Ugrás a kommentre

Szavazás - az ötödik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hondo egy történetszál háromnegyedében töltötte be az antagonista szerepét, aki jelentős befolyással bírt a történetszálra magára. Obi-Wan egy négyrészes sztoriszálból nagyjából másfél epizódnyit szerepelt, és nem gyakorolt különösebb befolyást a történetre.

Mint korábban le is írtam itt, nem lehetett jelölni főszereplőnek. Ennek ellenére kapott két jelölést.

 

Köszönöm a választ, bár tudnék vitatkozni...Akkor mellékszereplőben kap egy laza 6-ost idén! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne feledjétek, hogy 6 -ost annak kell adni, aki a legjobb! Volt ebből egy kis baj Merr -nél, aki fordítva pontozott. :) Figyeljetek erre, mert ez épp az ellenkezőjét jelenti annak, amit írni akartatok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak aztán tényleg nem volt esélye. Négy jelölést ugyan kapott, de így is néggyel maradt le a Maul & Opress vs Obi-Wan & Gallia párbajtól. Ami szintén igencsak le volt maradva a maradék öttől. A párbajban iszonyú nagy volt az elkülönülés. A bekerült hatból öt több mint tíz jelölést kapott (hármat lényegében mindenki jelölt), az összes többi párbaj tíz alatt teljesített, nem is kicsit. 1 és 4 jelölések röpködtek. Ezek még a nyolc jelölést kapott Maul & Opress vs Obi-Wan & Gallia-tól is igen le voltak maradva, hát még az ilyen 16 jelölést kapott indulóktól, vagy a két Ahsoka párbajtól, amik "csak" 12 jelölést kaptak.

 

Ilyen átmenet nélküli tetemes difi volt még a Legjobb Jedi kategóriában. Na, ott az Anakin-Obi-Ahsoka triót hét pontos lemaradással követte Koon mester.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg itt is úgy van, mint az Oscar gálán. A korábbi részek dolgai kisebb eséllyel pályáznak, kivéve azoknál, ahol a többség minden jelöltet erőltetve idéz fel (pl. szörnyek, járművek). Bevallom őszintén, nekem is sokszor könnyebb volt az Ashokás részekből jelölni, mert jobban emlékeztem rájuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondujuk így utólag elnézve a Maul/Opress vs. Obi párbaj talán beférhetett volna még. :)

 

Az szerintem az egyik legjobb. A szisztematikus támadások Savage lába ellen, ahogy felszívja magát a Jedi és önmagát meghazudtolóan helytáll..áhh szuper!

Én a Galliás 4-es párbajra úgy adtam a pontot, hogy a későbbi 3-as párbajt is beleértékeltem, bocs.. ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg itt is úgy van, mint az Oscar gálán. A korábbi részek dolgai kisebb eséllyel pályáznak, kivéve azoknál, ahol a többség minden jelöltet erőltetve idéz fel (pl. szörnyek, járművek). Bevallom őszintén, nekem is sokszor könnyebb volt az Ashokás részekből jelölni, mert jobban emlékeztem rájuk.

 

Én ilyenkor mindig végiggörgetem az epizódlistát (amit tegnap dobtam a sz 5.0 topicba nektek-reklám vége :D ) és azzal tök könnyen előtörnek az emlékek komplett újranézés nélkül.

Címek, képek stb...Az erre is nagyon jó! Használjátok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hamarosan küldöm én is a listámat. :)

 

Ott van a listán a legjobb negatív karakterek között. A mellékszereplők között viszont esélye sem volt.

Ami nem csoda, mert negatív karakterből nem volt olyan sok, viszont csak úgy hemzsegtek a jó mellékszereplők. :)

 

 

Mondujuk így utólag elnézve a Maul/Opress vs. Obi párbaj talán beférhetett volna még. :)

Én jelöltem is. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként lenne egy javaslatom, majd a komplett sorozatos szavazásra (bár ez lehet nektek is eszetekbe jutott). Szóval lehetne olyan kategória majd, hogy csak TCW-s karakterek. Gondolok itt olyan szereplőkre, akik a filmekben nem, hanem csak és kizárólag a sorozatban szerepelnek :)

(pl.: Ahsoka, Hondo, Bane, Embo stb.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.