Ugrás a kommentre

Szavazás - az ötödik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Beküldtem!

 

Remélem nem baj, hogy egy két esetben lusta voltam és kicsit csacskán fogalmaztam.

Pl.: szörny: Hondo házikedvence, Pantorai hátas, Onderoni paci , vagy jármű: padawanok szállítóhajója stb... ilyenek..

Remélem menni fog így. Azért túl sok nincs. De csak majdnem vagyok elég kocka ezek zerint.. :)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beküldtem!

 

Remélem nem baj, hogy egy két esetben lusta voltam és kicsit csacskán fogalmaztam.

Pl.: szörny: Hondo házikedvence, Pantorai hátas, Onderoni paci , vagy jármű: padawanok szállítóhajója stb... ilyenek..

Remélem menni fog így. Azért túl sok nincs. De csak majdnem vagyok elég kocka ezek zerint.. :)

 

Ezeket amúgy én se tudtam fejből :D , de most kikerestem a wookie-ba és kiokosítottam magam :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beküldtem!

 

Remélem nem baj, hogy egy két esetben lusta voltam és kicsit csacskán fogalmaztam.

Pl.: szörny: Hondo házikedvence, Pantorai hátas, Onderoni paci , vagy jármű: padawanok szállítóhajója stb... ilyenek..

Remélem menni fog így. Azért túl sok nincs. De csak majdnem vagyok elég kocka ezek zerint.. :)

Engedett a szabad fogalmazás. Max rákérdezek, ha nem sikerül kitalálnom, kire gondolsz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A droid-löveghajók Onderon-ról droidok, űr-, vagy felszíni járművek? Ahsoka menekülése a klónok elől, vagy amikor Ventress-el összeverték Wolffe csapatát azok vehetők csatának?

Nem az én kunsztom válaszolni ugyan, de megteszem. A HMP-ket a filmekben és a sorozatban csak felszínen láthattuk, de elvileg tudnak repülni űrben is. (Battlefront II.) Meg nem igazán tudom, hogy lehet-e járműnek nevezni, elvégre egy nagy droid.

 

A kis létszámra való tekintettel szerintem nem, mert ennyi erővel akkor minden harcot lehet csatának titulálni.

 

Konkrét jelölteket ne írjatok! Befolyásolhatja mások döntését.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem az én kunsztom válaszolni ugyan, de megteszem. A HMP-ket a filmekben és a sorozatban csak felszínen láthattuk, de elvileg tudnak repülni űrben is. (Battlefront II.) Meg nem igazán tudom, hogy lehet-e járműnek nevezni, elvégre egy nagy droid.

A Bound for Rescue-ban B2-esek űrbeli szállítására használták őket. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főszereplő: az a szereplő vagy szereplők, aki vagy akik egy történet szálban központi szerepet tölt vagy töltenek be. Például, a Darth Maul szálban ilyen Darth Maul, de ugyanebben nem jelölhető főszereplőnek Obi-Wan, mivel a történet nem körülötte forog és nem is szerepel az egész sztoriban.

Obi-Wan nem jelölhető főszereplőnek a Maul-szálban? Pedig a Revivalban és a The Lawless-ben elég meghatározó, nélkülözhetetlen szerepet töltött be. Egyébként más epizódban még ennyi szerepet se kapott, így akkor ki is hullana a kategóriából.

 

Az ifjoncok (pl.: Katooni) főszereplőnek minősülnek? Mert bár 4 részben szerepelnek, külön-külön nem annyira meghatározó a szerepük, inkább a csapat egészén a hangsúly.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A droid-löveghajók Onderon-ról droidok, űr-, vagy felszíni járművek? Ahsoka menekülése a klónok elől, vagy amikor Ventress-el összeverték Wolffe csapatát azok vehetők csatának?

Minden, ami az űrben is képes repülni, űrhajó. Ami csak a talajtól emelkedik el, vagy attól el sem tud rugaszkodni, esetleg a víz alatt működik, az "felszíni jármű." Bár talán meghatározóbb lenne a légköri jármű, mert ugye ezeket nem szedjük szét földi, légi és vízi járművekre.

 

Obi-Wan nem jelölhető főszereplőnek a Maul-szálban? Pedig a Revivalban és a The Lawless-ben elég meghatározó, nélkülözhetetlen szerepet töltött be. Egyébként más epizódban még ennyi szerepet se kapott, így akkor ki is hullana a kategóriából.

 

Az ifjoncok (pl.: Katooni) főszereplőnek minősülnek? Mert bár 4 részben szerepelnek, külön-külön nem annyira meghatározó a szerepük, inkább a csapat egészén a hangsúly.

