Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Jaja. Az Inception mennyibe is került, 200 millióba?

Én ha lesz Alien film attól egyet várok, hogy ne legyen ilyen Avataros-zöldhátteres-cgi cucc. Rendesen megépített díszletekkel, maszkokkal és miegymással, szvsz az úgy sokkal hangulatosabb.

Az Inceptiont nem láttam mondjuk, így nem tudom, abban mennyi trükk lehetett. De az fix, hogy egy Alien előtt játszódó Alien filmben nem kellhetnek nagy trükkök. Mert a sztorit legfeljebb úgy hozhatják össze, hogy valaki még a Nostromo előtt jár az Acheronon, és így keveredik kontaktusba kedvenc nyáladzó xenomorph-jainkkal, amik újfent egy űrhajón tesznek rendet. Ehhez legfeljebb kell a derelict díszlete, az LV-426 díszlete, meg az űrhajó díszlete. Amiket tényleg építsenek meg, amennyire csak lehet, persze a röpködő űrhajó, az Acheron hátterei, meg a bonyolultabb mutatványoknál az alienek lehetnek CG-k. Bááár... ha azt veszem, hogy az AR-nél '97-ben még az Auriga és a Betty jeleneteit is modellel vették fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megnéztem a Bazi rossz Valentin-nap címü filmet. Oldie: kerüld el, tipikus romantikus film. :D:( Én meg azt hittem vígjáték.

 

Kecskebűvölők is megnézve, aki szereti az angol humoort az nézze meg, nagyon arrra hajaz, rettenetes blődségek vannak benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megnéztem a Bazi rossz Valentin-nap címü filmet. Oldie: kerüld el, tipikus romantikus film. :D :D Én meg azt hittem vígjáték.

 

Kecskebűvölők is megnézve, aki szereti az angol humoort az nézze meg, nagyon arrra hajaz, rettenetes blődségek vannak benne.

Fenébe is, pedig már be volt készítve a tölt.....vásárlása. Áh, Frenkie, miért szóltad el magad :P:)

 

 

Ezért a Kecskebűvölőket csakazértis megnézem :P:D Már csak azért is mert az megvan :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tökéletes katona 3

 

Csapjatok agyon, de nekem nagyon bejött a film :D Jó kis bunyók, pluszban a nosztalgiafaktor is ott lohol az Expendables és a Machete után. A vágás nélküli behatolós-lövölde pedig egyenesen szuper volt. Rögtön be is ugrott a JCVD film :) Na az még egy remek Van Damme film, tele öniróniával. Lundgren nagyon kemény volt ebben is, bár Ez a Burke karakter se volt semmi. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tökéletes katona 3

 

Csapjatok agyon, de nekem nagyon bejött a film :D Jó kis bunyók, pluszban a nosztalgiafaktor is ott lohol az Expendables és a Machete után. A vágás nélküli behatolós-lövölde pedig egyenesen szuper volt. Rögtön be is ugrott a JCVD film :) Na az még egy remek Van Damme film, tele öniróniával. Lundgren nagyon kemény volt ebben is, bár Ez a Burke karakter se volt semmi. :D

 

Meglepően a verekedések hihetetlen profik voltak. Igaz az egész egy bolgár gyárban játszódott de azért nem volt rossz. Apropó, hogyhogy csak most láttad? Én már vagy fél éve megtekintettem.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglepően a verekedések hihetetlen profik voltak. Igaz az egész egy bolgár gyárban játszódott de azért nem volt rossz. Apropó, hogyhogy csak most láttad? Én már vagy fél éve megtekintettem.
Mostanság jött ki szinkronizáltan a diszkontban. :D

 

Merem remélni, hogy Van Damme az Expandebles folytatásában már bebátorkodik :) Tényleg fantasztikus bunyók voltak, bár nem tudom, hogy ebből mennyit csináltak végig a színészek és mennyit a kaszkadőrök :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mostanság jött ki szinkronizáltan a diszkontban. :D

 

Merem remélni, hogy Van Damme az Expandebles folytatásában már bebátorkodik :) Tényleg fantasztikus bunyók voltak, bár nem tudom, hogy ebből mennyit csináltak végig a színészek és mennyit a kaszkadőrök :D

 

Egyszer volt valami hir, hogy Dolph Lundgren jelezte Sly-nak, hogy nagyon jó lenne, ha Van Damme-ot beraknák a folytatásba és ha lehetséges, akkor ő szeretné kinyirni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszer volt valami hir, hogy Dolph Lundgren jelezte Sly-nak, hogy nagyon jó lenne, ha Van Damme-ot beraknák a folytatásba és ha lehetséges, akkor ő szeretné kinyirni :D

 

 

Ez nagyon jó. :):D Sajnos Van Damme-on nagyon látszanak a piával és kokóval töltött közös évek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszer volt valami hir, hogy Dolph Lundgren jelezte Sly-nak, hogy nagyon jó lenne, ha Van Damme-ot beraknák a folytatásba és ha lehetséges, akkor ő szeretné kinyirni :D
Felőlem akár átölelve dédelgetheti is....de csak miután összebunyóztak :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Farkasember

 

 

Amennyire iszonyú gyengén indult, úgy kezdtem élvezni a vége felé. Azt hiszem az atmoszférája, a fényképezése fogott meg talán a legjobban. Csak az a gyenge kezdés, színészi szenvedés ne lett volna.

Ja és ilyen piszok brutális hangkeverést is ritkán hallani manapság. :D Érdekes mód pont a Farkasok Szövetségében hallottam talán legutóbb valami hasonlót :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.