Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

És? Attól még megtarthatnák. Különben is, elvileg az SR is reboot volt. Minek rebootolják már megint? Kimehetne már ez a reboot a divatból. Egy pocsék sztorit akárhogy forgatnak, pocsék marad.

Ez igaz, csak sajnos odakint nem így gondolkodnak. Ott rebootnál új színészek kellenek. És anyagilag a SR nem hozta a várt bevételeket. Azt hiszik, hogy ami Nolannek sikerült Batmannel, az minden másnál beválik, és addig próbálkoznak, amíg nem válik valóra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És? Attól még megtarthatnák. Különben is, elvileg az SR is reboot volt. Minek rebootolják már megint? Kimehetne már ez a reboot a divatból. Egy pocsék sztorit akárhogy forgatnak, pocsék marad.

 

Ha kimenne a forgalomból, miről írna nekünk Revan hetente? :)

 

Mellesleg, van kivétel is: pl. a Batman reboot egész jól sikerült :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez hatalmas! :) Aki pedig csalás nélkül leírja az összeset sorrendben azt meghívom egy bambira. :)

Szuper :) Volt pár film, amit nem ismertem fel, nem láttam, de az ismerteket sem tudnám sorrendben elmondani :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előbb fejeztem be az eredeti szinkronos Halálos fegyvert. Így kellett volna legelőször látnom. Lux nagyon vagányul szövegelte fel a részét és Tolnai szövegelését is bírtam.

A beszólások is frankók. Néhol egész vagány dumákat szúrtak be a fordítók.

Murtaugh a lányáról: Hű! De formás kis r*banc.

Dzsó-Shua Riggs-ről: Szívós mint a tevesz*r.

stb.

Nem szerettem meg jobban ezt a részt ezzel a szinkronnal de érdekes mód kicsit jobban bejött így mint a másik kettővel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előbb fejeztem be az eredeti szinkronos Halálos fegyvert. Így kellett volna legelőször látnom. Lux nagyon vagányul szövegelte fel a részét és Tolnai szövegelését is bírtam.

A beszólások is frankók. Néhol egész vagány dumákat szúrtak be a fordítók.

Murtaugh a lányáról: Hű! De formás kis r*banc.

Dzsó-Shua Riggs-ről: Szívós mint a tevesz*r.

stb.

Nem szerettem meg jobban ezt a részt ezzel a szinkronnal de érdekes mód kicsit jobban bejött így mint a másik kettővel.

Hát igen, halálos szinkron :D Én is megnéztem (apropó, neked nem ír olyat, hogy "újraindexelés" vagy ehhez hasonlót?). Még egyszer kösz! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

apropó, neked nem ír olyat, hogy "újraindexelés" vagy ehhez hasonlót?
Nekem semmit se ír ki. Háromféle lejátszóval is elindítottam és nem problémázott egyikkel se.

 

Még egyszer kösz! :D
Szívesen! :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem semmit se ír ki. Háromféle lejátszóval is elindítottam és nem problémázott egyikkel se.

Akkor lehet nálam történt valami gigszer kicsomagoláskor, mert a bsplayer újraindexel, a VLC meg hibajavít. Mindegy, a fő, hogy nézhető :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor lehet nálam történt valami gigszer kicsomagoláskor, mert a bsplayer újraindexel, a VLC meg hibajavít. Mindegy, a fő, hogy nézhető :D
Nálam simán összeillesztődtek a részek. A CRC is oké volt neki. Az alább említett progik egyike a VLC volt és az előbb elindítottam BSPlayer-rel is ami nem irkál mást a commercial szövegeken kívül. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont ma néztem meg én is a rendezőit. Nagyon sok kis apró jelenet van ami a moziból kimaradt. De a lényeg, hogy még most is szakadtam rajta :D

 

 

Amúgy ajánlom figyelmedbe a Cenzúrázatlanul (Redacted) című de Palma filmet. Én most sze.....rendelem a szoc. diszkontból. Állítólag kiváló film az amerikai-iraki konfliktusról mely több szemszögből vizsgálja a dolgot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kijött a Scott Pilgrim magyar plakát :D

http://aeonflux.freeblog.hu/files/2010/11/...lgrim_hun_n.jpg

 

Kár, hogy jövőre csúszott a bemutató, de sebaj, csak 1 hetet, így is moziban többször nézős lesz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont ma néztem meg én is a rendezőit. Nagyon sok kis apró jelenet van ami a moziból kimaradt. De a lényeg, hogy még most is szakadtam rajta :D

 

 

Amúgy ajánlom figyelmedbe a Cenzúrázatlanul (Redacted) című de Palma filmet. Én most sze.....rendelem a szoc. diszkontból. Állítólag kiváló film az amerikai-iraki konfliktusról mely több szemszögből vizsgálja a dolgot.

