Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Még az idiotizmusból is némi "igényességet" várok el :lol:
A képregényben így van, attól nem térhetnek el :)

Ott ha legyőz Scott egy ex-pasit akkor az pénzé, ajándékká, életé vagy kis nyuszikká változik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Karl Urban fogja magára ölteni legközelebb Dredd bíró jelmezét és sisakját - ráadásul utóbbit le sem fogja venni, erősítették meg a készülő film producerei, akik erősen korhatárosra tervezik az új Judge Dreddet.

Ahogy az várható volt, Karl Urban lett az új Dredd bíró, ő fogja játszani a maszkos képregény-karaktert az új Judge Dredd mozifilmben. Pár hete már mi is jeleztük, hogy az a pletyka járja, hogy az új-zélandi színész kaphatja meg a szerepet, de most az Empire Online készített egy interjút Andrew MacDonald és Allon Reich producerekkel, akik megerősítették a netes értesüléseket.

A producerek a beszélgetés során egyébként még elárultak pár dolgot a tervezett filmmel kapcsolatban. Először is azt, hogy ők is egyetértenek a rajongókkal, miszerint a 90-es években készült Stallone-film teljesen tönkretette az egyébként fantasztikus képregény eredeti elképzeléseit. Másodszor pedig, hogy ők mindenképp erősen korhatárosra és realistára tervezik a Judge Dredd rebootját, melyben, mint arról már korábban is volt szó, Dredd valóban nem veszi le sisakját. Ígéretük szerint mindenképp komolyan fognak hozzáállni a témához, nem vesznek példát más képregényfilmek komolytalanságáról. Peter Travis, a rendező, az év végén lát neki a forgatásnak Johannesburg-ban, a Ditrict 9-ban dolgozók részvételével."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 9. légió

 

 

Hát ez a film ott van a szeren, bár ugyan nem egy A kategóriás epikus, romantikus római történelmi mű, de a Rómán és a Spartacuson nevelkedett sorstársak élvezni fogják. Egyszerre köszön vissza ugyanis Titus Pulo amint kaszabolja az ellent a Tizenhármast......oh, sorry, a Kilencest üvöltve :) , illetve a Blood and Sand igen szaftos, naturista brutalitása melyhez pár vekni kenyeret nyugodtan eltunkolhatunk.

Szóval Neil Marshall hozza a formáját, sőt, érzésem szerint eddigi legjobb csúcsformában lévő B túlélő moziját alkotta meg :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először is azt, hogy ők is egyetértenek a rajongókkal, miszerint a 90-es években készült Stallone-film teljesen tönkretette az egyébként fantasztikus képregény eredeti elképzeléseit.

A képregényt nem ismerem, de ez a film valóban bűn rossz volt. Leginkább, mint film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem ma az Il Padrino (gyengébbek kedvéért Godfather, még gyengébbek kedvéért Keresztapa :) ) 1-et. Láttam már szerintem 2x, de egyszer sem olyan korban, hogy értsem... De most nagyon király volt.

 

Megnéztem a Scarface-t is (Al Pacino :D Alpa Chino, ha tudja valaki :P:D ) az is nagyon jó, de egy kicsit érdekes... Tettszett nagyon, de valahogy úgy egy kicsit furcsa...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a néha feltünő üresjáratok miatt furcsa? Egyébként a Sebhelyesarcút annak idején nagyon csúnyán alázták a kritikusok. Brian De Palmát még Arany Málna díjra is jelölték a legrosszabb rendezés kategóriájában, aztán az évek múltával rájöttek, hogy ez egy rohadt jó film. És tényleg az, bár messzen nem tökéletes. Az utolsó tiz húsz perc viszont felejthetetlen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megnéztem a TV2 -n a Skorpiókirályt! Nagyon szórakoztató volt. :D Pozitív meglepetés volt, hogy a film alatt csak egyszer volt reklám. Amúgy a skorpióking jó volt, nem értem akkor a Múmia 3-ban miért is volt rossz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy a skorpióking jó volt, nem értem akkor a Múmia 3-ban miért is volt rossz?

Lehet azért, mert abban kínaivá avanzsálták szegénykét :D Szerintem a Múmia 2-re gondolsz. Amúgy ne keress a két film között kapcsolatot, nem előzménye az egyik a másiknak (lehetett volna, de végül nagyon nem lett az).

