Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

24-én leadja a TV a Végtelen történetet a TV-ben. Nap közben :)

Ez plusz az ET a nagybetűs Horror számomra. Máig nem tudom egyrészt feldolgozni, másrészt megnézni őket, annyira féltem tőlük kicsi koromban.

A kisgyerekes anyukákat (Pildi + Tenel Ka) kérdem, ti hogy álltok ezekhez a filmekhez? A kis srácokkal megnézettetitek?

Kíváncsi lennék a reakciójukra, hogy nekik hogyan tetszik, mert én rettegek :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kisgyerekes anyukákat (Pildi + Tenel Ka) kérdem, ti hogy álltok ezekhez a filmekhez? A kis srácokkal megnézettetitek?

Kíváncsi lennék a reakciójukra, hogy nekik hogyan tetszik, mert én rettegek :)

 

Hát ET necces, végtelen történet nekem nem annyira. Ami engem felzaklatott, az pl a Feketefülü fehér Bim. ahol a kutyi a végén meghal. Nekem az ilyenektől voltak rossz éjszakáim.

Egyedül semmiképpen nem nézi meg egyiket sem, csak velem, vagy apjával. Ugyanis már most látszik, ő is nagyon érzékeny. Ha valaki szomorú a mesében, már kétségbeesetten szól : Szóóu, szóóu, és csak néz, hogy baj van!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, bár én a kutyától féltem a legjobban. Szerencsére csak 1x láttam és sokat felejtettem belőle, de a kutyára emlékszek, hogy az nagyon félelmetes volt számomra. Emiatt is van az állatoktól való félelmem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, bár én a kutyától féltem a legjobban. Szerencsére csak 1x láttam és sokat felejtettem belőle, de a kutyára emlékszek, hogy az nagyon félelmetes volt számomra. Emiatt is van az állatoktól való félelmem...

Pedig az egy sárkány ráadásul! :) Én azt szerettem! :) - Igaz, én sosem féltem állatoktól, kivéve a darazsat.

 

(de lehet, te a farkasra gondolsz a végén. Az tényleg ijesztő!)

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24-én leadja a TV a Végtelen történetet a TV-ben. Nap közben :)

Ez plusz az ET a nagybetűs Horror számomra. Máig nem tudom egyrészt feldolgozni, másrészt megnézni őket, annyira féltem tőlük kicsi koromban.

A kisgyerekes anyukákat (Pildi + Tenel Ka) kérdem, ti hogy álltok ezekhez a filmekhez? A kis srácokkal megnézettetitek?

Kíváncsi lennék a reakciójukra, hogy nekik hogyan tetszik, mert én rettegek :)

 

Bár én nem vagyok kisgyerekes anyuka, de 1983 decemberében mégpedig szilveszter napján láttam az E.t-t moziban.Akkor még én is kisgyermek voltam és nagyon aranyos storynak tartottam.Semmi félelmetes nem volt benne.Nyugodtan nézhetik gyerekek is.

 

Dzséjt: Jól kitoltál velem. :D Holnap nézhetem meg az Alienst, annyira vágyat ébresztett bennem a klipped, hogy újra megnézzem.

 

Valaki elmagyarázná nekem a nem éppen Kenzesz mondat honna ered, és mi a poén benne?

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki elmagyarázná nekem a nem éppen Kenzesz mondat honna ered, és mi a poén benne?

"Ladies and gentleman! Thread You are not in Kansas anymore... You are on Pandora!" - Quaritch ezredes

 

Dzséjt baromi népszerű lett az Avataros videód, az imdbn is róla beszél mindenki :D

Hol? Bár szó se róla, alig négy óra alatt 270-en tekintették meg :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Ladies and gentleman! Thread You are not in Kansas anymore... You are on Pandora!" - Quaritch ezredes

 

 

Hol? Bár szó se róla, alig négy óra alatt 270-en tekintették meg :)

 

 

Ja, hogy ez az Avatarban van?Ok, köszi, így már értem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez így nem ér! Elrontottad a meglepetést :)

Nem volt szándékomban, de tényleg nem tudtam már este megnézni :D Ma megnézem attól függetlenül, mert ezek után piszok kíváncsi lettem rá :D

 

1-es, leülhetsz! :)

Ezek után kész szerencse, hogy évtizedes távolból még nagyjából emlékszem a filmekre :D Nem szeretem a szörnyes és ijesztős horrorokat, de ezeket a filmeket még én is láttam :D Tizenévesen a hármat valamikor, aztán a negyediket nem sokkal a mozi után. Bár azóta sem volt hozzájuk szerencsém. Az alienek még szoktak kísérteni a sötétben, szóval nem is fogok próbálkozni velük :D

 

Nekem az ilyenektől voltak rossz éjszakáim.

Nekem az emlegetett alienektől, a Hegy gyomrában sorozat masszáitól voltak, még ma is kísértenek a sötétben :) Amitől sokáig a frászt kaptam kölökként, az a Tom és Jerry azon része volt, amiben volt egy gonosz boszorka. Nekem az a rész olyan félelmetes volt, hogy évekig élénken élt bennem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én arra a sárkány-kutya félére gondolok, amin utazott a kissrác

Nekem az volt a kedvencem, egyáltalán nem láttam félelmetesnek. Talán mert felismertem, hogy amolyan kecske-birka feje van. :)

Sajnálom, hogy lyen élményed volt a flmtől :) De épp ezért jogos valahol, hogy az ember szülevel, vagy felnőttel nézzen meg egy-egy filmet. Soha nem tudhatjuk, mi hat ijesztően rájuk.

