Ugrás a kommentre

5x19 - To Catch a Jedi


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Princessleia véleménye:

"Yodától nem azt várom, hogy hisz egy hologramnak, hanem, hogy félmámorban reluxák mögött megszólal; ezt meg ezt érzem blal-bla-bla, hozzátok vissza a csajt."

 

A második megnyilvánulás már inkább egy poén, de annak hatalmas:

"szerintem Padmé a titkos köpenyes alak és az indítéka a féltékenység, miszerint Ahsoka folyton a férjével lóg!" :lol:

 

Ody, egyébként hamarosan dobok egy PM-et, mert annyira megihelette ez a történet, hogy szeretne csatlakozni hozzánk -tőlem függetlenül.

Ilyen poénok után szívesen látnánk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pb én is gondolkodtam ezeken, és egy őrült gondoltom támadt:

 

Figyeltétek mit mondott Ahsoka Ventress-nek, mikor győzködte, hogy segítsen neki? Az érvei közt volt egy, amit elég légből kapottnak és oda nem illőnek éreztem: hogy az áruló Jedi lehet, hogy Ventress utódja, Dooku új tanítványa! Miért adtak egy ilyen alaptalan érvet Ahsoka szájába? Csak azért, mert Ventress-re talán hatással lehet? Nem valószínű, hiszen arra a helyzetük összehasonlítása bőven elég kellett volna legyen. De akkor miért? Mert Barriss pontosan arra hajt, hogy felhívja magára Dooku figyelmét! Például, valahogy tudomására jutott, hogy Dooku rendszeresen kapcsolatba lép valakivel a Szenátusban, vagy akár az is, hogy Palpatine Sith, de sehogy nem sikerült bizonyítékot szereznie, ezért a gróf oldaláról próbál meg nyomozni, és ehhez el akarja játszani, hogy a tanítványául akar szegődni. Csakhogy ez nem lehet olyan egyszerű. Először is, akkora galibát kell okozni, ami felkelti Dooku kíváncsiságát. Ez volt a robbantás. Aztán egy olyan cselszövést kell keríteni köré, ami elég bonyolult ahhoz, hogy lenyűgözze Dooku-t, de ugyanakkor hagy annyi nyomot maga után, hogy le is tudják leplezni (hiszen ha tökéletes, és nem bukik le, akkor Dooku honnan fogja tudni kit keressen?). És ezért választotta Ahsokát: mert tudta, hogy Anakin és ő minden követ megfognak mozgatni, hogy előkerítsék az igazi tettest.

 

Persze nem látok rá sok esélyt -konkrétan semennyit sem-, hogy valami ilyesmi lesz, de attól még tök jó időnként ilyen őrültségeken kattogni :D

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz, hamarosan..

De kérdezett is:

"Ventress ilyen naív lenne, hogy egy jelenlegi állapotban lévő Ahsoka amnesztia-ígéretében bízik? -meredek.."

Biztosan annyit harcoltak már egymás ellen, hogy már megbíznak egymásban. :D Meg különben is, Ahsoka bajban van, Jedi, miért b*szná át? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pb én is gondolkodtam ezeken, és egy őrült gondoltom támadt:

 

Figyeltétek mit mondott Ahsoka Ventress-nek, mikor győzködte, hogy segítsen neki? Az érvei közt volt egy, amit elég légből kapottnak és oda nem illőnek éreztem: hogy az áruló Jedi lehet, hogy Ventress utódja, Dooku új tanítványa! Miért adtak egy ilyen alaptalan érvet Ahsoka szájába? Csak azért, mert Ventress-re talán hatással lehet? Nem valószínű, hiszen arra a helyzetük összehasonlítása bőven elég kellett volna legyen. De akkor miért? Mert Barriss pontosan arra hajt, hogy felhívja magára Dooku figyelmét! Például, valahogy tudomására jutott, hogy Dooku rendszeresen kapcsolatba lép valakivel a Szenátusban, vagy akár az is, hogy Palpatine Sith, de sehogy nem sikerült bizonyítékot szereznie, ezért a gróf oldaláról próbál meg nyomozni, és ehhez el akarja játszani, hogy a tanítványául akar szegődni. Csakhogy ez nem lehet olyan egyszerű. Először is, akkora galibát kell okozni, ami felkelti Dooku kíváncsiságát. Ez volt a robbantás. Aztán egy olyan cselszövést kell keríteni köré, ami elég bonyolult ahhoz, hogy lenyűgözze Dooku-t, de ugyanakkor hagy annyi nyomot maga után, hogy le is tudják leplezni (hiszen ha tökéletes, és nem bukik le, akkor Dooku honnan fogja tudni kit keressen?). És ezért választotta Ahsokát: mert tudta, hogy Anakin és ő minden követ megfognak mozgatni, hogy előkerítsék az igazi tettest.