 

Én meg az előbb fejeztem be a Prince of Persia című filmet. Nem játszottam a játékokkal (na jó, ezer évvel ezelőtt a legelsővel, de az agyamra ment :D), fingom sincs, azok miről szólnak, de ez egy k*rva jó kalandfilm volt! Akciódús, röhögős, látványos, ahogy annak lennie kell. Mint anno a Múmiák meg a Karib-tenger kalózaik (többes számba teszem a többes számot, király :D ), na meg persze a jó öreg Indy történetei. Többet nem is vártam, többet nem is ad, de ez így tökéletesen jó. Ott a helye a többiek mellett. Egyetlen egy apró bánatom volt, hogy

Spoiler:

a film végén restartot nyomtak, s bár így túlélte a hercegnő, a tesók, az apuka és a késdobáló harcos is, ami jó, de a késdobáló és a sejk így sosem találkoznak Dastannal, na meg, Dastan és a hercegnő kapcsolata sem lesz olyan mókás. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16-17 perccel hosszabb lesz az Avatar Bővített verzió a novemberben megjelenő BR, DvD-n :D :D

http://www.mtv.com/news/articles/1645624/2...812/story.jhtml

 

"We're doing a longer version for the DVD that is 16 to 17 minutes longer," he said, "but you'll have the choice: You can watch [the nine-minutes-longer version] or you can watch the original if you want to."

 

Nézheted a 17 perccel hosszabbat, vagy választhatod a 9 perccel bővített Special Editiont, sőt a mozis original verziót is nézheted :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy megvevős példány lesz továbbra is eme utolsó(?) DVD változat.

Mivel November vége fele érkezik, ideális karácsonyi ajándék lesz a fa alá :D

 

Míg 2 éve mindenki Cloverfield (Ody milyen lelkes volt :D )meg Transformers dvd-t kapott karácsonyra tesójától , szüleitől, most tök jó lenne, ha mindenki Avatar dvd-nek örülne a fa alatt :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Míg 2 éve mindenki Cloverfield (Ody milyen lelkes volt :D )meg Transformers dvd-t kapott karácsonyra tesójától , szüleitől, most tök jó lenne, ha mindenki Avatar dvd-nek örülne a fa alatt :D:D

Vagy magamtól magamnak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam kizárt hogy Avatarnek örüljek a fa alatt. Egyrészt azért mert már nem érdekel annyira hogy megnézzem, másrészt azért mert képtelen vagyok bárminek is örülni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16-17 perccel hosszabb lesz az Avatar Bővített verzió a novemberben megjelenő BR, DvD-n :):yes:

http://www.mtv.com/news/articles/1645624/2...812/story.jhtml

 

 

 

Nézheted a 17 perccel hosszabbat, vagy választhatod a 9 perccel bővített Special Editiont, sőt a mozis original verziót is nézheted :)

 

Na erre várok, de én nem karácsonyra hanem megveszem egyből ha megjelenik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam kizárt hogy Avatarnek örüljek a fa alatt. Egyrészt azért mert már nem érdekel annyira hogy megnézzem, másrészt azért mert képtelen vagyok bárminek is örülni. :)

Akkor szerezd meg azért, hogy elkeserítsd magad vele :):yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16-17 perccel hosszabb lesz az Avatar Bővített verzió a novemberben megjelenő BR, DvD-n :):D

http://www.mtv.com/news/articles/1645624/2...812/story.jhtml

 

 

 

Nézheted a 17 perccel hosszabbat, vagy választhatod a 9 perccel bővített Special Editiont, sőt a mozis original verziót is nézheted :yes:

De jó... már a 9 perces bővítésnek sem láttam sok értelmét, de mit tudnak beleszuszakolni 17 percben egy olyan filmbe, aminek a sztorijához még az is sok, amire eredendően vágták. Bár szerencsére a látvány kitöltötte a filmet, de ez a +20 percnél - ha csak nem a Föld kerül vissza, bár azzal agyonvágnák a film szerintem remek kezdését - azért erre már nem mernék fogadni. Engem személy szerint ennyire nem érdekel Pandora, se Jake és Neytiri magánélete. Bár ha RDA-s dozerolások lesznek, akkor jöhetnek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó... már a 9 perces bővítésnek sem láttam sok értelmét, de mit tudnak beleszuszakolni 17 percben egy olyan filmbe, aminek a sztorijához még az is sok, amire eredendően vágták. Bár szerencsére a látvány kitöltötte a filmet, de ez a +20 percnél - ha csak nem a Föld kerül vissza, bár azzal agyonvágnák a film szerintem remek kezdését - azért erre már nem mernék fogadni. Engem személy szerint ennyire nem érdekel Pandora, se Jake és Neytiri magánélete. Bár ha RDA-s dozerolások lesznek, akkor jöhetnek :)

 

 

Én is abban reménykedem, hogy a csatából lesz több.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.