 

 

Ok meglesem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Szinte minden nap felüti a fejét egy, a Dark Knight Rises című mozifilmmel kapcsolatos pletyka. Ráadásul most már azt sem vehetjük biztosra, hogy az új Batman-film címe Dark Knight Rises lesz.

Mivel a készítők továbbra is titkolóznak, így természetes, hogy folyamatosan újabb és újabb pletykák és hírek kelnek szárnyra a 2012-re tervezett Dark Knight Rises-ról. Az azonban, hogy melyik hír pletyka és, melyik pletyka hír, csak utólag fog kiderülni. Az Entertainment Weekly például egy rajongói oldal infóját adta tovább, miszerint a Christopher Nolan filmjének története a Douglas Moench által írt Prey sztoriját fogja követni, melyet a Batman: Year One nemhivatalos folytatásaként tartanak számon. Ha ez igaz, akkor Dr. Hugo Strange lenne az egyik főgonosz, és Macskanő is feltűnhetne a filmben.

A második pletyka arról szól, hogy a készítők lecsaptak a George Miller elhalt Justice League-filmjében gonosztevőként felhasználni tervezett Talia al Ghulra, Ra's al Ghul lányára, aki egyben Bruce Wayne szerelmének tárgya is lenne. A Justice League-ben Teresa Palmerre bízták volna a szerepet. Palmer elmondta a Moviewebnek, hogy szerinte nagyobb nevet fognak választani a szerepre, de azért mozgósította az ügynökét, hogy dobja be a nevét Nolannél.

A harmadik csak egy aprócska infómorzsa, miszerint a Screen Junkies megkérdezte Christian Bale-t, hogy mit szó a harmadik Batman-film címéhez, mire kiderült, hogy a színész nem is tudott a közszájon forgó címről, majd azt felelte: "Azt sem tudom, hogy igaz-e ez az infó. Amíg Chris el nem árulja nekem, addig nem tudom, mi lesz a film címe." "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fegyverekből összeálló pósztert meghagyhatták volna a végére. Lehet úgy voltak vele hogy legyen már valami amiben különbözik a feliratnélküli verziótól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg a harmadik Nolan-féle Botman film lenne az utolsó amiben Bálás Krisz játszaná a bőrkomát hacsak Nolan máshogy nem döntene.

Amúgy meg jobb lenne ha Nolanék nem nyúlkálnának semmilyen már meglevő sztorikához. Találjanak ki valami újat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg a harmadik Nolan-féle Botman film lenne az utolsó amiben Bálás Krisz játszaná a bőrkomát hacsak Nolan máshogy nem döntene.

Amúgy meg jobb lenne ha Nolanék nem nyúlkálnának semmilyen már meglevő sztorikához. Találjanak ki valami újat.

Az eddigi filmekben is elég sok elemet emeltek át a képregényekből, úgyhogy szerintem semmi baj nem lenne, ha a Prédát(amit egyébként magyarul is kiadtak) vennék alapul, mert annak a sztorija még illik is a Nolan féle Batman világba. Azt egyébként már régóta lehet tudni, hogy a 3-at tervezi záró darabnak Nolan, ezzel lezárná a történetét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eddigi filmekben is elég sok elemet emeltek át a képregényekből, úgyhogy szerintem semmi baj nem lenne, ha a Prédát(amit egyébként magyarul is kiadtak) vennék alapul
Az még rendben van hogy átemelgetnek ezt+azt a képregényekből. Anélkül nehéz lenne építkezni. Na de hogy pont Nolanék ne tudnának valami előre megírt könyvtől független sztorit összehozni az már tényleg egy rossz vicc lenne.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.