Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én azért reménykedem, mert nagyon szeretném ha ez a film jól sikerülne, amúgy én készítem hozzá majd a feliratot. :)

Nagyszerű :) Én is nagyon remélem, hogy jó lesz :D

Ez a Shutter Island film érdekel, az első trailert még a moziban láttam, bejövő volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jöhetne lassan egy új trailer is :)

Remélhetőleg a 2012 film előtt már az új trailert játsszák. :)

Mert azt itt a nagy többség gondolom moziba nézi :D

Mivel az Avatar előtt én már csak azt nézem moziba, jó lenne nagyvásznon csodálni a látványt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 2012 nagyvászoonra termett és talán egy elég nagy célközönséget fog kiszolgálni, már aki nem volt finnyás az ID4-től, mert valljuk be nagyon is ahhoz fog hasonlítani. Kicsit azonban sajnálom, hogy nem nyári hónapra volt betervezve a premier, de talán ez az ősszi bemutató nem fogja sokak kedvét elvenni a filmtől. Nos, de ami a lényeg, az új Avatar trailer valóban illene a filmhez, célközönség majdnem ugyanaz és grandiozusában is ahhoz fog hasonlítani. :) De az is meglehet, hogy valami új 3D-s film bemutatójához is csatolni fogják az előzetesét. Egy hónap múlva kiderül :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hosszú távon talán nyereséges lesz. Főleg majd ha kijön lemezen is. Nyáron tuti kaszát robbantott volna, de elég erős volt a mezőny, valljuk be.

Vajon ebben a filmben is maketteket használt Emmericht? A Függetlenség Napjában nagyon jól megoldották a városok rombadöntését makettépületekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és a Samson helikopter érintőképernyős műszerfala is fent van a lentebb található Avataros oldalon.

Hehe, billentyűzetféleség egy jármű irányítópultján, ez nagyon tetszik :o

 

Mert azt itt a nagy többség gondolom moziba nézi :D

Nem tudom, azt hiszem, én nem nézem meg. Moziban nem is tervezem, de meglátom, ha egekig magasztalják a nézők, stb. talántán :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, billentyűzetféleség egy jármű irányítópultján, ez nagyon tetszik :o

Pedig ilyen a valóságban is van. Amióta számítógépek is részt vesznek egy vadászgép irányításában, a pilótáknak meg kellett tanulniuk gépírni, mert klaviatúrát is raktak a műszerfalakba :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom el vagyok maradva, de csak most néztem meg az Avatar trailert.

Hát.

Persze, elhiszem, hogy van, akinek ez okkal tetszik. A közepe táján a sárkány nekem is tetszett, meg utána amikor "lovagolnak" a jobb széle felé. Talán moziban lenyűgöz majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, manapság az a nagy szám, ha egy látványban is erős film nem kerül sokba. Ugyan én még csak a trailerét láttam moziban, de ez lejött belőle. :o
Más filmnél ennyi a főszereplő fizetése. :S Arról nem is beszélve, hogy ebben a filmben tökéletes volt a karakter megformálása, pedig a csávó egyáltalán nem színész :o
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Isten nem paródiákat, hanem korszakalkotó filmeket készít. A Brigantik pedig az egyik legjobbja

 

De ha nem is Tarantino lenne, nem hiszem, hogy paródiának lehetne nevezni egy olyan filmet amiben

Spoiler:

Egy tag baseball ütővel szétveri a másik fejét vagy ahol rüöhögve szétlőnek egy bujkáló zsidó családot...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Becstelen Brigantykat. Csak én érzem úgy, hogy ez a film egy paródia, bár elég véres???
Nem paródia, csupán rendhagyó módon játszik el bizonyos gondolatokkal. Véresnek véres, de én rosszabbra számítottam ilyen téren, így nálam a vérmennyiség nem volt gond. :o
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ilyen a valóságban is van. Amióta számítógépek is részt vesznek egy vadászgép irányításában, a pilótáknak meg kellett tanulniuk gépírni, mert klaviatúrát is raktak a műszerfalakba :o

Ezt nem tudtam, mindenesetre nekem ez már valóban a számítógépes jövőt jelenti :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

orki: láttál már Tarantino filmet? Az Isten nem paródiákat, hanem korszakalkotó filmeket készít.
Phobos, régebben betettél egy részletet a Grindhouse-ból, amit egyébként én nem láttam korábban, és attól totálisan rosszul lettem. Ha az lett volna életem első találkozása Tarantino-van, biztos nem lettem volna kíváncsi a többi filmjére. :o
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a Grindhouse múvik ilyenek voltak, Tarantino és Rodrigez csak újra köztudatba hozta őket :o

Mindkettő kiváló alkotás, bár a Planet Terror tényleg elég paródia szagú, de oltári nagy film :D

 

Az én első találkozásom Tarantinoval a Ponyvaregény volt :o

 

Szerk: Amúgy nemrég olvastam, hogy DVD-n hosszabb Briganty jön majd :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Isten nem paródiákat, hanem korszakalkotó filmeket készít. A Brigantik pedig az egyik legjobbja

 

De ha nem is Tarantino lenne, nem hiszem, hogy paródiának lehetne nevezni egy olyan filmet amiben

Spoiler:

Egy tag baseball ütővel szétveri a másik fejét vagy ahol rüöhögve szétlőnek egy bujkáló zsidó családot...

 

Vagy ellövi az örmester tökeit, vagy egy fris apát lelőnek de a legjobb, mikor Hitlert szitává lövik. Szerintem sokan játszottak el evvel a gondolattal, mikor második vhs filmet csináltak, csak nem merték meglépni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.