Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Októberben megjelenik a legelső Disney Blu-Ray :)

És hát mi is jelenhetne meg elsőként, mint a már 72 éves Hófehérke és a hét törpe :D

http://www.dvdextra.hu/news.asp?KOD=813239...298524154489894

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos most nincs erőm visszaolvasni az összes filmes hsz-t, ezért lenne egy gyors kérdésem: A HP-nek tényleg csak az első 10-en valahány perce 3D-s a 3D moziban? :S

 

Mert haveromék rákészültek, hogy 3D-ben nézik, aztán csak az eleje volt 3D-s a plussz ötszáz forintért...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A HP-nek tényleg csak az első 10-en valahány perce 3D-s a 3D moziban? :S
Igen

 

Szerk: 28-án még beszéltünk is erről, mert Jake betette ezt a linket: http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/...zs_a_potterben/

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár nem nekem szólt a kérdés, de én pl. minden történetet kronológiailag nézek, nem csak a Star Warst (persze kivétel, ha az előzmény csak később készül el, de gondolom érthető, hogy ez miért van így :P ).

Az Underwörldnél is ugyanez a helyzet :P Később jönnek az előzmények.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Underwörldnél is ugyanez a helyzet :P Később jönnek az előzmények.

Na látod, akkor érthető, hogy azt miért néztem eddig unkronolgiailag. Mármint azt az egy részt, amit (sajnos) láttam. De van egy jó hírem. Ha egyszer, ne adj isten, valami hihetetlen csoda folytán még egy Underworldot megnézek, az már az első előzménye lesz :P

Amúgy meg, másodikra már azt is kronológiailag nézem, amit elsőre a készülés miatt nem tudtam. Star Trek széria (az Enterprise-tól a 11. filmig - mielőtt belekötsz, a 11. kronológiailag is a 10 után jön), Alien-Predator-AVP széria (először P, aztán AVP, aztán A), sőt, a Stargate-et meg annyira kronozva nézem, hogy az SG-1 8. és az SGA 1 évadjától párhuzamban futnak. Először egy SG-1, aztán egy SGA rész, aztán megint SG-1, megint SGA rész (mivel a készítők megmondták, hogy mindig az SG-1 epizódok történnek előbb).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra úgyis van értelme ezeknek a fordított kronológiai sorrendben érkező filmeknek, hogy nagyobb hatást érjenek el azzal, ha egy megtörtént esemény előtti időszakot vesznek elő később. De mondhatnám a Memento példáját is, bár ott mazért más volt a koncepció lényege. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha nekiültök az Alien filmeket nézni, az AVP filmekkel kezditek, vagy az Aliennel?

Sokan úgy gondolják, nem része az univerzumnak az AVP 1-2, mások szerint igen.

Bár, ha mega maratont tartok, kezdem a Predator első részével, az történet leghamarabb :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Augusztus 21-én jön az új Christoher Nolan film előzetes is, eszem megáll :D :D

http://www.joblo.com/Inception-trailer-news

 

Két kedvenc rendezőm filmjeinek előzetesi egy napon? Avatar és Inception? Wááááááá :):)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha nekiültök az Alien filmeket nézni, az AVP filmekkel kezditek, vagy az Aliennel?

A Predatorral. Először annak a két részét nézem meg, aztán a két AVP-t, aztán a négy Alient. Bár se a P, se az AVP filmeket nem tartom az Alien Univerzum részének (max alternatív univerzumként fogadom el őket, mint a könyveket és képregényeket, alias EU azok is :) ), de azért szeretem sorban nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokan úgy gondolják, nem része az univerzumnak az AVP 1-2, mások szerint igen.

Mint laikus szólok a témához: ha már egyszer elkészültek, akkor beletartoznak ebbe a világba ezek is, minőségtől függetlenül :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha nekiültök az Alien filmeket nézni, az AVP filmekkel kezditek, vagy az Aliennel?

Sokan úgy gondolják, nem része az univerzumnak az AVP 1-2, mások szerint igen.

Bár, ha mega maratont tartok, kezdem a Predator első részével, az történet leghamarabb :)

A kérdés, hogy a Predators ezt a sorrendet, hogy fogja megbolygatni? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint laikus szólok a témához: ha már egyszer elkészültek, akkor beletartoznak ebbe a világba ezek is, minőségtől függetlenül :)

Így van, csak az a baj, hogy némiképpen bele vannak erőszakolva. Ez a "már Ripley előtt is találkoztak" dolog kicsit izzadtságszagú, ezért nem tekintem részének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

AZ USA Today leközölt egy képet, amikor is a tesztközönség épp AVATAR-t néz. Szerintem a reakciójuk az arcukra van írva :)

http://www.usatoday.com/life/movies/news/2...ighlights_N.htm

comiccon-avatarx-topper-medium.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.