Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Vasember2 -ről írtatok ezt-azt.... a zenéje milyen?

(NEM letöltőlinket kérek, hanem véleményt)

A kedvenc részem alatt az Another One Bites The Dust megy, nagyon király! Amúgy is jó zenéje van.

 

(Lehet am., hogy pont azért lett a kedvenc részem :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A közeljövőben én is meglesem ezt a Vaspasas kettőt. Azt előre kijelentem hogy ha az eredeti "Another One Bites the Dust" megy a lentebb említett jelenet alatt és nem jön be az a jelenet akkor halálra fogom átkozni a film kreálóit mind egy szálig. :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Délután és is megejtettem a Vasembert és piszlosul bejött. Heten voltunk megnézni és mindannyian le voltunk nyűgözve. A látvány, a történet és a poénok mind kitűnőek voltak. Kár hogy társítani akarják más szuperhősökkel, úgy már nem fog akkorát ütni Stark bácsi

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A közeljövőben én is meglesem ezt a Vaspasas kettőt. Azt előre kijelentem hogy ha az eredeti "Another One Bites the Dust" megy a lentebb említett jelenet alatt és nem jön be az a jelenet akkor halálra fogom átkozni a film kreálóit mind egy szálig. :):D

Valami remixben fut. Nem a Queen játssza sajnos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami remixben fut. Nem a Queen játssza sajnos.
Én egy kicsit megkönnyebbültem. Így legalább nem kell attól tartanom hogy egyik kedvenc bandám egyik legjobb számának az eredetijét egy nekem esetleg nem tetsző jelenetben kell hallanom. Queen remixek szerencsére nem foglalkoztatnak.:) Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No én is meglestem a második Vaspasas múvit és azt kell mondjam hogy nem vett le a lábamról. Az előző sokkal jobban bejött mind szereplők, zene és akció terén. A sztorival nem akadtak különösebb problémáim. A legjobban Tóni és P.P. szála jött be. Jól elvoltak. Legkevésbé a két gazember szövetségét feldolgozó szál tetszett de még így is jobban fekszik mint például a Mindörökké Botman hasonszőrű "valamit valamiért egyesítsük erőinket" típusú kooperációja. A V2-es résztvevők szerencsére normálisabbak igaz Hammerből nekem kicsit kevesebb több lett volna. Ő az egyetlen figura a filmben akivel asszem sose tudnék megbarátkozni. Buga Jakabbal nincs különösebb bajom igaz szerintem ő talán lehetett volna több is főleg a végső összecsapáskor.

Röviden tehát pontosan annyira jött be a film mint vártam szóval csalódás nem ért. Egyszer még biztos megnézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

((Buga Jakab az kicsoda? Azon túl, hogy sok marhát hajtott már át a határon?))
A második Vaspasas egyik rosszfiúját neveztem el annak. Ő egyebek mellett arról híres hogy két ostorral hajtotta Tony Starkot a monacói autóversenypályán. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

((Buga Jakab az kicsoda? Azon túl, hogy sok marhát hajtott már át a határon?))

Rog egyéni becenevei a fene tudja kire. :D Sajnos dekódolót nem szokott a sajátos elnevezéseihez mellékelni (pedig nem ártana, mert néha baromira nem tudom, éppen miről beszél).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hinném. Azért csinálja mert jobb kedve lesz tőle ha ilyenekkel viccelődik csak az a hátulütője a dolognak hogy nem zavarja ha nem mindenki vágja hogy éppen kit emleget. Aki látta filmet vagy a trélerjét az remélhetőleg úgyis vágja aki nem látta még az meg majd megtudja ha megnézi vagy ha el akar határolódni tőlük akkor meg is kérdezheti ha mégis érdekli hogy kiről van szó. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Készül egy dokumentumfilm "A Második Sztálingrád" címmel, ami Budapest ostromát fogja bemutatni. Az érdekessége, hogy a szokásos elemek mellett (megszólalok, archiv felvételek stb.) lesznek CGI csaták is. A honlapjukon a Videók-ra, majd az animációra kattintva lehet megnézni egy korai állapotban lévő jelenetet.

 

"A Második Sztálingrád" honlapja

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.