Ugrás a kommentre

Szavazás - az ötödik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Alapos kutatómunka után összeállítottam a listámat, és el is küldtem.

Négy jelöltem van, akiket győztesként szeretnék látni: a tookákat, Gundzsit, Ian Abercrombie-t (szegény megérdemelné a posztumusz-díjat az Eminence-ért) és a Coruscant Police Gunship :rock: .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alapos kutatómunka után összeállítottam a listámat, és el is küldtem.

Négy jelöltem van, akiket győztesként szeretnék látni: a tookákat, Gundzsit, Ian Abercrombie-t (szegény megérdemelné a posztumusz-díjat az Eminence-ért) és a Coruscant Police Gunship :rock: .

Először kerüljenek be a listába. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről jut eszembe, tartunk egy "Az Egész Sorozat legjobbjai" szavazást? Rémlik, hogy valamelyik korábbi szavazás topikjában esett szó ilyesmiről. Vagy azzal megvárjuk a még hátralévő szálakat?

Nem rossz ötlet, mondjuk az eddigi győztesekből állíthatnánk össze. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem jelöltem senkit se, mert nem tudom a neveket.

 

LEGJOBB SZÖRNY - nem hiszem, hogy lett volna az évadban 6 db - Savaga Opress ide számít? :D

LEGJOBB KLÓNKATONA - idén szinte nem is szerepeltek

LEGJOBB JEDI - hat jelölt? Ehh....

Szerkesztve: - Platschu
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem jelöltem senkit se, mert nem tudom a neveket.

 

LEGJOBB SZÖRNY - nem hiszem, hogy lett volna az évadban 6 db - Savaga Opress ide számít? :D

LEGJOBB KLÓNKATONA - idén szinte nem is szerepeltek

LEGJOBB JEDI - hat jelölt? Ehh....

Nem kell tudni a neveket, sokan csak körülírják a dolgokat. Amúgy, ha egy ici-picit lejjebb tekersz az oldalon, láthatod, hogy én soroltam föl az évad majdnem összes szörnyét (a kihagyottakat Ody pótolta), mint ahogy korábban abban is megegyeztünk, hogy a szörnyek lényegében az állatokat (kreatúrákat) takarják.

Legjobb klón: Rex, Fox, Gregor, Cody, Wolffe, Odd Ball, Neyo, Hawk, Hound.

Jediből meg aztán végképp nem nehéz hatot felsorolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nyugodtan, előre láthatólag ma már nem fekszem le. Hajnali hatig fogadok bármit és bárkit. :D Remélem a freemail nem akar még extraként keresztbe tenni, mer' momentán elérhetetlen... :pfff:

 

Azért aki azt írta a jelöltek közé, hogy Jedi Starfighter, konkretizálhatta volna, hogy a kettő közül melyik. Mivel a Delta-7B (ep2-es TCW-s továbbgondolása) és az Eta-2 (ep3-as) is szerepelt az évadban és mindkettő Jedi Starfighter. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most nem jelölök, nincs annyi időm hogy átbogarásszam a 20 epizód "Appearances" szekcióit külön-külön (mintha tavaly lett volna az évad cikknél egy ilyen összevont, ahol minden fel volt sorolva), de majd szavazásra beszállok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetett volna még pár kategória :

 

- Legjobb történet

- Legjobb történeti csavar

- Legjobb karakter halál / kiírás

- Legjobb látványelem

 

Na de mindegy, ha elkészült a lista, akkor örömmel szavazok. :)

 

A "legjobb" Jedi pedig irónia volt... Idén alig volt Obi-van és Anakin, a többiek meg aztán még annyira se, így marad Ahsoka vagy Ahsoka. Vagy ne befolyásoljam a szavazást? :D

Szerkesztve: - Platschu
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "legjobb" Jedi pedig irónia volt... Idén alig volt Obi-van és Anakin, a többiek meg aztán még annyira se, így marad Ahsoka vagy Ahsoka. Vagy ne befolyásoljam a szavazást? :D

A legjobb Jediknek ott vannak ám a padawanok is. ;) Meg azért feltűntek olyanok is, akik bizonyították már, hogy nem ámokfutók (pl: a bot-fénykardos öreg), szóval azért vannak még jó Jedik. :D

 

Lehet páran kapnak majd tőlem korrigálást kérő e-mailt. Nem komolyakat, csak hogy pontosítsák, melyik Jedi Starfighterre gondoltak, vagy az onderoni csata melyik részbeli eseményére (mert mind a négy rész csatája onderoni csata).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.