Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Perzsia hercege

 

Csalódáskeltő a film. Nekem legalábbis. Nem ezt vártam, de amit kaptam azt még tuti megnézném párszor. Remek egyvelege az Indiana Jonesnak és a Skorpiókirálynak, szóval aki hozzám hasonlóan eszi az ilyen kalandfilmeket annak be fog jönni a film. :) Újabb jó lépés a nyári blockbusterfilmek felé. :D

Van köze a játékokhoz? Legalább stílusában? Hmmmm?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van köze a játékokhoz? Legalább stílusában? Hmmmm?

Nem játszottam a játékkal. Amit eddig láttam belőle, azok után csak annyit tudok mondani, hogy fantasy szörnyek nincsenek benne. A játékban mintha lett volna valami óriás vagy mifene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem játszottam a játékkal. Amit eddig láttam belőle, azok után csak annyit tudok mondani, hogy fantasy szörnyek nincsenek benne. A játékban mintha lett volna valami óriás vagy mifene.

Az egyet elkezdtem, de valahogy abbamaradt, a 2-t (WW) teljesen kijátszottam, a 3-nak (TTT), pedig a konzolra (Wii) írt változatával, a Rival Swordsel játszottam. (Mobilon pedig mindet kijátszottam, pedig abból jó sok van :) A kedvencem a TTT, amit kb. 15 perc kijátszani, és szoktunk kijátszási versenyt játszani az osztályban :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtam, hogy nem fog tetszeni ez a felfogás. Mondom, vannak fileim, csak már láttam előtte, és jók voltak. Tehát rossz filmért nem fizetek...

Feltételezem az emberek legtöbbje előbb megnéz valamit, aztán veszi meg. Erre jó legálisan a mozi és a DVD kölcsönző, nem legálisan a letöltés (ez utóbbit preferálom ugye én is). Na de van különbség e között és a között, hogy "ki vesz filmet?" felfogás között.

 

Van itt még olyan rajtam kívül akinek minimum kétszáz eredeti filmje van? :P Nincs? Köszönöm. Dzséjt, lásd első sor :D :D

Kövezz meg, utoljára, mikor számoltam, még csak 170 volt :o Az utóbbi időben sajnos nem volt lehetőségem DVD-ket venni :)

De amúgy azért hoztalak téged példának, mert rólad tudom, hogy letöltve nézted meg a Bombák földjént, és féltem az egészséged. Merthogy szerintem baromság, hogy a jómadarak felkeresik azokat, akik letöltötték. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De amúgy azért hoztalak téged példának, mert rólad tudom, hogy letöltve nézted meg a Bombák földjént, és féltem az egészséged. Merthogy szerintem baromság, hogy a jómadarak felkeresik azokat, akik letöltötték. :lol:
No jól van, díjazom az együttérzésedet, így csak vákuumszívásra ítéltetlek :P:(:lol:

Gondolom az nmag mint szociális ellátóközpont az első helyen szerepel náluk. :D Mert hát ugye olyan világszínvonalú, meg ismert.... :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nincs baj azzal aki nem veszi meg eredetiben a filmeket, nekem csak az böki a csőröm aki olyan szól be hogy miért vagyok olyan hülye hogy ennyi pénzt adok ki ilyenekre, aki megtehetné hogy naponta akár egy tucattal vegyen. És ezek a legnagyobb warezhuszárok.

Amúgy valóban, én a kortársaim közül senkivel se találkoztam még akinek lett volna eredeti filmje. Ja elnézését, volt akinek megvolt a Jay és Némabob, a másiknak pedig a Horrorra Akadva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már megint előjött a téma. MIközben itt MINDENKI letölti aztán megnézi. Nekem olyan 7-8 eredeti filmem van. Amit fontosnak tartom azt megveszem. DE nehogymár megvegyek egy bombák földjént, vagy akármilyen szutykot. Tudniillik a torrenten ingyen van. És én legalább bevallom. Majd ha nem balkáni lesz a fizetés akkor lehet hogy változtatok rajta. Addig lesz*rom. Hihetetlen módon nem tud érdekelni a stúdiók haszna. Szóval ne legyünk már álszentek. Mert amit itt kritikaként írtok azt mind torrentről szedtétek le nem? Mert Oldie nem hiszem,hogy megvette a Vén csontokat. Vagy esetleg valaki megvette a Lost-ot? Dehogy. Elkéne már természetesnek fogadni a warezolást és kész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesnek azt kell elfogadni, hogy a melós fizetésből az amcsi "testvérekhez" hasonlóan több tucat filmet is meg tudnál venni. Szerintem. De ez a téma már elégé lerágott csont. :lol:

Engem meg mégeccer fel ne hozzatok példa gyanánt, lásd lentebb. :(:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesnek azt kell elfogadni, hogy a melós fizetésből az amcsi "testvérekhez" hasonlóan több tucat filmet is meg tudnál venni. Szerintem. De ez a téma már elégé lerágott csont. :lol:

Engem meg mégeccer fel ne hozzatok példa gyanánt, lásd lentebb. :(:lol:

 

 

Ok, megveszed, és akkor miből élsz? Mi van az egyszer nézős filmekkel?Megvesszük aztán itt áll a polcon? Amíg 20 miilió dollárt fizetnek egy színésznek, addig hagyjanak engem békén a fizetéssel. Így jó ahogy most van. A nyugatiak majd megveszik mi meg letöltjük. A kutyát nem érdekli az egész. Majd ha hajléktalan lesz emiatt a színész vagy a stúdió akkor talán könnyezek is egy kicsit. Szóval Oldie csak álszentnek nem kéne lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, megveszed, és akkor miből élsz? Mi van az egyszer nézős filmekkel?Megvesszük aztán itt áll a polcon? Amíg 20 miilió dollárt fizetnek egy színésznek, addig hagyjanak engem békén a fizetéssel. Így jó ahogy most van. A nyugatiak majd megveszik mi meg letöltjük. A kutyát nem érdekli az egész. Majd ha hajléktalan lesz emiatt a színész vagy a stúdió akkor talán könnyezek is egy kicsit. Szóval Oldie csak álszentnek nem kéne lenni.

Ha neki eredeti, akkor nem álszent, hanem igazi...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, megveszed, és akkor miből élsz? Mi van az egyszer nézős filmekkel?Megvesszük aztán itt áll a polcon? Amíg 20 miilió dollárt fizetnek egy színésznek, addig hagyjanak engem békén a fizetéssel. Így jó ahogy most van. A nyugatiak majd megveszik mi meg letöltjük. A kutyát nem érdekli az egész. Majd ha hajléktalan lesz emiatt a színész vagy a stúdió akkor talán könnyezek is egy kicsit. Szóval Oldie csak álszentnek nem kéne lenni.
Ha keresnének annyit mint az amik, akkor se vennék meg eredetiben. Ez kulturális kérdés is. Olyan mint az utcán szemetelés. Inkább költenék cigire meg alkoholra. Egyébként én csak azért imádkozok, hogy itthon is lehessen eredeti filmeket venni. Legalábbis ami engem érdekel. Pl. az SW bármelyik szegmense engem csak addig érdekel torrentről letöltve, amíg nem érhető el eredetiben. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, megveszed, és akkor miből élsz? Mi van az egyszer nézős filmekkel?Megvesszük aztán itt áll a polcon? Amíg 20 miilió dollárt fizetnek egy színésznek, addig hagyjanak engem békén a fizetéssel. Így jó ahogy most van. A nyugatiak majd megveszik mi meg letöltjük. A kutyát nem érdekli az egész. Majd ha hajléktalan lesz emiatt a színész vagy a stúdió akkor talán könnyezek is egy kicsit. Szóval Oldie csak álszentnek nem kéne lenni.
Hogy-hogy miből élek? Erre mondtam az amcsi fizetést. De nevezzük akár nyugati fizetésnek. Havonta megveszel három-négy lemezt, az aktuális premierekből, a többit meg megnézed tv-ben. Van közel száz csatorna. Sorozatokat simán nézhetném azokon. Csakhát ugye mi itt élünk, nem ott. Ez meg még nem álszentség, csak erkölcsileg igazságosabb megoldás. De a vicc az, hogy amcsiknál sokan nagyobb mértékű a letöltés sőt a nálunk sokkal fejlettebb távol-keleti régiókban is a csúcsokat döntögeti a kalózkodás. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy-hogy miből élek? Erre mondtam az amcsi fizetést. De nevezzük akár nyugati fizetésnek. Havonta megveszel három-négy lemezt, az aktuális premierekből, a többit meg megnézed tv-ben. Van közel száz csatorna. Sorozatokat simán nézhetném azokon. Csakhát ugye mi itt élünk, nem ott. Ez meg még nem álszentség, csak erkölcsileg igazságosabb megoldás. De a vicc az, hogy amcsiknál sokan nagyobb mértékű a letöltés sőt a nálunk sokkal fejlettebb távol-keleti régiókban is a csúcsokat döntögeti a kalózkodás. :lol:
Jaja, ott is vannak szegények. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idén mondjuk már én se veszek filmet, mert másra kell a pénz. :lol:
Hát az évi két eredeti DVD-nél többet már én se engedhetek meg magamnak, pedig ma is igen erősen szemeztem pár remek koncert DVD-vel :lol: Nem voltak drágák, de ilyenkor bevillan, hogy abból a pénzből milyen kajákat is tudok megvenni és melyik csekket is tudnám befizetni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha keresnének annyit mint az amik, akkor se vennék meg eredetiben. Ez kulturális kérdés is. Olyan mint az utcán szemetelés. Inkább költenék cigire meg alkoholra. Egyébként én csak azért imádkozok, hogy itthon is lehessen eredeti filmeket venni. Legalábbis ami engem érdekel. Pl. az SW bármelyik szegmense engem csak addig érdekel torrentről letöltve, amíg nem érhető el eredetiben.

