Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hát, lassan kéne akkor egy Blu-ray, meg a TV hozzá :P

Nálam a lejátszó hiánya nem volt akadály az első DVD-knél. Az AQ, de még a Star Wars Trilogy-nál sem volt még lejátszónk (az volt a második DVD kollekció, amit megvettem, szóval még nem volt olyan nagy gyűjteményem :P ). Szerintem most is előbb lesz Blu-ray diszkem, mint lejátszóm hozzá... Jóóóóóóóvaaaaal előőőőbb... Ha csak nem nyerem meg az ötöst, mert akkor egy egész mozit veszek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Avatart 4 Golden Globe díjra jelölték.

Nagyon jó hír :P Bár szerintem ebből a szériából, már ha lehet filmnézés nélkül ilyet írni :P, a betétdal a gyenge láncszem :P

 

Spolileres tv spot. A film végi nagy csatajelenetből....Ne nézzétek meg!!

Már nincs fenn :P Amúgy én is megnéztem volna :P

 

Azért három no name színésznek hogyan összejött már ez az év nagy filmek terén.

Zoé Saldana - Star Trek, Avatar

Sam Worthington - Terminator Salvation, Avatar

Anton Yelchin - Star Trek, Terminator Salvation

Utóbbiról anno én is írtam, hogy nem is rossz kezdet egy ifjú színésznek :P Vagy valami hasonlót. Mindhárom szép, és ráadásul három filmről is van szó :P

 

Szerintem most is előbb lesz Blu-ray diszkem, mint lejátszóm hozzá... Jóóóóóóóvaaaaal előőőőbb... Ha csak nem nyerem meg az ötöst, mert akkor egy egész mozit veszek :)

Akkor drukkolunk, hogy nyerj, mert majd hozzád megyünk fórumtalis mozikra :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pandora celebjei Jóban Rosszban színészek és Megasztár énekesek lesznek!

Avatar-buli szerda éjféltől a MOM Parkban

Aki kék ruhában érkezik szerdán este a MOM Parkba, a december 17-én 0:05-kor startoló digitális 3D-s Avatar vetítésére, egy pohár pezsgőt és egy közepes popcornt kap ajándékba. Megasztár-rajongóknak még egy jó hírünk van: a film előtt Fekete Dávid és Király Viktor szedik a jegyeket, a Jóban-rosszban-függők pedig Brasch Bencével és Horváth Tamással mozizhatnak. Az Intercom több Avatar-kütyüt is kisorsol, a fődíj egy navigációs készülék lesz.

http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/..._a_mom_parkban/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a miénk csábítóbb. Mert ugye, vasárnap 12:30-as vetítéssel az SWSaga és az AVPUniverzum közös Avatar bulit tart az Aréna plázában. Sztárvendégek a dinasztia Donja, Oldfighter, valamint fel és lemenői, köztük a híres-hírhedt pod race versenyző, Ody Mandrell (és kiváló droidcsapata :)). A Star Wars és Alien rajongók örülhetnek, a jegyeket Oldfighter, Infy (AVPU admin) és jómagam intézik. A sör és egyéb itókák rajongóknak sem lesz okuk a panaszra, mert a mozi megtekintése után szervezőink Katicatúrára viszik az érdeklődőket :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogynem, csak közvetlen eléréssel tudod megnézni. Kattints rá az aláhúzott hivatkozásra amikor innen indítanád a videót. :P

Oks, köszi :P

 

Azért a miénk csábítóbb. Mert ugye, vasárnap 12:30-as vetítéssel az SWSaga és az AVPUniverzum közös Avatar bulit tart az Aréna plázában.

Bizony, bizony, pont ahogy írod :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pandora celebjei Jóban Rosszban színészek és Megasztár énekesek lesznek!

Avatar-buli szerda éjféltől a MOM Parkban

Tényleg mázli, hogy ezt elkerüljük. :P

 

 

Azért a miénk csábítóbb. Mert ugye, vasárnap 12:30-as vetítéssel az SWSaga és az AVPUniverzum közös Avatar bulit tart az Aréna plázában. Sztárvendégek a dinasztia Donja, Oldfighter, valamint fel és lemenői, köztük a híres-hírhedt pod race versenyző, Ody Mandrell (és kiváló droidcsapata :P). A Star Wars és Alien rajongók örülhetnek, a jegyeket Oldfighter, Infy (AVPU admin) és jómagam intézik. A sör és egyéb itókák rajongóknak sem lesz okuk a panaszra, mert a mozi megtekintése után szervezőink Katicatúrára viszik az érdeklődőket :)
Inkább erre a programra szavazok én is. :P Bár a Katicatúrához beugrott még valami: feltétlenül előre kell rendelni hordónyi forralt bort, mert szükség lesz rá a pincében... :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap ilyenkor én már a mozi felé veszem az irányt. Rá is készülök délután egy kis szunyával, hogy majd haza tudjak cammogni hajnali 4 környékén. :)

Azért csüti reggel reszkessetek, mert elárasztom a fórumot a kritikámmal. Kemény leszek, mint a vidia. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap ilyenkor én már a mozi felé veszem az irányt. Rá is készülök délután egy kis szunyával, hogy majd haza tudjak cammogni hajnali 4 környékén. :hehe:

Azért csüti reggel reszkessetek, mert elárasztom a fórumot a kritikámmal. Kemény leszek, mint a vidia. :death:

 

 

De spoilert lehetőleg ne írj be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap ilyenkor én már a mozi felé veszem az irányt. Rá is készülök délután egy kis szunyával, hogy majd haza tudjak cammogni hajnali 4 környékén. :hehe:

Azért csüti reggel reszkessetek, mert elárasztom a fórumot a kritikámmal. Kemény leszek, mint a vidia. :death:

És ha nem tetszik majd,így fogod bucira verni a képem?

avatar25829_39.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Family Guy something something darkside:

Nem volt rossz, végigment a TESB-en, szinte tökéles képi világgal.

És bár voltak benne poénok, nem olyan sok mint amire számítottam.

Azt hittem mindent kifiguráznak majd, mégiscsak 50 perces...ehelyett ugyanaz a szöveg volt, mint a SWban. :death:

De nem volt rossz, egy 6,5/10nek jó volt.

Persze nekünk kötelező!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Origo pozitívan értékelte az Avatart! :D :D

A francia művészfilmeket kedvelő origo stáb szereti a filmet, ez nagyon meglepett..

De ez mégjobban...a cspv imádja, ódákat zeng a filmről. Olvassátok csak el a kritikát

http://cspv.hu/09/12/avatar/

 

Csak ámulok és bámulok. IMAX-ben ez akkora büntetés lesz, amekkorát még nem látott a világ! :death::hehe:

 

cspv kemény fikagép oldal, szóval...nem semmi kritika

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak ámulok és bámulok. IMAX-ben ez akkora büntetés lesz, amekkorát még nem látott a világ! :death::hehe:

cspv kemény fikagép oldal, szóval...nem semmi kritika

 

Hú, elolvastam. És arra gondoltam, négy nap múlva, ilyenkor már tűkön ülve várjuk majd, hogy kicsit mi is Pandorára utazhassunk! :D

 

a másik, hogy lehet, hogy egyszerű a történet, de az ugye nem együgyüséget jelent. Nem is kell mindig túlbonyolítani a dolgokat! :D

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.