Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Kobra

 

Hatalmas film még mindig. Főleg a recsegős-ropogós VHS szinkronnal :D Bubik hangja tökre nem illik Sly-hoz de simán visszahozta a mozis élményt amikor apámmal csak az utolsó sorban kaptunk rá jegyet.

A autós üldözés máig etalon a akciófilmek palettáján a Moteles lövöldözés felvezetésével, ledarálásával egyetemben :)

 

Meg az eleje sem semmi amikor a tetvet agyonlövi. "Te vagy a betegség én meg a gyógyszer". :D Majd az újságíró aki védi a bünözőt, hát abba is kellet volna egy balta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg az eleje sem semmi amikor a tetvet agyonlövi. "Te vagy a betegség én meg a gyógyszer". :D Majd az újságíró aki védi a bünözőt, hát abba is kellet volna egy balta.
A legnagyobb kivégzés mégis a kampós dolog a végén. :D Ahogy vergődik ott az az állat. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Cobrát csak alámondásosan láttam anno, de mivel nagyon kicsiként láttam, nagyon bevoltam rajta tojva... asszem ez is azon filmek közé tartozik, aminél tartok az újranézéstől, mert még a végén kiderül, hogy a nagyon félelmetes "pigező" a késével nem is olyan félelmetes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk, ha nem is olyan félelmetes, mint gyerekként, azért én azzal a késes állattal még ma sem találkoznék szívesen egy sötét sikátorban, de egy nyílt placcon sem :)

 

Én se régen néztem meg, ráadásul én is eredeti szinkronnal. Hú de pocsék szinkron volt (na nem mintha az új jobb lenne, sőt...), de nagyon hangulatos :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öblös Miskáék is kifogták a chicagói forgatás végén. Fel kellett függeszteniük a Trafó 3 forgatását mert pár napja egy sofőrködő háttérszínészcsajt fejbenyomatott egy "kábel" ami a szélvédőn keresztül szabadult be a kocsiba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hatalmas cameo. XD

The Expendables után Mechete, a magyarok már a filmekben vannak :)

 

Öblös Miskáék is kifogták a chicagói forgatás végén. Fel kellett függeszteniük a Trafó 3 forgatását mert pár napja egy sofőrködő háttérszínészcsajt fejbenyomatott egy "kábel" ami a szélvédőn keresztül szabadult be a kocsiba.

Belehalt? Vagy arról nem tudni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a magyarok már a filmekben vannak :)
Ott vagyunk már egy ideje. Sőt a sorikba is sikerált már bekerülnünk. :D

 

Belehalt? Vagy arról nem tudni?
A baleset után az agysebészetre került. A jelenlegi állapotáról még nincs hír. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Tron poszter marha jól nézz ki, Hauer pedig maga az egyszemélyes Expendable. :D Mondjuk kicsit azért megmosolyogtató, hogy egy gyakran már egy öreg fószer, hogy helyrerakja a fiatalabb nációt. :D Eastwood, Caine, Hauer...... nagy arcok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 DVD-s és Blu-Ray lemezes különleges kiadás jön itthonra is novemberben az Avatarból :)

http://www.dvdextra.hu/news.asp?KOD=106012...176557748529322

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Negyedik típusú találkozások

 

Hát ez a film nálam veri a Paranormális Aktivitást. Atmoszférából legalább is tuti. A történetben is, bár néha rezgett a léc, hogy túl sok lesz a dokumentalista stílusból, nomeg a szokványos sumákolós, elkendőző magyarázattal élnek a végével. De szerencsére nem így történt, és lett egy amolyan filmvászonra vitt Whitley Strieber és Dainken egyveleg, a jobbik fajtából. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, nagyon ott van a szeren ez az Expendables. Másodjára százszor jobban bejött mint elsőre. :) Vigyorgás ment végig ezerrel. Sly piszok jól összerakta. És a legjobb, hogy a saját korábbi filmjeire is visszakacsintott egy-egy utalással. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.