Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Aha. Én :D

 

 

Sejtettem. :P Ha van valami nagyon jó film amit várok és R5-ben megvan már akkor szedem is(persze csak akkor ha a hang is jó nem a mozis). Camot nem vagyok hajlandó nézni. Persze felirat is kell. De azért én is inkább ha lehet magyarul nézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg kudar, mit szólsz, hogy a film mindössze 100 perces lesz?

Én nagyon nem örülök neki, simán 130 körülinek kéne lennie..

Hát igen lett volna mivel kitölteni, de így talán csak a lényeg lesz, és nem lesz fölösleges érzelmezés meg drámázás.

Viszont ahogy eddig néztem tökéletesen követi a mese fonalát, szóval gondom nem lesz vele. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezdek bizakodóbbá válni ezzel az Avatar(és nem Utolsó Léghajlító- ahogy a magyar trailerben mondják) filmmel kapcsolatban. Igazából főleg az Eragon film miatt aggódtam érte, mert azt a történetet is nagyon szerettem, és erre jó elcs***ék a filmváltozatát. Bár a szikár Iroh bácsival és a "bibis"szemű Zukkoval még mindig nem vagyok kibékülve, Momo és Appa külseje némiképp kárpótol értük. :)

 

Ody te nézted amúgy a sorozatot?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ez az ütős, brutális Predators trailer.

Valahol azt olvastam, hogy Amerikában egyes felmérések és előrejelzések szerint nem lesz nagy siker a film. Remélem nem lesz igazuk.

Nem, mintha az eddigi Predator filmek nagy anyagi sikert mondhatnak magukénak. Eddig csak az első rész volt igazán sikeres, de a Predator 2 nagyobbat bukott a kasszáknál, mint a két AVP film együtt véve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt is megértük. :)

Igen jó ilyet látni, már csak ezért is megnézem, bár nem feltétlen a stílusom. Bááár, az idegenes horror típusú filmek még mindig jobban bejönnek, mint a mostani ember kínoz embert (Martyrs, Motel, és társai) Ezek valahogy nem jönnek be. Akkor inkább Aliens és Predators. Inkább külön, mint keverve! :D

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen jó ilyet látni, már csak ezért is megnézem, bár nem feltétlen a stílusom. Bááár, az idegenes horror típusú filmek még mindig jobban bejönnek, mint a mostani ember kínoz embert (Martyrs, Motel, és társai) Ezek valahogy nem jönnek be. Akkor inkább Aliens és Predators. Inkább külön, mint keverve! :)
Ezzel én is így vagyok. Remélem inkább fog hasonlítani az első részre, mint a folytatásokra.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, mintha az eddigi Predator filmek nagy anyagi sikert mondhatnak magukénak. Eddig csak az első rész volt igazán sikeres, de a Predator 2 nagyobbat bukott a kasszáknál, mint a két AVP film együtt véve.

Ennek ellenére nekem a Predator 2 jobban tetszett, mint az 1.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.