Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Megnéztem a Harry Potter legutóbbi részét. Hát....nem tudom miként akar megküzdeni HP Voldemorttal, de se nem erős se nem okos, és mégis ő a kiválasztott. Csak az a baj, hogy ez szinte semmiben nem nyilvánul meg. Két résszel ezelőtt elért a karakter egy pontra, azóta ott van, sőt, még vissza is fejlődött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy tényleg változott az imdb, legalább is más gépen nézve már teljesen máshogy néz ki az egész. Nálam még maradt a klasszikus, és hülye leszek tenni ellene. :D

Oh... :D

Most nézem én is, pl google chrome böngészővel még a régi felületet mutatja az imdb-nek, mozilla firefoxal meg egy teljesen más imdbs filmes adatlap jelenik meg külsőre. És mivel én az utóbbival böngészek, ezért említettem hogy változás történt az oldal küllemében.

Csodálkoztam is, hogy ti szerintetek semmi változás nem történt.. :D :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azoknak, akik látták az Eredetet!!!

Nagyon jópofa, főleg a vége :D

 

Hát....nem tudom miként akar megküzdeni HP Voldemorttal, de se nem erős se nem okos, és mégis ő a kiválasztott.

Nem kell ahhoz erősnek vagy éppen veszett okosnak lenni, hogy legyőzzünk egy erős ellenfelet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell ahhoz erősnek vagy éppen veszett okosnak lenni, hogy legyőzzünk egy erős ellenfelet :D
Főleg, hogy a legyőzéséhez leginkább a 7. részben tapasztaltak kellenek :D
Értem én, de az a bajom, hogy nem fejlődik sehova a karakter.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell ahhoz erősnek vagy éppen veszett okosnak lenni, hogy legyőzzünk egy erős ellenfelet :rock:
Értem én, de az a bajom, hogy nem fejlődik sehova a karakter.
Ugyan én már régen olvastam HP könyvet, sőt még a 6. filmet is régen láttam, de emlékeim szerint a történet kulcsa nem az, hogy Harry mennyire nagy hőssé fejlődik közben, ergo erőssé és okossá válik, hanem

Spoiler:

hogy egyszerűen nincs más választása: csak ő gyözheti le Voldemortot, mert a sorsuk összefonódott. És a történet vége emiatt némileg meghökkentő is. :hmm:

De abban egyetértek, hogy ebből a szempontból, azon kívül, hogy Harry gyerekből felnőtté válik, és a körülmények sok mindenre rákényszerítik, túl nagy karakterfejlődést nem mutat. Kicsit olyan antihős típus, de épp ez benne az érdekes. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg rábukkantam az eredeti Koncz szinkronos Halálhágóra. Nem tudom, hogy sokan miért ezt favorizálják jobban mint az utódot, te tény, hogy a szövegen szakadok :hmm: Kár, hogy a film utolsó fél órája már nélkülözi a beszólásokat. :rock: De ettől függetlenül örök darab.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg rábukkantam az eredeti Koncz szinkronos Halálhágóra. Nem tudom, hogy sokan miért ezt favorizálják jobban mint az utódot, te tény, hogy a szövegen szakadok :( Kár, hogy a film utolsó fél órája már nélkülözi a beszólásokat. :clap: De ettől függetlenül örök darab.

Nem is tudtam, hogy van egy másik változat is. Nekem is a Koroknay Géza verzió van meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyönyörűen fest, nagyon várom már. Az egyetlen félszem, hogy ha elveszik a zajt és a fakóságot, akkor láthatóvá válik, hogy sok helyen az elavult vetített háttér eljárást használták (a hajó lezuhanásakor, a királynőteremben lévő jelenetekben). Mert a zaj és a fakóság pont emiatt került rá a filmre (illetve még kellemes mennyiségű füstöt és port is fújt Cameron a kamera elé, hogy elleplezze ezt az ósdi trükköt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kaptár 4 több mint ezer szavattal 8.6-os pontszámmal áll az imdbn-n :)

Ki nézi meg majd 3D-ben Paul Anderson új filmjét? :clap:

Én még az előzőt sem láttam, de az első 2 sem tetszett. Inkább az Adéle-t nézem majd meg :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.