 

Persze nem látok rá sok esélyt -konkrétan semennyit sem-, hogy valami ilyesmi lesz, de attól még tök jó időnként ilyen őrültségeken kattogni :D

 

Ebben az esetben már a második áruló jedi lenne aki arra számít, hogy a gróf a kegyeibe fogadja. nem hiszem..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztosan annyit harcoltak már egymás ellen, hogy már megbíznak egymásban. :D Meg különben is, Ahsoka bajban van, Jedi, miért b*szná át? :)

 

Máshogy fogalmazva(ezt már én mondom); van-e Ahsokának ilyen hatásköre, hogy amnesztia egy háborús bűnösnek, csak mert neki segített, míg be volt mártva?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobban átgondoltam néhány dolgot, íme pár újabb felvetés:

Tegyük fel, hogy Barriss a tettes. Neki célja a robbantás után az lehet, hogy megússza a szörnyű tettének kiderülését.

 

1. szint:

Miért nem nyírja ki egyszerűen Lettát és zárja rövidre a témát ahelyett, hogy egy ennyire komplex tervet eszel ki? Erre már magam adtam egy magyarázatot az előző rész topikjában: a gyilkosság újabb bűntény újabb nyomokkal, túl forró lehetne a helyzet, kell egy bűnbak.

 

2. szint:

Miért Ahsoka? Az előző hozzászólásomban kifejtettem miért illogikus ez.

 

3. szint:

Ahsokát sikerült tökéletesen bemártani. Minden bizonyíték ellen szól, menekül és bujkál, ezzel ő maga is beismeri bűnösségét. Semmi esélye nincs a tisztára mosására. Két lehetőség van. Vagy bujdokol örökre, vagy elkapják és elviszi a balhét. Barriss mindkét esetben megússza. Akkor miért is kell a továbbiakban újabb kockázatokat felvállalva szervezkedni Ahsoka ellen?

 

4. szint:

Ha már tovább fűzi a fonalat, akkor miért is kell "személyesen" felvenni a kapcsolatot Ahsokával? Eddig félre tudta vezetni közvetett módon is, erre most közvetlenül próbálkozik. Simán észrevehette bki, hogy kapcsolatban van a szökevénnyel, ami bukta. Illetve mégis mit gondolt, ha Ahsokától megkérdezik mégis mit keresett ott a raktárban, akkor nem fogja elmondani, hogy kitől kapta a fülest? Már a "telefonon" is 2x megkérdezte honnan vannak Barriss infoi, már neki is gyanús. Gyakorlatilag eddig senkiben még csak fel sem merült Barriss bűnössége, most meg 99%-os eséllyel belekeveri magát az ügybe.

 

5. szint:

Miért tetézi az eddigi ostobaságokat azzal, hogy személyesen elmegy a raktárba? Újfent egy rakat felesleges rizikó. Tudta, hogy Ahsoka odamegy. Elég lett volna odacsődíteni a klónokat és kész a buli. Erre lett volna több lehetősége is. Simán jelezhette volna a jediknek, hogy Ahsoka kereste őt segítségért. Ezzel pozitív fényben tüntethette volna fel magát, noha önként szerepet vállalt volna az ügyben. De akár távolról is robbanthatott volna a raktárban, így újabb bűnt elkövetve, de továbbra is teljesen kimaradva a nyomozásból és rivaldafényből.

 

Tényleg nem akarok bicskanyitogatóan kötözködő lenni, de ez így nekem logikailag nagyon nem áll össze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De akkor miért? Mert Barriss pontosan arra hajt, hogy felhívja magára Dooku figyelmét!

