Ugrás a kommentre

Szavazás - az ötödik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Legjobb zene

 

The Wrong Jedi 162p

 

Megindító volt a sorozat utolsó részének zenéje, főleg a zárása. Ettől nem is tudott elvonatkoztatni senki, így utcahosszal lett első a Wrong Jedi zenéje. Mi tagadás, szívbemarkoló taktusok ezek...

Most már beismerem: elbőgtem magam a kretideken :(

Ez a rész már csak azért is megérdemelte, mert Kiner saját pénzéből felfogadott rá egy szimfonikus zenekart :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már beismerem: elbőgtem magam a kretideken :(

Ez a rész már csak azért is megérdemelte, mert Kiner saját pénzéből felfogadott rá egy szimfonikus zenekart :clap:

Ezt nem is tudtam. :o:clap: Az est tiszteletbeli díja Kinner mesteré!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy Filoni mondta is, hogy ez volt az első (és utolsó) rész, aminek a zenéjét zenekarral vették fel.

Nemcsak ezt, a teljes finálé-szál zenéjét zenekarral vették fel. Csak itt volt a legerőteljesebb, nem utolsó sorban azért mert Ahsoka-témáját is teljes szépségében szimfonikusoktól halhattuk :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fode: Közben James Arnold Taylor árul kék illetve piros pirulákat a versenyzőknek. Nagyon meggyőzően tud érvelni a tudatlanság ellen.

Remélem, ő nyeri a legjobb szinkront. :) Jobb Obi-wan lett belőle, mint az eredeti. Imádtam a hangját. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legjobb angol szinkronhang

 

Sam Witwer (Darth Maul) 136p

 

Szoros csatában nyert Witwer, aki csupán három ponttal utasította maga mögé a megboldogult Mr. Abercrombie -t. Egyperces néma vigyázzállással tisztelegjünk emlékének!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legjobb angol szinkronhang

 

Sam Witwer (Darth Maul) 136p

 

Szoros csatában nyert Witwer, aki csupán három ponttal utasította maga mögé a megboldogult Mr. Abercrombie -t. Egyperces néma vigyázzállással tisztelegjünk emlékének!

Ezt azért sajnálom :( Nekem nem jött be az idei teljesítménye. Nem volt rossz, de a tavalyihoz képest sokkal gyengébb volt. Ashley Ecktein sokkal többet kihozott Ahsokából. Abercrombie mester nálam post-homus is csak harmadik lett.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem Maul feltűnése nagyon nem volt nyerő ötlet és ez sajnos elég sok vele kapcsolatos dologban áthatotta az értékelésem.

Én is így vagyok vele, de mivel komálom Witwert, ezért ebben a kategóriában nem írta le magát nálam

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.