Az ifjoncok külön-külön jelölhetőek, mivel mindegyik részben jelentős szerepük volt - hogy most egyben vagy külön, részletkérdés, de ugye az Obi-Wan-Ahsoka-Anakin triót sem szoktuk firtatni, hogy XY sztoriban melyiküknek mekkora a szerepe.

Obi-Wan nem jelölhető főszereplőnek idén. Egyszer sem forgott körülötte a komplett történetszál.

 

Egy két felszíni járművet és szörnyet tudnátok mondani?

Parancsolj!

 

Szörnyek:

- Dalgo

- Falumpaset

- Fambaa

- Pikobi

- Ruping

- Tee-muss

- Boma

- Massiff

- Convor (alias nünüke :D)

- Narglatch

- Skalder

- Abafari struccok :)

- Abafari csótány

- Anooba

- Momong

- Sha'rellian toop

- Nuna

- Tooka (nagyon brutál :lol: )

 

Járművek:

- Aurore osztályú hajó

- Corona osztályú fregatt

- Eta osztályú komp

- Flarestar osztályú támadó komp

- Starhawk robogó

- Turtle tanker

- AAT

- MTT

- Nu osztályú támadó komp

- ComfortRide utasszállító sikló

- XJ-2 sikló

- Delta-7B Aethersprite könnyű elfogóvadász

- Jedi edző hajó (Crucible)

- LAAT/i

- ARC-170

- Arquitens osztályú könnyű cirkáló

- AT-RT

- AT-TE

- BTL-B Y-Szárnyú

- C-9979 leszálló egység

- Klón Z-95 csillagvadász

- Csatasikló

- Slave I

- Twilight

- HCT-2001 Dragonboat osztályú teherhajó

- HH-87 Starhopper

- Pelta osztályú fregatt

- Luxury Jacht 3000

- STAP

- Venator osztályú csillagromboló

- WLO-5 siklótank

- YV-666 könnyű teherhajó

- Gozanti cirkáló

- Hyena osztályú droidbombázó

- Providence osztályú romboló

- Recusant osztályú könnyű romboló

- Sheathipede osztályú transportsikló

- Vulture osztályú droidvadász

- Consular osztályú cirkáló (Charger c70 retrofit)

- Csillagközi vontató

- Balutar osztályú suhanó

- Kom'rk osztályú vadász/transzport

- Sarisa osztályú ágyúnaszád

- Mandalori automata transzport

- Shekelesh osztályú szállító ágyúnaszád

- Droid Tri-vadász

- Eta-2 Actis könnyű elfogóvadász

- Munificent osztályú csillagfregatt

- Praxis Mk. I turbó sikló

- Acclamator I osztályú megszálló hajó

- Consular osztályú cirkáló

- DC0052 sikló

- GS-100 roncsvadász hajó

- A6 Juggernaut

- Rainhawk osztályú transport

-- Taylander komp

- Coruscanti vonat

- Coruscanti rendőrségi sikló

- Coruscanti rendőrségi ágyúnaszád

 

Remélem tudtam segíteni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ifjoncok külön-külön jelölhetőek, mivel mindegyik részben jelentős szerepük volt - hogy most egyben vagy külön, részletkérdés, de ugye az Obi-Wan-Ahsoka-Anakin triót sem szoktuk firtatni, hogy XY sztoriban melyiküknek mekkora a szerepe.

Obi-Wan nem jelölhető főszereplőnek idén. Egyszer sem forgott körülötte a komplett történetszál.

Köszi!

 

Elméletileg elment a listám. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, szuper, nekem is sokat segítettél! :D Már volt pár járművem és szörnyem, de közel sem elég. :)

 

Szerk: egyébként most kiderült, hogy a legnehezebb dió mégsem ezek, hanem a Legjobb Jedi kategória. A Jedik finoman szólva nem fényeskedtek ebben az évadban. Alig találok alkalmas jelöltet. :(

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem baj KisKósa, most már így marad. :P Beküldtem én is a listámat, amin igen csak megizzadtam! Sok helyen nagyon sajnáltam a kimaradt jobbnál-jobb dolgokat. De mit lehet tenni, csak hat jelöltet lehet állítani...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne hagyatkozzatok csupán Dzséjt listájára, mert az koránt sem teljes. A HMP is kimaradt, ami sokak kedvence lehetne. :)

 

Dzséjt! Eddig hány ember jelölt?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne hagyatkozzatok csupán Dzséjt listájára, mert az koránt sem teljes. A HMP is kimaradt, ami sokak kedvence lehetne. :)

 

Dzséjt! Eddig hány ember jelölt?

Na battya meg. Látod-látod, jó, hogy te is itt vagy. :D

 

Eddig kilenc, velem együtt. Egyet visszautasítottam, mert mindenhová csak egy jelöltet írt. :roll: Remélem a következő három napban még érkeznek öten, tízen, húszan. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.