Pong Krell után elsütnék még egyszer ugyanazt? Hát, nem is tudom. Ha Barriss nem csak Dookunak hagyna nyomokat, így a lebukásának esélyét erősítené, egy ilyen zseni pszichopatától ez nem lenne bölcs lépés. Dooku pedig szerintem messzemenően mással van elfoglalva, mint hogy állandóan Coruscantot figyelje. Tényleg, merre járhat most? Talán a Hondós részek óta nem láttuk. Kb. az egész Darth Maul incidensbe sem folyt bele egyáltalán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobban átgondoltam néhány dolgot, íme pár újabb felvetés:

Tegyük fel, hogy Barriss a tettes. Neki célja a robbantás után az lehet, hogy megússza a szörnyű tettének kiderülését.

 

1. szint:

Miért nem nyírja ki egyszerűen Lettát és zárja rövidre a témát ahelyett, hogy egy ennyire komplex tervet eszel ki? Erre már magam adtam egy magyarázatot az előző rész topikjában: a gyilkosság újabb bűntény újabb nyomokkal, túl forró lehetne a helyzet, kell egy bűnbak.

 

2. szint:

Miért Ahsoka? Az előző hozzászólásomban kifejtettem miért illogikus ez.

 

3. szint:

Ahsokát sikerült tökéletesen bemártani. Minden bizonyíték ellen szól, menekül és bujkál, ezzel ő maga is beismeri bűnösségét. Semmi esélye nincs a tisztára mosására. Két lehetőség van. Vagy bujdokol örökre, vagy elkapják és elviszi a balhét. Barriss mindkét esetben megússza. Akkor miért is kell a továbbiakban újabb kockázatokat felvállalva szervezkedni Ahsoka ellen?

 

4. szint:

Ha már tovább fűzi a fonalat, akkor miért is kell "személyesen" felvenni a kapcsolatot Ahsokával? Eddig félre tudta vezetni közvetett módon is, erre most közvetlenül próbálkozik. Simán észrevehette bki, hogy kapcsolatban van a szökevénnyel, ami bukta. Illetve mégis mit gondolt, ha Ahsokától megkérdezik mégis mit keresett ott a raktárban, akkor nem fogja elmondani, hogy kitől kapta a fülest? Már a "telefonon" is 2x megkérdezte honnan vannak Barriss infoi, már neki is gyanús. Gyakorlatilag eddig senkiben még csak fel sem merült Barriss bűnössége, most meg 99%-os eséllyel belekeveri magát az ügybe.

 

5. szint:

Miért tetézi az eddigi ostobaságokat azzal, hogy személyesen elmegy a raktárba? Újfent egy rakat felesleges rizikó. Tudta, hogy Ahsoka odamegy. Elég lett volna odacsődíteni a klónokat és kész a buli. Erre lett volna több lehetősége is. Simán jelezhette volna a jediknek, hogy Ahsoka kereste őt segítségért. Ezzel pozitív fényben tüntethette volna fel magát, noha önként szerepet vállalt volna az ügyben. De akár távolról is robbanthatott volna a raktárban, így újabb bűnt elkövetve, de továbbra is teljesen kimaradva a nyomozásból és rivaldafényből.

 

Tényleg nem akarok bicskanyitogatóan kötözködő lenni, de ez így nekem logikailag nagyon nem áll össze.

1. Szint: Lettát elfogták, véget ért volna az ügy. Köpött volna Ahsokának, valamit tenni kellett.

2. Szint: Ahsokát mártja be, mert ő volt ott.

3. Szint: Ahsokának talán lett volna esélye az ügy végére járnia, vagy ha el is kapják eléri, hogy ne tekintsenek rá bűnösként, vagy valami. Barriss még jobban bemártotta, úgy, hogy innentől már kvázi lehetetlen visszajutni. Tökéletes terv. Nem elég, hogy bemárt valakit, a feje búbjáig belenyomja, hogy még csak véletlenül se sikerüljön kimásznia belőle.

4. Szint: Ugyanaz, amit az előbb leírtam. Ha már kapcsolatba lépett vele, akkor elhint neki egy infót és nem azt mondta, hogy "bocsi, nem találtam semmit." Mellesleg rá gondolna utoljára, ezt ő is tudta. És ha Ahsoka kapna még egy közvetlen dolgot, lehet nem sétálna bele.

5. Szint: Ha csak Ahsoka ott kóvályog és jól láthatóan azt sem tudja hol van, hanem csak keresgél, az nem az igazi. Akkor üt, ha a bombákkal együtt találják meg.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pong Krell után elsütnék még egyszer ugyanazt?