 

 

Én meg sosem töltök le sw-t torrentről. Vegyék meg. Jó a TCW-t igen ,de nincs más választásom. Csakhogy a filmek nem csak sw-ről szólnak. Szerintem ne áltassuk magunkat, mindannyian warezolunk. Persze akkor sem venném meg ha havi 1 millát keresnék nettóban. Mert fent van ingyen. Oldinak abban igaza van, hogy az amik és a nyugat-európaiak warezolnak a legtöbbet, pedig az ő fizetésükhöz képest 40 euro az nulla. Azaz ez nem kultúrális különbség. Ők jobban warezolnak a 10-szeres fizetésükből mint mi. Akkor sok értelme nincs ezek után erről beszélni. Én megmondom őszintén, örülök, hogy van torrent és egy fillérembe sem kerül, mert a pénz kell másra. Pl bulira. 20 fillért nem adnék a filmek 90%-áért nemhogy 3 rongyot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az egész letöltés-kérdés nem "jó ember-rossz ember kérdés" ilyen egyértelműen, hogy aki letölt, az rossz ember, aki meg eredetit vesz, az jó. Az a kérdés inkább, hogy vajon miért tölt le valaki torrentről filmeket? Szükségből vagy csak? A szükség is relatív persze, mert nem élet-halál kérdése a dolog - bár tény, hogy a kulturális igényeket sok embernek nehéz másképpen kielégíteni.

Az a szomorú inkább, ha olyan sem vesz eredeti filmeket, aki megtehetné, mert futná rá.

 

Egyébként olyan felesleges erről sokadszorra is vitatkozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg sosem töltök le sw-t torrentről. Vegyék meg. Jó a TCW-t igen ,de nincs más választásom. Csakhogy a filmek nem csak sw-ről szólnak. Szerintem ne áltassuk magunkat, mindannyian warezolunk. Persze akkor sem venném meg ha havi 1 millát keresnék nettóban. Mert fent van ingyen. Oldinak abban igaza van, hogy az amik és a nyugat-európaiak warezolnak a legtöbbet, pedig az ő fizetésükhöz képest 40 euro az nulla. Azaz ez nem kultúrális különbség. Ők jobban warezolnak a 10-szeres fizetésükből mint mi. Akkor sok értelme nincs ezek után erről beszélni. Én megmondom őszintén, örülök, hogy van torrent és egy fillérembe sem kerül, mert a pénz kell másra. Pl bulira. 20 fillért nem adnék a filmek 90%-áért nemhogy 3 rongyot.
A warezba sok minden belefér. Filmeket én is töltöttem már le, de nagyon ritkán, mert lassú a netem. Én még mindig úgy vagyok vele, hogy ha tetszik valami, azt megveszem eredetiben is. Azért a nyugat tartja el a stúdiók DVD és BR piacait, szóval ok, hogy ott sokan warezolnak, de keményen vásárolják az eredetit is. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez vicc volt? 30/20-am van ami havi 3500 ft. Ezért leszedek, 200000 ft-nyi filmet, és játékot. Mert ugye játékot sem veszünk Oldie koma. :lol:
Noh, nálam pont a netköltségek miatt sosincs "ingyen" letöltés :lol: Általában erősen "levásárlom" :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.