Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Váltság Nobel-díj

Egy nagyon jó krimi-thriller. Az alapsztori annyi, hogy van egy félred*gó kémia professzorunk (Alan Isten Rickman) aki megnyeri a Nobel-díjat. Mivel ő egy zseni, így a kimagasló agyában nem jutott hely a szocializálódásra, így mindenki gyülőli, mert mindenkinek beszól és nem jó fej :D

Van egy fia, akit utál. Na most, amikor elutazik a prof. a díj átvételére, a kicsi fiát elrabolják és Váltság-díjat követelnek érte, amit először nem vesz komolyan a professzor.

Ez a film első pár perce, innen pedig áll-leesős a film. Csavarok és kiváló színészek elviszik a hátukon a filmet, marhára ajánlom mindenkinek, izgalmas kis múvi.

10/10

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért Fishburne-t és Brodyt erős túlzás mozisztárnak hívnai pláne A-kategóriás színészeknek.

Nem hívtam se sztárnak, se A kategóriásnak őket, de nem mond már, hogy nem mozis színészek. De Fishburne a Mátrixxal már nevesebb színész, mint bárki a Predatorsban, hát, ha még azt veszem, hogy most már a CSI-ban is főszereplő, ami bár sorozat, de az egyik legrangosabbik ilyen téren (költségvetésében és népszerűségében lazán fölvenné a versenyt). Szóval a hírneve megvan a sztársához (pláne, ha hozzá veszem, hogy nála kevésbé ismert emberekre is ráaggatták ezt az értéktelen rangot). Brody, meg egyrészt, sosem játszott olyan hűde nagy filmekben (talán az egyetlen blockbustere a King Kong), de hogy bárkit lejátszhatna a Predatorsban és sok giga filmben is, az is biztos. Szóval ő megfelel az A kategóriás színésznek. Az más kérdés, hogy megteszi-e, mert azért a Pred nem egy olyan film, amiben nagy színészi játék kell :D

Az meg, hogy ki miben játszik, szerintem baromira nem kéne, hogy számítson. Csinálja jól és slussz-passz. Sőt, mindnél több műfajban és mindnél több különböző kategóriájú filmben próbálja ki magát, annál jobb. Vegyük csak Bruce Willist, lazán játszik olyan B filmben, mint a Terror Bolygó, az Expendables, elvállal olyan béna szerepeket, mint az Ocean 12-ben, és hát na, az olyanokban is főszerepet vállal, mint a Hasonmás.

Annyi viszont biztos, hogy ehhez a filmhez nem éppen Brody az, akit társítottam volna, bár az ötlet merészsége tetszik. Próbál kilépni a skatulyából (ellenpéldaként az Alien 5-ben már megint női főszereplő lesz).

 

Olvasd el még egyszer amit írtam mert egy szót se szóltam arról hogy a predikben nem mozis színészek játszanak.

Igazad van, bocsánat. Elnéztem. :D Kicsit siettem, mert itt volt haver, csak csacsogott a barátnőjével, addig meg itt ütöttem el az időt. Sietségemben meg sikerült félreolvasnom. Bocsi :D

(Viszont zárójelben azért hadd jegyezzem már meg, hogy mikor legközelebb keresztre feszítesz, legalább várd meg, míg valamit reagálok. :D Emberből vagyok, én is tévedek, de szokásom beismerni, ha szembesítenek vele.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Brody megteheti azt hogy válogathat a szerepek között, szerintem ha akarná évente 5 filmje lehetne.

 

Más:

Éjszaka néztem a Paranormal Activityt, és ******, f*satós egy egy film. Világ életemben utáltam a horrorokat, nem is féltem tőlük csak kiskoromban max, de ettől végig libabőrös voltam. Szóval merem ajánlani mindenkinek, de szigorúan csak éjszaka nézendő. :D És még szép hogy pont most hallottunk a film után az emeletről erős dobogást vagy 10 percig. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más:

Éjszaka néztem a Paranormal Activityt, és ******, f*satós egy egy film. Világ életemben utáltam a horrorokat, nem is féltem tőlük csak kiskoromban max, de ettől végig libabőrös voltam. Szóval merem ajánlani mindenkinek, de szigorúan csak éjszaka nézendő. :D És még szép hogy pont most hallottunk a film után az emeletről erős dobogást vagy 10 percig. :D

Nem lehet, hogy a felső szomszéd nyilvánított ki partvisnyéllel egyfajta tetszési hajlandóságot a film kissé hangos effektjeinek túlzó használata miatt? :D

 

A minap majd talán én is sort kerítek rá. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más:

Éjszaka néztem a Paranormal Activityt, és ******, f*satós egy egy film. Világ életemben utáltam a horrorokat, nem is féltem tőlük csak kiskoromban max, de ettől végig libabőrös voltam. Szóval merem ajánlani mindenkinek, de szigorúan csak éjszaka nézendő. :D És még szép hogy pont most hallottunk a film után az emeletről erős dobogást vagy 10 percig. :D

 

Két hete éjszaka néztem meg én is a filmet. Utána igencsak féltem elaludni, de komolyan. Rég nem éreztem ilyet :D

Viszont téged nem zavart, hogy...