Nem ugyanazt. Krell tényleg átállt a sötét oldalra. Barriss csak tetteti ;)

 

Ha Barriss nem csak Dookunak hagyna nyomokat, így a lebukásának esélyét erősítené, egy ilyen zseni pszichopatától ez nem lenne bölcs lépés.

De pontosan az a lényeg, hogy lebukjon.

 

Dooku pedig szerintem messzemenően mással van elfoglalva, mint hogy állandóan Coruscantot figyelje.

Pontosan ezért kell egy az egész bolygót felkavaró galibát okoznia. Mellesleg, számíthat arra, hogy ha Dooku magától nem is veszi észre, de a kapcsolata fel hívja rá a figyelmét ;)

 

De mint mondtam, én sem hiszem, hogy ilyesmi lesz, csak jól esik elengedni a fantáziám :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1. szint:

Miért nem nyírja ki egyszerűen Lettát és zárja rövidre a témát ahelyett, hogy egy ennyire komplex tervet eszel ki? Erre már magam adtam egy magyarázatot az előző rész topikjában: a gyilkosság újabb bűntény újabb nyomokkal, túl forró lehetne a helyzet, kell egy bűnbak.

Ez szerintem elfogadható magyarázat.

 

2. szint:

Miért Ahsoka? Az előző hozzászólásomban kifejtettem miért illogikus ez.

Talán mert az egyetlen olyan Jedi, akire rákenhető a dolog. Végig ott volt mellette, azt is hallotta, ahogy Tarkinnak hevesen ágál Letta ellen. Gondolhatta azt, hogy Ahsoka az ideális bemártandó pancser.

 

3. szint:

Ahsokát sikerült tökéletesen bemártani. Minden bizonyíték ellen szól, menekül és bujkál, ezzel ő maga is beismeri bűnösségét. Semmi esélye nincs a tisztára mosására. Két lehetőség van. Vagy bujdokol örökre, vagy elkapják és elviszi a balhét. Barriss mindkét esetben megússza. Akkor miért is kell a továbbiakban újabb kockázatokat felvállalva szervezkedni Ahsoka ellen?

Talán mert azt gondolhatta, hogy még biztosabban kell megszorítani azt a hurkot. Anakin pl. abszolút nem volt meggyőződve a lány bűnösségéről. Így tehát Ventress -nek kiadva magát, olyan helyzetbe hozza Ahsokát, amiben még Anakin hite is megremeghet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egész jó kis rész volt. Imádom Ventresst, mert annyira stílusos köpönyegforgató. Remélem marad végre a "jó" oldalon és majd segít tisztázni Ahsokát. Az tuti nem fog tetszeni neki, hogy valaki elvette a fénykardjait és a nevében hadonászott velük. :nana:

 

Az az óriáskígyó milyen faj? A vonaton is volt egy és a liftből kiszálláskor is mutatták. Mutatós. :P

Szerkesztve: - Platschu
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mint mondtam, én sem hiszem, hogy ilyesmi lesz, csak jól esik elengedni a fantáziám :)

Bocsi, tényleg egy kicsit figyelmetlenül olvastam, gondolom ez látszott is a válaszomon. >.< Kicsit fáradt vagyok. :D Egyébként tényleg nem valószínű már csak azért is, mert annyira komplikált. :D Nem is emlékszem olyanra, amikor a TCW egy irtó szövevényes sztorival állt volna elő. Ez a 22 perc játékidő miatt értelemszerűen nem engedhető meg. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvasom, hogy szerepel egy Rattataki ebben az epizódban, akit Robin Atkin Dowes szólaltat meg. Nos, papíron Ventress Rattataki volt korábban az EU-ban, amíg a faját nem módosították Dathomirire. Elég hasonló a két nép között a különbség. Falfehér bőr, nincs haj, tetoválások... Na mármost, hiába néztem keresztül kasul a részt, nem találtam benne Rattatakit... És akkor leesett... Van egy fontosabb mellékszereplő, aki megszólal, egy siniteen, akinek Ahsoka kicsavarja a karját a vonaton menekülés közben. Most komolyan, azért, mert Hal'Sted, egy siniteen elvitte Ventresst kiskorában a Rattatakra, akkor ők mostantól a Rattataki faj? Ez most komolyan egy vicc? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody!

