Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Oldie: Annyi biztos, hogy az általunk látott idősík múltjában nem jelenhet meg egy újabb Reese, mert akkor azt már láttuk volna. A háború előtti múlt ebben az idősíkban már adott, ezt már nem igazán lehet bővíteni. A történet ott kezdődik, hogy Reese és a T101-es felkeresi Sarah-t. Ha bármi történt volna ezelőtt ami Sarah-val kapcsolatos, azt említette volna Sarah az első részben. Nem tette, így tehát ez a közös múlt már nem lehet céltáblája egy újabb időutazásnak, legalábbis nem ebben az idősíkban.

 

Vagy nem erre gondoltál?

 

Dzséjt!

 

Igen, a minden mindegy alapon + akár még be is jöhet koncepció tetszik, John esetében viszont nemcsak az univerzális jót tudom elképzelni, hanem egyszerűen ő is félhetett attól, hogy az időutazás lineáris volta merül fel, és akkor gond lesz. :D

 

 

Már csak egy nap és látom! :D

 

Karrde: A lineáris időutazás azt jelenti, hogy bármit teszel, már nem változtatod meg a jövődet. Ez az önbeteljesítő időutazás.

 

Ha Reese azt mondta, hogy egy lehetséges jövőből jött, az egyértelműen arra utal, hogy a multiverzumokra gondolt, azaz hogy az időutazása és amit most tesz, még nem épült bele az eredeti (saját) jövőjébe.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én bevallom, ez is belemagyarázás, mert ebbe még Cameron se ment bele, az tuti. :D

Az tuti :D

 

Off

Szívem, lassan Te is megtanulhatnád használni az idézet gombot, főleg mert modi is vagy, bár meglátszik a kivételezés, Téged ezért nem cse**tetnek, csak én kaptam a fejemre. Úgy látszik, fiúknak mindent lehet ezen a fórumon :D

Na akkor most a hölgy említése után megteszem a felszólítást (bevallom, eddig fel sem tűnt, pedig egy tökéetes alkalom, hogy megdorgálhassam Oldipapát :D ): Oldipapa, használd az idézet gombot, ne írj 88 hozzászólást egymás után, mert kapca lesz pumpával, és nem a tompábbik felével! :D

 

Igen, a minden mindegy alapon + akár még be is jöhet koncepció tetszik, John esetében viszont nemcsak az univerzális jót tudom elképzelni, hanem egyszerűen ő is félhetett attól, hogy az időutazás lineáris volta merül fel, és akkor gond lesz. :D

Felmerülhetett, tény. Bár abba is belegondolhatott, hogy elment az első 101, és ők még mindig ott vannak. Pedig elvben, amint elment a 101-es, abban a minutunban meg kellett volna változnia mindennek, és nem maradt volna minden ugyanúgy. Valahogy úgy, mint a Star Trek 8. részében (ott is párhuzamos valóságokra épül az időutazás, csak ott az Enterprise átsiklott a megváltozott univerzumba egy időörvénynek köszönhetően).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Off

Szívem, lassan Te is megtanulhatnád használni az idézet gombot, főleg mert modi is vagy, bár meglátszik a kivételezés, Téged ezért nem cse**tetnek, csak én kaptam a fejemre. Úgy látszik, fiúknak mindent lehet ezen a fórumon :D

No komment. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Annyi biztos, hogy az általunk látott idősík múltjában nem jelenhet meg egy újabb Reese, mert akkor azt már láttuk volna. A háború előtti múlt ebben az idősíkban már adott, ezt már nem igazán lehet bővíteni. A történet ott kezdődik, hogy Reese és a T101-es felkeresi Sarah-t. Ha bármi történt volna ezelőtt ami Sarah-val kapcsolatos, azt említette volna Sarah az első részben. Nem tette, így tehát ez a közös múlt már nem lehet céltáblája egy újabb időutazásnak, legalábbis nem ebben az idősíkban.

 

Vagy nem erre gondoltál?

Igen, ez már így történt meg, de mind elméletben, mind gyakorlatban működne a dolog, de az már egy újabb idősíkot generálna ugye. De ez csak akkor derülne ki ha reboot lenne a T1-ből. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Defiance

Ellenállók magyar címmel találkoztam vele, bár nálunk nem biztos, hogy valóban bemutatásra is kerül a film.

Történet: a 2.vh során 1941-ben a németek Belorussziában halomra ölik és gettóba zárják a zsidó lakosságot. A Bielsi-testvérek (Daniel Craig, Liev Schreiber, Jamie Bell, a negyedik színészt sajna nem tudom) az erdőbe menekülnek, ám hamarosan többen is felbukkannak és idővel egy elég népes közösséget vezetnek (egy orosz partizán-banda közelében), akikkel az erdőben próbálnak túlélni. Megtörtént eseményeket dolgoz fel a film.

Nekem tetszett a film, egyszer mindenképpen ajánlom mindenkinek, legalább is annak, aki nem idegenkedik a témától és/vagy az emberi történetektől.

A zenéje még nagyon bejövős volt, bár nagyon hajaz A falu zenéjére, végül is ugyan az a zeneszerző műve :D Illik a filmhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eheti (június 1-7 műsor van benne) Blikk tevemagazin is hírt adott az Avatarról. Van benne egy rövidke szósszenet ami szerint S.W. James Cameron mega-scifijében, az Avatarban is szerepel.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hátha valamikor még Avataros cikket is fognak közölni. :D

 

Elég jó kis kritikát rittyentett össze az illető.
Márkusz és a "You Could Be Mine"? Ha utalgatni akartak akkor Dzsoninak kéne azt bömböltetni. Lehet hogy a kritika írója összekavart valamit.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Márkusz és a "You Could Be Mine"? Ha utalgatni akartak akkor Dzsoninak kéne azt bömböltetni. Lehet hogy a kritika írója összekavart valamit.

Vagy egész egyszerűen találnak egy magnós rádiót amibe bennmaradt ez a kazetta "véletlenül" :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy egész egyszerűen találnak egy magnós rádiót amibe bennmaradt ez a kazetta "véletlenül" :D
A négy perces klipben van olyan hogy Dzsoni egy furi motoron nyomul. Ha az mototermi akkor szerintem mégis ő magnózik.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No de írjatok minél előbb a T4-ről, mert lehet hogy én csak egy hét múlva tudom megnézni. :D

 

Valamiért sokkal jobban várom mint a Transformers folytatását. Amióta láttam annak a trailerét elment tőle a kedvem, nem is tudom miért, de nem ígérkezik olyan jónak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A powersuit kezében kiderült, hogy egy batár lángszóró van, aztán egy kis háttérsztori mi lesz a filmben

http://www.slashfilm.com/2009/06/02/avatar...-display-at-e3/

Spoiler:

Ezeket a 14 láb magas exoskeletonokat, amiket nehéz rakodóknak neveznek (spoiler lehetséges), "emberi katonák használják az idegen bolygó, Pandora felszínén. egy jelenet egy csapat ilyen exoskeletont viselő katonát fog bemutatni majd, akiket Lyle Waynefleet tizedes vezet, amint egy na'vi falut pusztítanak el lángszórókkal, civil áldozatokat is ejtve.

:D

Nyami lesz. :D

powersuit-avatar.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy Dzsoni leamortizálja.

Amennyire tudom, az a motorozó jelenet ki lett vágva. :(

 

No de írjatok minél előbb a T4-ről, mert lehet hogy én csak egy hét múlva tudom megnézni. :D

Holnap délután megyek (ma bedaráltam a T2-3-at még gyorsan). Bár lehet, hogy csak este írok róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.