Ugrás a kommentre

Piák, kaják, cigik - avagy, hogy (ne) tedd tönkre magad


Obi1

Milyen sört iszol?  

73 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen sört iszol?

    • Dreher
      2
    • Arany Ászok
      5
    • Borsodi
      2
    • Stella Artois
      1
    • Soproni
      9
    • Schlossgold
      0
    • Amstel
      0
    • Gösser
      2
    • Holsten
      0
    • Kaiser
      0
    • Szalon
      1
    • Becks
      1
    • más...
      17
    • nem fogyasztok sört
      32


Ajánlott hozzászólás

Szerintem mindenki maga döntse el,hogy iszik e alkoholt vagy nem. és ha iszik, akkor mennyit.

Az alkohol hatása is egyénenként változó.

Habár én a mértékletességre szavazok, nem itélem el azokat, akik nem isznak alkoholt vagy ol. vegetáriánusok.

Mindenkinek a saját döntése, hogy mit eszik/ iszik, és amíg ez nem zavaró, addig én tolerálni fogom.

Mellesleg az alkohol kivétel nélkül mindenkire van valamilyen hatással, főleg arra, aki nem veszi ezt észre magáról. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na hogy oszlassam a félreértést.Nem vagyok ,sőt nem is voltam nagy ivó.Soha nem ittam mértéktelenül.Egy buli alatt kb 4-5 sör.Az igaz hogy volt 10 sör is de az ebéd utántól másnap hajnal 4-ig.A probléma az ,hogy valamilyen szinten hasonlitok Anakinra.Alapvetően jó embernek tartom magam de van bennem Vader is(A barátaim úgy is hivják néha a balhékat, hogy Vaderes volt).Általában valami baromságon felhergelem magam, eldöntök előre valamit, gyülik gyülik.Elérünk a buliba én elkezdek inni és az alkohol teljesen feloldja a gátlásaimat.Magyarán ha nem ittam volna meg tudtam volna állitani a kitörést.De az alkohol gátlástalaná tesz.Nagyon csúnyán tudok beszélni, és nem érdekel kit bántok meg, sőt ha ismerem a gyenge pontját akkor azt vágom a szemébe.Fizikailag nem bántok senkit, nem is ölnék meg senkit ,szavakkal viszont annál inkább.De ugyanakkor tudom hogy nem jó.Másnap nagyon megbánom, nem győzök elnézést kérni.Namost ezek a kitörések ritkán vannak.Max egy évben egyszer, és általában az váltja ki, hogy a barátaim egyike nem úgy viselkedik ahogy én elvárom(pl, rászervez valamit az előzetesen megbeszélt bulira és pénteken felhív hogy szombaton nem tud jönni).Ok.A következő találkáig én spanolom magam ellene és mire odajutunk én már alig várom hogy letoljam.Közben iszok és ha egy rossz szót szól akkor elszabadul a pokol.De mondom ez ritka.

A döntés hátterében az áll, hogy a Tankcsapda koncert elött(akkor még csak egy sör volt bennem) összebalhéztunk a legjobb barátommal.De nem ez volt a durva.Hanem a koncert után.Akkora én már pocsolyarészegre ittam magam, és teljesen elvesztettem minden gátlásomat.Olyanokat mondtam neki, hogy egy is halálos sértés.Nagyon csúnya volt.Na akkor hétfőn megfogadtam ezt.Az embereket választom az alkohol helyett.Vader valószinüleg megmarad bennem de józanul tudom kezelni.És imádkozhatom a Jóistenhez hogy ne hagyjon itt a picsába.Jogosan.

A döntés nem nehéz annyira mert sosem függtem az alkoholtól.Ittam mert jó bulinak tünt de hétközben pl sosem ültem be egy kocsmába.

 

Horvátország meg egszerü.Január óta beszéljük, megigértem nekik, hogy egy este elviszem öket borozni.Az igéretmet én meg mindig megtartom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Középfölde jobbik fele így lett tiszta dzsuva,

Gandalfot és haverjait megüti a guta.

Átkozódik Legolas ki szó nélkül meg nem állja:

Sarumant illette volna helyettünk Palika rókája!

 

:para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Lesz szeszelés az ünnepek alatt? Én ma két üveg sört fogyasztottam. :P

Nem kell visszafognod magad! :P

Én 2 pezsgőt, plussz valami likőrből valamennyit.(Mind a kettő nagyon gyenge volt)

 

Berúgni azért nem szeretnék karácsonykor. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell visszafognod magad! :P

Én 2 pezsgőt, plussz valami likőrből valamennyit.(Mind a kettő nagyon gyenge volt)

 

Berúgni azért nem szeretnék karácsonykor. :P

Majd megyünk keresztapámékhoz holnap után, akkor majd megkóstolom az idei bor termést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.