1. szint: OK

2. szint: Jogos. Valóban, Ahsoka Barriss közelében is többször viselkedett úgy, ami alapján reális a bosszúvágy, rákenhető az ügy. Csak padawan, ráadásul Anakiné, így a jövője mesteréével együtt burkolódzik homályba. Barriss eléggé ismerte is, ha feltesszük, hogy tényleg lehet ekkora áruló görény, akkor ül a dolog. OK

3. szint: Nem igazán győz meg, de hajlandó vagyok elfogadni. Végül is ez egy 50-50 dolog, ő így döntött, volt lehetősége mélyebbre taszítani Ahsokát, megtette. OK

4. szint: ?

5. szint: ?

 

Kósa felvetései az utolsó kettőre nekem nem igazán segítenek a helyzeten. Igaz, hogy így leheletnyivel kényelmetlenebb Ahsoka helyzete, de nem annyival, hogy ezekért megérje ilyen mértékű kockázatokat vállalni és tálcán kínálni magát az ügybe való bevonásra.

A 3. számú felvetésem pont határeset ilyen szempontból, ott belátom, arányos lehetett a dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj, pb69, hogy olyasmiket kérdezel, amelyekre azért nem tudjuk a választ, mert valószínűleg a fináléban derülnek majd ki. :) (Vagy nem.) Ugyanúgy, ahogy szinte már biztosak vagyunk abban, hogy Barriss a gyilkos, de hogy mik az indítékai... Csak találgatni tudunk.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A rész igazolni látszik egyre erősödő gyanúmat. Szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy Barriss magánakciójának lehetünk tanúi. Visszatekintve, a szál minden rezdülésébe beleillik a bűnösségének ténye. Részletesebben is kifejtem majd, de most nem sok energiám van esszéket írni...

Egyébként árulkodó jel lehet még a nyitó idézet: "Sose bízz a megbízhatatlanban." - szinte ordít, hogy Ahsoka Barriss iránti bizalmáról van szó, nem másról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként árulkodó jel lehet még a nyitó idézet: "Sose bízz a megbízhatatlanban." - szinte ordít, hogy Ahsoka Barriss iránti bizalmáról van szó, nem másról.

Furcsa, én Ventressre asszociáltam, pedig ő aztán nem szolgált rá erre. Csak hát az idézet egyetlen baja, hogy ezt sosem tudhatod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyelőre nagyon nehezen tudok nyilatkozni erről a részről, mert lehet, hogy amit most negatívumként éltem meg, az mind el lesz rendezve az utolsó részben. Jelenleg olyan szeretlek is, meg nem is. Az itt felmerült kérdésekre pedig remélem komoly válaszokat kapunk majd az évadzáróban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már a TCW-hez képest is túlságosan Barriss-hez vezetnek a szálak.

Most tényleg az lenne a poén, ha nem ő lenne.

Luminara elmélet kibontása: Mint Barris bizalmasa, tegyük fel minden infót megtudott Barristől Ahsoka hollétéről.

Viszont Ahsoka meg Barriss-t(jó tudom, max Ventress tisztázódása után) sejti a háttérben. Ez kettős fedezék lenne egy harmadik személynek, mert ha Ahsokának elkezdenek hinni Ventress vagy akármi más miatt, akkor a szálak Barriss-hez vezetnek- pedig csak segíteni akart naívan.

Barrist levágják és legyen bármi Ahsokával, Luminara nyugdtan besétálhat a 3-ba.

Érzem én, hogy TCW-tól távol álló perverzió ez, de megfordult a fejemben.

Biztos abból indul ki amit már írtam, hogy a sötét alak erejét Barriss-hez képest sokallom.

Vntress is könnyen lenyomta ám Ahsokát. Rá jár a rúd a lányra..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már a TCW-hez képest is túlságosan Barriss-hez vezetnek a szálak.

Most tényleg az lenne a poén, ha nem ő lenne.

Luminara elmélet kibontása: Mint Barris bizalmasa, tegyük fel minden infót megtudott Barristől Ahsoka hollétéről.

Viszont Ahsoka meg Barriss-t(jó tudom, max Ventress tisztázódása után) sejti a háttérben. Ez kettős fedezék lenne egy harmadik személynek, mert ha Ahsokának elkezdenek hinni Ventress vagy akármi más miatt, akkor a szálak Barriss-hez vezetnek- pedig csak segíteni akart naívan.

Barrist levágják és legyen bármi Ahsokával, Luminara nyugdtan besétálhat a 3-ba.

