Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Miért lenne gyengeség? Már az elején egyértelmü miről van szó.

Hát ez az! De a legtöbb kritikában azzal jönnek, hogy milyen gagyi már ez a csattanó, hisz az első percben lehet tudni, melyik könyvről van szó. Abba már nem gondolnak bele, hogy talán azért lehet az eleje óta tudni, mert nem szánták csattanónak :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A film úgy összességében nem volt túl bejövős, majdnem le is kapcsoltam, de kíváncsi voltam a végére, ha már megnéztem az első fél órát, és a csattanója nagyon tetszett. Nem igazán értem, hogy miért tartják gyengének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatar - bővített változat

 

Aki eddig szerette,az még jobban szeretni fogja, aki utálta, az még jobban utálni fogja. Röviden ennyi, bővebben majd otthon és odaát. :para:

 

(Valaki töltse mar fel ezt ékezetekkel. :) )

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont a végére maradt egy kérdésem. Sőt, a film eleje óta ott motoszkált bennem. Hol voltak a Winchester fivérek? :para:
Egyrészt mindenhova nem mehetnek el. Másrészt, ők is az újságokból/internetből értesülnak a dolgokról, erről pedig nem írtak. Harmadrészt pedig mostanában nem volt idejük ezzel foglalkozni lsd. az 5 évad :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Délután Expendables kritika! ;)
Megy a nyakonvágás. Cam-os verzió, mi? :hug:

Ámbár, a retró VHS látványhoz még talán illik is :D

 

 

Egyrészt mindenhova nem mehetnek el. Másrészt, ők is az újságokból/internetből értesülnak a dolgokról, erről pedig nem írtak. Harmadrészt pedig mostanában nem volt idejük ezzel foglalkozni lsd. az 5 évad :)
Oh, teljesen jogos. :para: Mondjuk fogalmam sincs mi van az ötödik évadban. A harmadik végén járok. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatar - bővített változat

 

Aki eddig szerette,az még jobban szeretni fogja, aki utálta, az még jobban utálni fogja. Röviden ennyi, bővebben majd otthon és odaát. :para:

Tök jó, hogy kint megnézted. :) Át fogok nézni én is odaátra, mert érdekel a bővített vélemény. Már úgyis régen jártam arrafelé, és ez jó alkalom lesz kicsit benézni oda is. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megy a nyakonvágás. Cam-os verzió, mi? :D

Ámbár, a retró VHS látványhoz még talán illik is :para:

Így van! Ha már úgy is a nyolcvanas éveket idézzük, akkor adjuk meg a módját. :) Egyébként pont az a feeling ez a felvétel, a hang pedig elég jó.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van! Ha már úgy is a nyolcvanas éveket idézzük, akkor adjuk meg a módját. :para: Egyébként pont az a feeling ez a felvétel, a hang pedig elég jó.

Mondjuk nem csodálkozom. Én is majdnem elgyengültem de ezt legrosszabb DVD scrben nézem meg, ha más nem lesz az itthoni premierig.

Sajna ahogy néztem nem éppen szerepel jól a pénztáraknál, de majd itthon rásegítünk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna ahogy néztem nem éppen szerepel jól a pénztáraknál, de majd itthon rásegítünk. :)
Még mindig jobban szerepel a maga 72,5 milliójával, mint az ugyanazon a héten bemutott Scott Pilgrim a maga 23,6 milliójával :para:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még mindig jobban szerepel a maga 72,5 milliójával, mint az ugyanazon a héten bemutott Scott Pilgrim a maga 23,6 milliójával :para:

Uhhh.

Hát az Exp réteg film, de a SCott P méginkább... :)

 

Bakker tényleg, itthon nem mutatják be...na akkor már nagyon várós az a DVDscr. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No megnéztem az Expendables-t, bár a kamerás felvétel minősége éppen hogy jobb a nézhetetlentől... De még így is hatalmas volt. :para: Iszonyat jó akciók voltak, én még ilyen koreográfiákat nem láttam! Magasan az akciófilmek csúcsa, és még egy kis lelkizés is belefért. :) Több dolog is volt benne, ami nem úgy alakult ahogy elképzeltem. Statham óriási végig, de a többiek is tartották a színvonalat. :D Az utolsó 20 perc eszméletlen, sokszor csak vigyorogtam a gyönyörtől. :hug: Fel is nyomta az adrenalin szintem rendesen. Csak annyit mondhatok, hogy akik nagyon várják a filmet, azok oda lesznek érte, minden vágyukat teljesíti a mozi. Ja, és természetesen BR vevős a dolog, remélem majd nálunk is kapható lesz abban a formátumban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ezze nem segítettél Ody... :D

Bakker de megnézném. Mien verziót néztél?

Imagine. :para: Tényleg nagyon jók még a szövegek is. Nem akarok lelőni poénokat, de volt egy, azon szakadtam. :) Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.