Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Mit szólnátok egy 300 hangulatú Toldi-hoz? :)

 

Én tárt karokkal fogadnék egy igényes magyar történelmi filmet, de minimum üsse meg az Egri Csillagok szintjén, mert az egy szenzációs alkotás, és könyvben is jó.

És ne ilyen Honfoglalás féle erőlködés legyen..

 

Korábban volt szó egy Hunyadi filmről is, én speciel azt jobban várom. A törökverő hadvezérről igazán epikus filmet lehetne forgatni, és az egész világnak szóló üzenete lehetne. Több évtizedig feltartóztattuk a törököt, és Európa rendesen fel tudott készülni a török ellen..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Toldi fanok készüljenek!

 

Mit szólnátok egy 300 hangulatú Toldi-hoz? :P

Valahol olvastam már erről a tervről. AMúgy teljes mellszélességgel támogatom, akárcsak egy Hunyadi filmet. :) Jöhetne nyugodtan akár a 300 stílusában, de az igényesebb Spartacus Vér és Homok tálalásában is. :) Legfeljebb Toldi olykor betér egy fogadóba és elkapja Juliskát a felszolgálólányt egy menetre :P Jaj de rossz vagyok :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hadat üzentek a földnek? Miért? :) Ha minket megszállna Szlovákia és kiűzzük őket, akkor szerintem nem mi üzenünk hadat nekik. :P

Na de ezt a Földön ki tudja? A na'vik vajmi nehezen szólhatnak a nagyközönséghez, Parkerék meg azt mondanak hazaérve, amit akarnak, senki sem fogja megkérdőjelezni őket, pláne, ha az RDA még pénzzel is megtámogatja a vallomásokat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na de ezt a Földön ki tudja? A na'vik vajmi nehezen szólhatnak a nagyközönséghez, Parkerék meg azt mondanak hazaérve, amit akarnak, senki sem fogja megkérdőjelezni őket, pláne, ha az RDA még pénzzel is megtámogatja a vallomásokat :)
Ott a pont...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na de ezt a Földön ki tudja? A na'vik vajmi nehezen szólhatnak a nagyközönséghez, Parkerék meg azt mondanak hazaérve, amit akarnak, senki sem fogja megkérdőjelezni őket, pláne, ha az RDA még pénzzel is megtámogatja a vallomásokat :)

 

 

Vagy shotival bírja előnyös vallomásra az embereket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na de ezt a Földön ki tudja? A na'vik vajmi nehezen szólhatnak a nagyközönséghez, Parkerék meg azt mondanak hazaérve, amit akarnak, senki sem fogja megkérdőjelezni őket, pláne, ha az RDA még pénzzel is megtámogatja a vallomásokat :)
Ha csak nem Maxék használják a kommunikációs hálózatot, mely azonnali üzenetközvetítést tesz majdhogynem lehetővé a Pandora és a Föld között. :)

A beépült sejteknek is van külön szatellitjük amúgy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha csak nem Maxék használják a kommunikációs hálózatot, mely azonnali üzenetközvetítést tesz majdhogynem lehetővé a Pandora és a Föld között. :)

A beépült sejteknek is van külön szatellitjük amúgy.

Na és ez hogy történik? Négy évig kell várni az információ váltásra is? Elvileg az a jel se utazhat gyorsabban mint a fény.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na és ez hogy történik? Négy évig kell várni az információ váltásra is? Elvileg az a jel se utazhat gyorsabban mint a fény.
Szuperluminális kommunikációt használnak. A kvantumfizika alapjait hordozza. Azonnal továbbítja az üzenetet, hátránya, hogy piszok drága. 7500 dollár/bit.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuperluminális kommunikációt használnak. A kvantumfizika alapjait hordozza. Azonnal továbbítja az üzenetet, hátránya, hogy piszok drága. 7500 dollár/bit.
Akkor viszont nem marad csak 4 évük Jake -éknek. Gyorsan rájönnek, hogy valami gubanc van és küldik a felmentő csapatot. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha csak nem Maxék használják a kommunikációs hálózatot, mely azonnali üzenetközvetítést tesz majdhogynem lehetővé a Pandora és a Föld között. :)

A beépült sejteknek is van külön szatellitjük amúgy.

Elég drága, így aligha lehet akárhová üzenetet küldeni. Ráadásul az RDA-nak nem lehet nehéz a kis renegátokat némaságba taszítani.

Milyen sejteknek?