Érzem én, hogy TCW-tól távol álló perverzió ez, de megfordult a fejemben.

Biztos abból indul ki amit már írtam, hogy a sötét alak erejét Barriss-hez képest sokallom.

Vntress is könnyen lenyomta ám Ahsokát. Rá jár a rúd a lányra..

Érdekes felvetés. Perverz ugyan, hogy egy (számunkra) bizonyítottan áruló jedi még a 3. részben is vígan élvezi a Rend bizalmát, tehát nem sikerült lebuktatni. Ennek ellenére reális lehet.

Amit leírtál rendben van. Tényleg mindenről tudhatott Luminara, amiről a padawanja is. Az is jobban ül, hogy egy mester így elkeni Ahsoka száját(plusz az a gőzös jelenet), ahelyett, hogy egy nála korábban harmatosabb padawan tegye ezt.

A dupla fedezék is reális. Ahsoka mellett még Barrisst is nyakig belekeverik a buliba, így egyre nehezebb lesz felgöngyölíteni a szálakat.

Azt pedig jó szem előtt tartanunk, hogy Ahsokának, Ventressnek (és akár Barrissnek is) el kell tűnnie a 3. részre. Ha ezzel az üggyel kapcsolatban történik ez meg, az azt jelenti, hogy az igazi tettest nem leplezték le. Ez egybevág azzal, hogy Luminara ott van a 3. részben.

 

Na pl. egy ilyen komplexitású megoldás lenne az, amire csettintenék. Ez méltó lenne a szál eddigi alakulásához.

Szerkesztve: - pb69
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már a TCW-hez képest is túlságosan Barriss-hez vezetnek a szálak.

Most tényleg az lenne a poén, ha nem ő lenne.

Luminara elmélet kibontása: Mint Barris bizalmasa, tegyük fel minden infót megtudott Barristől Ahsoka hollétéről.

Viszont Ahsoka meg Barriss-t(jó tudom, max Ventress tisztázódása után) sejti a háttérben. Ez kettős fedezék lenne egy harmadik személynek, mert ha Ahsokának elkezdenek hinni Ventress vagy akármi más miatt, akkor a szálak Barriss-hez vezetnek- pedig csak segíteni akart naívan.

Barrist levágják és legyen bármi Ahsokával, Luminara nyugdtan besétálhat a 3-ba.

Érzem én, hogy TCW-tól távol álló perverzió ez, de megfordult a fejemben.

Biztos abból indul ki amit már írtam, hogy a sötét alak erejét Barriss-hez képest sokallom.

Vntress is könnyen lenyomta ám Ahsokát. Rá jár a rúd a lányra..

Ez nekem is tetszik, hamarosan le ki is fejtem bővebben a véleményem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már a TCW-hez képest is túlságosan Barriss-hez vezetnek a szálak.

Most tényleg az lenne a poén, ha nem ő lenne.

Luminara elmélet kibontása: Mint Barris bizalmasa, tegyük fel minden infót megtudott Barristől Ahsoka hollétéről.

Viszont Ahsoka meg Barriss-t(jó tudom, max Ventress tisztázódása után) sejti a háttérben. Ez kettős fedezék lenne egy harmadik személynek, mert ha Ahsokának elkezdenek hinni Ventress vagy akármi más miatt, akkor a szálak Barriss-hez vezetnek- pedig csak segíteni akart naívan.

Barrist levágják és legyen bármi Ahsokával, Luminara nyugdtan besétálhat a 3-ba.

Érzem én, hogy TCW-tól távol álló perverzió ez, de megfordult a fejemben.

Biztos abból indul ki amit már írtam, hogy a sötét alak erejét Barriss-hez képest sokallom.

Vntress is könnyen lenyomta ám Ahsokát. Rá jár a rúd a lányra..

 

Egyetértek, bár szerintem nem feltétlenül Luminara volt az a Jedi. Akármelyik más híresebb mester is lehetett, aki szeret bűnbakokat csinálni.

Szerkesztve: - Zot Zellos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A titokzatos merénylőről igazából két dolgot tudunk: valószínűleg nő(stény) és szeret felültetni embereket. Mi van, ha Bariss is csak egy áldozata? Hisz, miután Ahsoka rájön, hogy nem Ventress támadta meg, biztos, hogy rá fog gyanakodni.

Miből jönne rá, hogy nem Ventress volt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.