Spoiler:

Állandóan nyitott ajtónál aludtak. Ez annyira idegesítő volt. Tudták, hogy nem a falakon keresztül közlekedik, hanem rendesen használja a padlásfeljárót, lépcsőt meg ajtókat...Egyszerűbb lett volna kulcsra zárt ajtó mellett aludniuk a hálóban...Azt csodálkoztak, hogy állandóan zaklatja őket a pokoldémon :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Paranormal Activity

Spoiler:

Csak nem tudták hogy mikor jön be a szobába, azt meg nem akarták gondolom hogy magukra zárják az ajtót úgy hogy ő benn van, még elviszi a kulcsot a szörny. Talán sót kellett volna maguk köré szórni, ala Supernatural. :D

A folytatásban meg gondolom Katie fog kísérteni egy 8 évest, kíváncsi vagyok már rá. De az 100-as hogy nem lesz ilyen hatásos a film, elvégre az első részben is az okozta a feszültséget hogy nem tudtuk mi kísérti őket, most meg már láttuk is akcióban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Sziget

 

Nagyon jó kis film, Macgregorral, és Scarlet Johansonnal. (Meg Boromirral, aki asszem Sean Bean) Nekem nagyon nagyon bejött a film, az alap ötlet nagyon jó. Mondjuk azért vannak benne sablon effektek, de alapvetően változatos, fordulatos stb. ajánlom mindenkinek.

 

Folyó szeli ketté (River runs trought it)

 

Nem rossz film Brad Pittel, de sokkal többet vártam... Nincsen fő sztorivonala, inkább csak egy életkép, vagy ilyesmi. Nem is tudom hogy hogyan lehet imdbn a Sziget előtt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy öröm ért. Rátaláltam gyermekkorom egyik kedvenc sci-fi fantasyjára. :):P

Támadás a Krull bolygó ellen

http://www.port.hu/tamadas_a_krull_bolygo_...i_film_id=37147

 

 

Ismeri valaki? A 80as évek egyik legjobb fantasyja. Minden benne van, ami kell egy ilyen filmhez. Jövőből érkezett futurisztikus katonák, egyszemű küklopsz, fehér varázsló, szép hercegnő, egy segítőkész banda, és a cél a bolygó megmentése, a szörnyszülött lény legyőzése. :P

Fent van a diszkontot, már szedem is lefele :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem már egy éve megvan nekem, kb. három hónapja néztem meg (és tettem el újabb húsz évre, mikor legközelebb nosztalgiával gondolhatok majd rá és ringatom magam abba a tévhitbe, hogy ez egy jó film :) ). De mi történt, hogy most ennyire napvilágra került? Felkerült valahová, vagy volt a TV-ben? Több haverom is jelezte az elmúlt héten, hogy rátalált, a Family Guy-ban is volt egy rész (lehet ez a ludas), amiben poénkodtak vele. :)

 

Azon mondjuk meglepődtem, hogy Liam Neeson játszik benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak egyszer láttam teljesen és akkor még bejött. Amikor nemrég adta valamelyik adó akkor belenéztem és azt vettem észre hogy már kevésbé jön be.

 

Igazad van, bocsánat. Elnéztem. :) Kicsit siettem, mert itt volt haver, csak csacsogott a barátnőjével, addig meg itt ütöttem el az időt. Sietségemben meg sikerült félreolvasnom. Bocsi :P

(Viszont zárójelben azért hadd jegyezzem már meg, hogy mikor legközelebb keresztre feszítesz, legalább várd meg, míg valamit reagálok. :P Emberből vagyok, én is tévedek, de szokásom beismerni, ha szembesítenek vele.)

Okés. Igazán elismerésre méltó tulajdonságnak tartom ha valaki beismeri ha téved és nagyra is tartom. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idén két film fog nálam versenyezni az első helyért. Az Expendables és a Machete. És most figyelmen kívül hagyom, hogy az Eredetet neveztem meg az évtized filmjének. Ja és azt is, hogy még nem láttam az előző kettőt se. Már az előzetesük többet ér és többet hoz, mint bármelyik másik filmé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én szeretem a filmeket, de messze van az ingyenességtől.
Oldi, nem láttad a smiley-t az üzenetem végén? :)

Tudod azt azért raktam oda, hogy viccelek az egész kommentemben :)

Nem kéne máskor annyit innod :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.