A Miss által emlegetett Aliensek rám is frászt hoztak, bár akkor már 13 voltam, mikor a Bolygó nevét néztem meg, és még így is hetekig csak égő lámpa mellett aludtam. Akkor is csak éjfélig, utána fent voltam pirkadatig :D Most már nyugodtan megnézem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A negyedik részt már én is nyugodtan néztem meg, de azért a sötétben mászkálva jobb, ha nem gondolok rájuk :)

A másik ilyen az volt, mikor 14 évesen osztálytárs utolsó sulinapra horrort hozott be. akkor nem jegyeztem meg a címét, ma már tudom: Re-animátor.(ezután azért már tudtam alukálni) De ha nem szeretem ennyire a DS9-t, talán sosem tudom meg, hogy Jeffrey Combs(Brunt, Weyoun, Shran) rengeteg horrorban játszik. Az említett Re-animátornak több részében, sőt 2010-ben új rész készül belőle. De nem fogom megnézni! :D

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az Alienektől nem féltem, mert úgy ahogy ismertem őket az AvP játékból :)

Bár ahogy egyik nagyon kedves ismerősöm régebben megjegyezte én fordítva működök. Az aranyos dolgoktól félek (ET meg a kutya-sárkány) a gonosz dolgoktól meg nem (Vader, Freddy Krueger (na azt egyáltalán nem tartottam félelmetesnek 7-8 éves koromban))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki kiváncsi lesz az Avatarban az elején a jövős földi jelenetekre, az

 

Spoiler:

ne számítson rá, Cameron ugyanis kivágta...

 

Igen, olvastam, és sajnálom nagyon. Viszont - virágnyelven kifejezve - a másik fórumon az a spoileres dolog, nos én azt alig várom. Tudod, akik nem kávéznak a végén! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az Alienektől nem féltem, mert úgy ahogy ismertem őket az AvP játékból :)

Bár ahogy egyik nagyon kedves ismerősöm régebben megjegyezte én fordítva működök. Az aranyos dolgoktól félek (ET meg a kutya-sárkány) a gonosz dolgoktól meg nem (Vader, Freddy Krueger (na azt egyáltalán nem tartottam félelmetesnek 7-8 éves koromban))

Freddytől most is Fosok! :D:) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24-én leadja a TV a Végtelen történetet a TV-ben. Nap közben :)

Ez plusz az ET a nagybetűs Horror számomra. Máig nem tudom egyrészt feldolgozni, másrészt megnézni őket, annyira féltem tőlük kicsi koromban.

A kisgyerekes anyukákat (Pildi + Tenel Ka) kérdem, ti hogy álltok ezekhez a filmekhez? A kis srácokkal megnézettetitek?

Kíváncsi lennék a reakciójukra, hogy nekik hogyan tetszik, mert én rettegek :D

Én mindkét filmet bőven tizenévesen láttam, az ET-t hamarabb, de a Végtelen történetet már biztosan középiskolás koromban, és egyiket sem találtam félelmetesnek. Az ET-n nagyon meghatódtam, azt most is imádom, a Végtelen történet viszont egyáltalán nem fogott meg.

 

ET-ügyben van viszont gyerek-referencia, mert azt idén februárban, amikor az egész család otthon volt betegen, együtt megnéztük, és vegyes volt a fogadtatás a kicsik részéről. Zsófi elsőre is nagyon kedvesnek találta a kis űrlényt, és együtt szorított velem a végén, hogy ne haljon meg, Marci viszont félt tőle az elején, és nehezen barátkozott meg vele, viszont a végén, mikor látta, hogy rossz neki, elmúlt az idegenkedése, és ő is örült, amikor minden jóra fordult. És aztán egyikük sem mondta, hogy rosszat álmodott volna róla, pedig mindig elmesélik, ha valami gond volt éjjel. De hozzáteszem, hogy végig hozzám bújtak a filmnézés közben, és én azért magyaráztam pár dolgot, hogy értsék. Lehet, hogy ez sokat számított.

Pannit nem említem, mert ő már HP-t fogyaszt 4 éve, és semmitől sem fél. :)

 

Egyébként szerintem általánosan jó, ha a gyerekek egy filmet először felnőtt társaságban látnak, mert akkor meg tudják kérdezni, ha valamit nem értenek vagy zavarja őket valami, és akkor nem lesz azzal a filmmel többet gond. Ha meg így is nagyon félelmetes, akkor közben is ki lehet kapcsolni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként szerintem általánosan jó, ha a gyerekek egy filmet először felnőtt társaságban látnak, mert akkor meg tudják kérdezni, ha valamit nem értenek vagy zavarja őket valami, és akkor nem lesz azzal a filmmel többet gond. Ha meg így is nagyon félelmetes, akkor közben is ki lehet kapcsolni. :)

Teljesen egyetértek! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az Alienektől nem féltem, mert úgy ahogy ismertem őket az AvP játékból :)

No de te amúgy is horror-szerető ember vagy :)

 

Tényleg jó ötlet, ha gyerek először felnőttel néz meg így egy filmet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.