Ugrás a kommentre

Szavazás - az ötödik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ezekben a percekben küldtem el a listámat a megadott maul címre! :) ... és bizony voltak kemény döntések is. Nem volt egyszerű ez a szavazás most.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amennyire én tudom a freemail sajnos nem a sebességéről híres. :( Ez a cím nem? -> metis@freemail.hu (Én gmail-ről küldtem)

Köszi, az éjszaka megjött a levél. Ment válasz is. :)

 

Most szombaton lesz az eredményhirdetés?

Ott van a topik címében mikor lesz. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy hajrával összejött 33 szavazólap, ami végül elég szép eredménynek számít, főleg annak fényében, hogy volt egy kis megtorpanás. :) Mindenkinek köszönöm még egyszer aki szavazott, mert segítettek összehozni az utolsó előtti TCW szavazást! Szombaton buli! :D:yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esetleg röviden fel tudná nekem vázolni vki hogyan is zajlik egy ilyen ünnepélyes eredményhirdetés? :)

Csak mert visszaolvasgatva láttam, hogy jó mulatságnak tűnt, ill. most is nagy bulinak van beharangozva. Nekem viszont sajnos nem volt még alkalmam ilyet átélni. Ellenben szívesen kipróbálnám ha megéri. Ugye megéri? ;):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lényegében olyan, mint egy normál fórum nap, csak a normál napokkal ellentétben többen nyüzsgünk, a topic valóságos chat ablakká válik. Illetve van egy műsorvezető, ez idén Ody lesz, aki szépen, lassan teszi ki az eredményeket. Ezt azonban megelőzi nem csekély találgatás, majd némi kibeszélés. Szóval egy laza négy óra alatt kitermelünk százegynéhány hozzászólást, és lazán kitárgyaljuk az aktuális évad legfontosabb elemeit. :D

Tipikus kocsmai dumaparti, leszámítva, hogy itt a kocsma virtuális, és a sört magadnak kell biztosítani. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kb. olyasmi amit Dzséjt leírt, csak nagyobb lesz az izgalom, lehet majd tippelni, szurkolni az aktuális kedvencekért. :) Bár ha visszaolvastad a korábbi éveket akkor kb. láthattad mi ment. :D Tavaly kb. 500 hozzászólást írtunk pár óra alatt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lényegében olyan, mint egy normál fórum nap, csak a normál napokkal ellentétben többen nyüzsgünk, a topic valóságos chat ablakká válik. Illetve van egy műsorvezető, ez idén Ody lesz, aki szépen, lassan teszi ki az eredményeket. Ezt azonban megelőzi nem csekély találgatás, majd némi kibeszélés. Szóval egy laza négy óra alatt kitermelünk százegynéhány hozzászólást, és lazán kitárgyaljuk az aktuális évad legfontosabb elemeit. :D

Tipikus kocsmai dumaparti, leszámítva, hogy itt a kocsma virtuális, és a sört magadnak kell biztosítani. :)

Ez nagyon helytálló rövid ismertető volt. :D

És ha valaki eljön egy fórumtalira, akkor nem virtuálisan is átélheti a kocsmai dumapartit. ;)

 

Egyébként én is jövök! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.