyorsan le kell húzni.Legalábbis én úgy szoktam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A páleszt gyorsan le kell húzni.Legalábbis én úgy szoktam.

Ugyanezt mondta a barátnőm is :P Ő úgy lehúz egy felest, mint a pasik :D

 

Szerintem a sangria nem a lötty kategória, csak hát más, mint a szőlőbor. Ismerek jó pár srácot, akik eléggé szeretik :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A pálinkánál még alap, hogy utána nem szabad egyből ráinni valamit mert az aromájának annyi.

Na nálam nem. :( Órák múlva is érzem, ha böfögök. Ezért nem is iszom meg.

 

Ez a Sangria nem lehet rossz itóka. :( Amolyan igazi "észnél légy, mennyit iszol", mint a nagybátyám meggybora. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor fincsi! :) Az a meggybor vágott már földhöz olyanokat is, akiknek napi 3-4 liter meg sem kottyant a szőlő levéből. :D

Az édes szesz eleve jobban hat, én úgy tudom. :)

 

Én szeretem a Sangriát, de narancslével, vagy bólénak sok gyümölccsel. :) Nna attól is jól fejre lehet állni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint berúgás céljából? :)
Nem. Élvezet céljából. :D

 

 

Háát... tekintve, hogy az ízlésünk mennyire különbözik, Pildinek hajlamosabb vagyok hinni :D
:D No kíváncsian várom az ítéletedet. Mostanában úgy is szoktál pityizálni. :D :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Háát... tekintve, hogy az ízlésünk mennyire különbözik, Pildinek hajlamosabb vagyok hinni :D
Végül is tényleg hasonlóak, kis különbséggel, talán a Jéger nem annyira édes, meg kicsit más az íze (biztos nem ugyanazok a gyógynövények vannak bennük). :) És én igazából nem tettem preferencia sorrendet köztük. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D No kíváncsian várom az ítéletedet. Mostanában úgy is szoktál pityizálni. :):D

Az nem mostanában lesz, mivel néha egy kevés bort iszok csak, sört már nyár óta nem is ittam. Majd egyszer valamikor a távoli jövőben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az Unicum Next hasonló kategória. :)

Csatlakozom az előttem szólóhoz (még jó, az Unicum családi márka :D ). Amúgy a Jéger is jó (berúgás céljából talán annyiból jobb is, hogy másnap kevésbé érzed úgy, hogy baltával hasogatják a fejed... Unicumnál ez már aznap jelentkezik), nem olyan erős az íze. Én az előbbit szoktam "csak úgy" iszogatáshoz, az utóbbit meg bulik előtt inni, mint alapozót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsére én még sose semmi után nem éreztem másnaposnak magam és nem fájt a fejem :) Még régen akkor sem, ha egyébként tényleg sokat ittam. Viszont manapság nem is próbálkozom azzal, hogy ez még mindig így van -e :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.