Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Robi Rodi befejezte a "Machete gyilkolászik" forgatókönyvét. Hátha Nimród nagyobb szerepet kap benne. Lehetne például az egyik főgonosz. :)

Basszus mondtam is Jinxnek csütörtökön, miután megnéztük a filmet, hogy amilyen állat ez a Rodriguez képes megcsinálni a film végén beharangozott két folytatást :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Blomkamp Copley-t is bevette az Elysium buliba hogy összehozzanak egy újabb távoli jövőben és másik bolygón (is) játszódó sztorit. Talán azt is megtudjuk hogy mi a nyű az a krokodilkutya akármi amit egy korábbi állítólag a film reklámozása miatt készült videóban mutogattak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Kihalt az utca és kihalt a város,

Elaludt minden, mi az egészségre káros.

Zúg a Junoszty TV, nincs már benne adás,

József Attila se mondja: Aludj el kis Balázs." :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik első X akták részre emlékeztet. :D
Engem egy megtörtént esetre emlékeztet. Egyik este az akkor épp néptelen és sötét utcánkban mentem a házunkhoz és az egyik udvarról kilógott egy kis dog ami az egyik fogával kicsit belekapott hátulról a lábszáramba. :D

 

De jó, hogy semmit se lehet kivenni az előzetesből. :D
Pedig én Thandie Newton-t úgy kivenném belőle. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Blomkamp Copley-t is bevette az Elysium buliba hogy összehozzanak egy újabb távoli jövőben és másik bolygón (is) játszódó sztorit.

Erről szembe jutott valami, amit olvastam. Más is belefutott már abba, hogy Copley volt az, aki felkarolta és támogatta a tizenéves Blomkampot? Felszerelést adott a filmezéshez, meg producerkedett. Copley meg színészkedett a támogatott filmjeiben :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még nem olvastam ilyet. Az IMDb szerint Copley-nak eddig három producerkedése volt. Ezek közül kettő a saját rendezéseihez, egy pedig az "Alive in Joburg" Blomkamp-minimúvihoz és csak kettő Blomkamp-filmben játszott. Ezek persze nem zárják ki hogy esetleg támogatta is Blomkampot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Basszus mondtam is Jinxnek csütörtökön, miután megnéztük a filmet, hogy amilyen állat ez a Rodriguez képes megcsinálni a film végén beharangozott két folytatást :)

Biztos, hogy nem forgattja le...

 

De ha igen, én tuti vevő vagyok rá! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bővebben? Bocsi, csak meg akarom nézni én is.

Logikátlan, a szereplők irritálóak, nincs befejezve, a párbeszédek olyanok, hogy ahhoz képest az Aliens vs Predator Requiemben ékesszólóak voltak a szereplők. És sajnos még a látvány sem túl jó, mert keveset vannak benne a lények (igaz, akkor dögösek), és a film nagy része egy emeletes házban játszódik, jószerivel ugyanabban a lakásban. És képzelj el egy világinváziós filmet, amiben nagyjából 12 szereplő van. Nagyjából Film+ színvonal, ami mondjuk nem csoda, hiszen a SyFy TV csatorna készítette (hogy hogyan került moziba, az örök rejtély marad).

Inkább várd meg a Battle: Los Angelest, az lesz az igazi (megjegyzem, elvben ez is Los Angelesben játszódott, de ebben nem volt semmiféle battle).

 

Az ilyennek óvatosan, mert kapsz tőle egy öt oldalas elemzést a blogján. :)

Tényleg akarok róla írni a blogomra :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag ez az első Trafó3 promó pószter

 

transformers3poster.jpg

 

Öblöséknél lassan már semmit se lehet biztosra tudni. :)

 

Persze a filmek azok kettőt jelentenek, de a 2 már többes szám, azért írtam úgy :)
Tudom én már régóta hogy a kettő többes szám. :D

Egyedül a tartalmasabb párbeszéd miatt néztem utána jobban a dolgoknak. A szimpla "Én még nem olvastam ilyet." nekem szinte semminek tűnt így úgy álltam hozzá hogy vagy hosszabban írok helyette vagy sehogy se.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik legjobb kosztümös hajós film a Kapitány és Katona!

Bár sokan vontatottnak találják :D

Szerintem meg egy mestermunka.

 

Nos Russell Crowe akarja a folytatást!!! Végre elkaphatja a francia kalózt, ha a studió is úgy akarja!

Crowe nemrég a twitterén a következőket írta a rajongóknak: "Ha szeretnétek látni a Kapitány és katona folytatását azt javaslom, hogy írjatok egy e-mailt Tom Rothmannak, a Fox fejesének és tudassátok vele."

 

 

Remélem Tom Rothman belátja, hogy szükség van a folytatásra!!! :) :) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszer láttam és bőven elég volt. Nem volt rossz, de már nem is emlékszem miről szólt.

Viszont ha bejönnek a hajós filmek, akkor a Hornblower című sorozatot ajánlom, azt hiszem csak 4 részes, de az egyik legjobb ilyen témájú amit láttam. Mindegyik rész látványos és izgalmas, annak ellenére, hogy már nem mai.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a hajózós témájú művek közül egyedül Branagh Shackleton-ja tetszik.

 

 

A többivel úgy vagyok hogy vagy alapból nincs hozzájuk kedvem vagy beléjük néztem és úgy ment el vagy régen tetszettek és most már nem érdekelnek.

Crowe kapitánykatonás filmje a legelső kategóriába tartozik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az MTV a Vasember 3-ról faggatta Jon Favreau rendezőt, aki elmondta, hogy a következő rész a Thor, az Amerika Kapitány: Az első bosszúálló (Captain America: The First Avenger) és a The Avengers folytatása lesz.

 

"Elméletileg a Vasember 3 a Thor, Amerika Kapitány és az Avengers folytatása, újabb felvonása lesz. Ez az egész világ...igazság szerint fogalmam sincs mi jön és szerintem a többiek se tudják." - mondta Favreau - "Őszintén szólva a Marvel jelenleg az Amerika kapitányra és a Thorra koncentrál, a forgatás és a filmkészítés alatt jön rá az ember bizonyos dolgokra. A szkript csak egy dolog, de csak a vágószobában kapsz pontosabb képet arról, hogy milyen lesz a végeredmény . Főleg a Marvelnél, ahol forgatnak, vágnak, forgatnak kicsit, majd gatyába rázzák a végeredményt "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.