Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

ok, bocsásd meg nekem, nem követem figyelemmel az Avatart :D

Csak ma hallottam a rádióban, hogy lehet nyerni Avatarra jegyet a Coke-kal, most rákerestem volna, de nincs sehol sem írva, csak ezt találtam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sikerült hozzájutnom a Terminator Salvation szociális igényeket kielégítő változatához és azt kell, hogy mondjam, második megtekintésre csak még jobban tetszik a film :D A film második fele mindent visz, főleg a Skynet jelenetek. A hang amúgy überállat, reng minden ahogy kell és veszett mód csikorognak a T-600-os :D A kövi majd talán a DC-s változa lesz, ha majd valaki összeollózza DVD-re. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Haverom is átküldte, azzal, hogy mondjam el a véleményemet a filmről, mert megbízik az ízlésemben :D

Meggyőztem a trailer megnézése előtt, hogy kilométerekre kerülje el a filmet, és a trailer után ezt még meg is erősítettem neki. :D

Mondtam, hogy nézze meg a Pí-t, az milliárdszor jobb film ennél.

 

Amúgy nekem tetszik a szinkronja :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Haverom is átküldte, azzal, hogy mondjam el a véleményemet a filmről, mert megbízik az ízlésemben :D

Meggyőztem a trailer megnézése előtt, hogy kilométerekre kerülje el a filmet, és a trailer után ezt még meg is erősítettem neki. :D

Mondtam, hogy nézze meg a Pí-t, az milliárdszor jobb film ennél.

Phobos, ezt miről írtad?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na....

Hát figyelj, mondja, hogy őt teljesen hidegen hagyja a film, azért próbál jópofizni, de pár perccel utána eldicsekszik vele, hogy egy haverjának mennyire lehúzta a filmet, és hogy emiatt mennyire jó srácnak gondolja magát? Erre nincs jobb szó...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát figyelj, mondja, hogy őt teljesen hidegen hagyja a film, azért próbál jópofizni, de pár perccel utána eldicsekszik vele, hogy egy haverjának mennyire lehúzta a filmet, és hogy emiatt mennyire jó srácnak gondolja magát? Erre nincs jobb szó...
Az meg is érdemli, akit ennyivel el lehet tántorítani egy filmtől. Jó srácnak meg abszolút nem gondolta magát emiatt. Ne legyél elvakult már az előtt, hogy tudnád milyen is lesz ez az Avatar. Hatalmasat csalódhatsz. Amúgy én se nézem meg, mert dolgozok, és ezért nem fogok felmenni pestre. Egyébként ha 2D -ben nem üt, akkor megette a fene. Semmit se ér. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez megint annyira ízlés dolga. Pl van aki odavan a 2012-ért, van aki szerint egy darab lócitrom :D

 

Én 99%-ban úgy vélem, tetszeni fog nekem az Avatar. De biztos lesz, aki lehúzza. De azzal meg nem fogok leállni vitázni! :D (viszont senkit nem szoktam rá vagy lebeszélni filmről, főleg, ha még nem is láttam!) Legfeljebb elmondom, én miért nézem vagy nem nézem meg az a adott művet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp azt akartam írni, fekete bazinagy autók, helikopáterek és vadászrepülők.

Nocsak, Oldi is beleerősített. Csak azt hadd kérdezzem meg, az F-22 és az Apache azok autók? :D

 

 

Ch15

Mihez bilincselte Sam és Mikhaela Simmons ügynököt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez megint annyira ízlés dolga. Pl van aki odavan a 2012-ért, van aki szerint egy darab lócitrom :D
Én filmet megérzésből választok, vagy a mozipartner kedvéért nézem meg. :D A véleményeket is el szoktam olvasni itt is, és érdekességképpen a PORT hozzászólásainál is, ez utóbbiakról elmondható, hogy eddig minden megnézett filmnél erősen szóródtak a szuper és a pocsék között, szóval más véleményére csak akkor adok, ha ismerem az ízlését. És ezen módszerek alapján mostanában nagyon nem fogtunk mellé semmivel. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.