Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hát nézd.. még így is megéri megvenni dvd-n, mivel csak egy ezressel lesz drágább, mint a fapados. Cserébe rajta van a mozis verzió szinkronosan, plusz kétféle bővített változat magyar felirattal.

http://www.xpress.hu/dvd/film.asp?FILMAZ=1...347560596821862

Az én keresletemet ez a kínálat nem tudja kielégíteni. Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. Majd a leleményes filmrajongó megszerzi máshonnan a piaci ár alatt ( és ne sírjanak a kiadók mert ha nagyon kicsit piac vagyunk akkor ugye csak nagyon pici kár is éri őket ha nem vásárolnak tőlük félárút).
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És persze piaci minőség alatt, természetesen. :D Ráadásul a diszkont verzión sem lesz felirat és szinkron.
A felirat dolgot nem írnám le, szerintem lesz olyan aki időt és fáradtságot válalva lesz kedves és megcsinálja :P

A minőség se csorbul túlzottan, főleg ha nem tömörítik hanem csak két lemezre osztják a gyári egy lemezt, illetve saját magam vágom ketté :P Puff neki, nem lesz legfeljebb csodaszép borító.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dvdextráról a végleges Avatar árak

DVD: 4.990 Ft

BD: 9.990 Ft

 

Alig egy 10es a 3 lemezes BR lemez, plusz 5 rongy a dvd ára, teljesen korrekt szerintem.

 

 

Lenne ha.....felirat lenne. Így viszont pénzlenyúlás. Nagyon vártam, nagyot csalódtam és arra jutottam, hogy ez így 20 fillért sem ér. Kenjék a hajukra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D Lucas üzletember. Csak nekünk nem fog gépet beállítani ami legyártja a cuccost, mert itt kb. annyi fogy mint egy nagyobb amcsi áruházban. A ROTS -al mákunk volt, mert a ruszki mellé felkerülhetett a magyar is. Szerintem le kell szállni a magaslóról. Mi senkik vagyunk a DVD piac szempontjából.

 

Érdekes, hogy nagyon kevés film van, aminek a DVD változatán nincs magyar szinkron. Még sok bukott film DVD-jén is van magyar szinkron. Azokra megéri magyar hangot rakni, a Star Wars-ra meg nem?

 

Hátha az egy Venomabb Venom lesz. :P

 

Jó lenne. Bár, ha ez tényleg az Ultimate Spider-man-en alapul, akkor az első filmbe Zöld Manót és Oki dokit kellene bele rakni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy nagyon kevés film van, aminek a DVD változatán nincs magyar szinkron. Még sok bukott film DVD-jén is van magyar szinkron. Azokra megéri magyar hangot rakni, a Star Wars-ra meg nem?
Azokra itthon vagy a közeli országokba kerül rá a szinkron, a Star Wars lemezekre Lucas valamelyik cégénél kint Amerikában.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár, ha ez tényleg az Ultimate Spider-man-en alapul, akkor az első filmbe Zöld Manót és Oki dokit kellene bele rakni.
Én nem ismerem annyira a Pókis képregényeket így nekem nem számít igazán hogy milyen ellenfeleket pakolnak bele. Lehet hogy az eddig szerepeltetett ellenfelek már kicsit uncsik lennének.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

******* meg Sam Raimi is!!! :angry:

Miért pont ezt a vacak **** ********* filmet csinálja, ahelyett, hogy a World of Warcraft-on dolgozna? :chainsaw::fuck2::fuckoff::angry:

 

 

"Eddig nem tudhattuk, hogy Sam Raimi melyik filmhez lát hozzá legközelebb, ám nagyon úgy tűnik, hogy az Oz the Great and Powerful lesz az, amit meg fog rendezni. A forgatókönyvet David Lindsay-Abaire, a Robotok (Robots) és a Tintaszív (Inkheart) írója dolgozza át, a történet azt meséli el, hogy Óz miképp került át Kansasból a másik világba. A főszereplő pedig Robert Downey Jr. lesz, aki még nem írta alá a szerződést, de állítólag ez is hamarosan megtörténik. 2011-ben indul a forgatás, pontos dátumot nem tudni, de valószínű, hogy csak az év második felében kezdenek hozzá, Downey Jr. ugyanis csak akkor fog ráérni (előtte le kell tudnia a Sherlock Holmes 2-őt, a Bosszú Angyalait és a Gravityt).

 

A Warcraft filmre várók ezzel biztosak lehetnek abban, hogy a produkciót nem fogják látni 2012-be (se), ugyanis a projekt háza tájáról eddig nem érkezett új hír és Raimi hamarosan. az Óz film előkészületeivel lesz elfoglalva. A jövőben játszódó Wyatt Earp filmre, az Earp: Saint for Sinnersre is várni kell."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Egyelőre vajmi keveset tudunk a Batman harmadik részéről, csak annyi biztos, hogy Christopher Nolan rendezi, Christian Bale lesz a főszereplő és 2012 nyarán mutatják be. A történetről eddig egy szót se szóltak, sőt a Denevérember ellenfeléről/ellenfeleiről sem árulta el semmit, a legtöbb pletyka Rébuszról beszél, de ebben se lehetünk biztosak. Morgan Freeman az MTV Spalsh Page-nek beszélt a Batman 3-ról, de konkrétumokat ő sem tudott mondani. Elárulta, hogy volt arról szó, hogy Rébusz és Joker törjön a sötét lovag életére, de Pingvint is emlegették, akit Philip Seymour Hoffman játszana. Hozzátette feltűnhet a Macskanő és előfordulhat, hogy Mr. Fagy is tiszteletét teszi. Valószínűleg többen is borsot törnének Gotham védelmezőjének az orra alá.

 

Tehát újabb tényekkel nem lettünk gazdagabbak, az meg már jó ideje kiderült, hogy Mr. Fagyot biztosan kihagyják a filmből. A Slashfilm Super Croc nevét emlegette, ám ezt sem erősítették még meg."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Defendor

 

 

Elég érdekes egy film egy infantilis szuperhősről :angry: Némiképp a Kick-Ass felnőtt változatának is elmenne. Egyszerre drámai, megható, komikus és még sorolhatnám :angry: Woody Harrelson nagyot alakít benne annyi szent :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.