 

Akkor viszont nem marad csak 4 évük Jake -éknek. Gyorsan rájönnek, hogy valami gubanc van és küldik a felmentő csapatot. :P

Kellemetlen lesz nekik, az fix :)

 

Öt évbe telik az utazás. Szóval addig van idejük felkészülni :P

Ja, öt év alatt nagyon sok nyilat és dárdát ki lehet faragni, ami még mindig totálisan hasznavehetetlen egy sortűz és némi rakéta ellen. És még nem is volt szó bombázásról :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, öt év alatt nagyon sok nyilat és dárdát ki lehet faragni, ami még mindig totálisan hasznavehetetlen egy sortűz és némi rakéta ellen. És még nem is volt szó bombázásról :)
Eywa segít. :D Bár egy totális rombolás ellen nem tudom, hogy tudna fellépni. az embereknek az is jó, ha teljesen letarolják a felszínt, hisz ami nekik kell az a föld alatt van.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eywa segít. :) Bár egy totális rombolás ellen nem tudom, hogy tudna fellépni. az embereknek az is jó, ha teljesen letarolják a felszínt, hisz ami nekik kell az a föld alatt van.

Pontyosan. Nem is kéne ide atom vagy ilyesmi, elég lenne a jó öreg napalm, hip-hop a sok kékségből sok feketeség lenne. Aztán Eywa, ha csak nem fogad fel egy seregnyi mynockot és űrcsigát, cseszheti, mert nem lesz mit hadba küldenie :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontyosan. Nem is kéne ide atom vagy ilyesmi, elég lenne a jó öreg napalm, hip-hop a sok kékségből sok feketeség lenne. Aztán Eywa, ha csak nem fogad fel egy seregnyi mynockot és űrcsigát, cseszheti, mert nem lesz mit hadba küldenie :D

Segítségül hív egy egyesült gungan-ewok sereget :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontyosan. Nem is kéne ide atom vagy ilyesmi, elég lenne a jó öreg napalm, hip-hop a sok kékségből sok feketeség lenne. Aztán Eywa, ha csak nem fogad fel egy seregnyi mynockot és űrcsigát, cseszheti, mert nem lesz mit hadba küldenie :)

 

Ha ezt megteszik, akkor az emberiség megérett a teljes kiírtásra. Pont az tetszett, az elsőben, hogy mennyire beszívatták a nagyszájú a technikájuk által magukat felsőbbrendűnek gondolt "embereket". Az általad említett nagy valalószínüséggel bekövetkező esemény(visszajönnek a földiek), én nem engedtem volna el senkit a bolygóról a navi'k helyében. Mindenki fog egy embert felrepülnek velük aztán lerúgják őket. Garantáltan békében élhetnek utána(hisz nincs aki beszéljen róluk).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyrészt, egy ilyen szituációban a na'vik sem lennének semmivel sem jobbak az embereknél és ugyanúgy megérdemelnének egy alapos kiirtást. Másrészt, valószínűleg valaki csak rájuk nézne a Pandorán, hogy ugyan, miért nem üzen már haza Parker, Quaritch vagy a többi tudós, és leginkább, miért is akadt el a kavicsellátás. Na mármost, amikor benéznek, és látják, hogy a na'vik mindenkit kinyírtak, akkor lenne aztán teljes a hőbörgés a Föld részéről, és akkor a na'vik örülhetnek, ha csak napalmot és nem nukleáris holokausztot kapnak a nyakukba :)

 

Mondjuk nem tudom, hogyan akarja Cameron feloldani ezt a problematikát, mert ha tényleg alapul veszi a könyvben lévőket, és a Pandorán lévő technika kismiska ahhoz, ami a Földön van, akkor a következő résznek azzal kell kezdődnie, hogy megérkezik egy flottányi anyahajó, felszáll róla több rajnyi bombázó, aztán mint a Starship Troopersben, szanaszéjjel bombázzák a dzsungeleket, végül egy ezrednyi tagbaszakadt, marcona tengerészgyalogos kilövi a maradékot. Bár, alapvetően, pusztán a filmben látott technikával is ennek kell kezdődnie, mivel a napalm egy igen régi találmány már ma is, hát még a film idejében. És néhány mai játékszerhez képest a napalm még barátságos tömegoszlató eszköz (és még mindig nem nukleáris eszközökre gondolok).

Szóval szép és jó, hogy a na'vik ilyen természetfüggőek, de ha megfeszülnek sem érnek sokat egy orbitális pályáról bombázó hadsereggel szemben (sőt, tulajdonképpen, ehhez még hadsereg sem kell :D ). Szóval Cameron jó kis slamasztikába keverte szegény na'vikat, amiből szerintem nehezen lehet kijönni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Stone tréler

Úgy tűnik Norton megint keménykedik. :)

 

Első kép Momoról. És itt van appa is!
Aranyos állatkák. A denevér rokon engem a Szörnyecskék második részében levőre emlékeztet. Appa meg gondolom jó nagyokat tud öklelni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.