Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

Angelica kivesz a vízből egy Jack bábút.

 

 

No meg a helyzethez illő mosolyt vág hozzá :D

 

Jó volt a film, megvártam a végét is. Szerintem a 3-nál jobb, de az elsőt sose fogják utolérni semmilyen folytatással. Volt pár fárasztó poén, de nagyon jók is, a szereplők rendben voltak. A zene hagyott kívánnivalót maga után, mert jó volt az ismerőst dallamot visszahallani, de némi változatosság nem ártott volna, ez a latinos gitár meg egy picit nem passzolt össze a régivel.

Jó szórakozás volt, 7/10.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Piszok látványos ez a Transformers. 3D -ben nyilván áll leesős lesz. :)

Látványosnak tuti látványos lesz, csak fényerőben szegény. Nem igaz, hogy nem tudnak már kitalálni valamit arra, hogy a sötétített szemüvegen keresztül is élvezetes maradjon a film.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Piszok látványos ez a Transformers. 3D -ben nyilván áll leesős lesz. :)

Tegnap láttuk moziban a trailerét, még szimplán 2D-ben, mint ahogy a HP7/2 is úgy ment, de így is látványos volt. Mondjuk a kettő közül utóbbit fogom moziban nézni. A trailer már eleve sokkal jobban mutat vásznon :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na mára jutottam el oda, hogy megnézzem a Halálos Iramban 5-öt.

Szólnék azért az első négy részről. Az első kettő jó volt, a harmadik pedig túltett rajtuk. Azt hittem a negyedik jobb lesz még a harmadiknál is, de nekem az a rész csalódás volt, de még így is jó.

És akkor az ötödik. Egyértelműen a legjobb volt az öt rész közül! Ha töménytelen mennyiségű szabad időm lenne, simán beülnék megnézni még egyszer. Még az se baj, hogy az illegális autóversenyzés itt jóval kisebb szerepet kap. Bőven kárpótol érte az utolsó üldözéses jelenet. A két izomhegy egymásnak eresztése nagyon jó ötlet volt. Látni kell!

 

Úgy néz ki Letty szerencsére mégse halt meg ( :? ), sőt nagyban űzi az ipart. A negyedik résznél sajnáltam őt, nem értettem miért kellett kiírni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Matthew Vaughn a Moviewebnek elárulta, hogy az X-Men: Az elsők (X-Men First Class) folytatásába behoznak egy újabb főszereplőt, azt azonban nem árulta el, hogy kicsodát.

 

"Csupán csak egyetlen új karaktert mutatunk be. Nem árulom, hogy ki a fickó...szóval nem fogom megmondani, hogy ki ez a fickó vagy nő. De annyit elmondhatok, hogy csak egy új szereplővel bővül a csapat. Úgy gondolom, hogy mivel Professor X tolószékbe került, így Magnetonak szüksége lesz egy újabb ellenfélre, akivel csatázni tud. Olyasvalaki lesz, aki vele egyenrangú. Már tudom, hogy ki ő és örülnék, ha el tudnám árulni, hogy kicsoda, de nem tehetem."- mondta Vaughn, aki nem zárta ki azt az eshetőséget sem, hogy Ian McKellen vagy Patrick Stewart valamiképpen bekerüljön a folytatásba.

 

Vaughn a HitFixnek pedig a következőt mondta: "Van pár ötletem, hogy miképp kezdődhetne a következő film. Arra gondoltam, hogy milyen klassz lenne, ha a Kennedy merénylettel nyitnának, kiderülne, hogy a golyót Magneto irányította." - a rendező szerint be lehetne mutatni, hogy a Mágnesesség Ura azért lett bosszús a Kennedy családra, mert ők aratták le a babérokat helyettük, ők tetszelegnek a világ megmentőjének a szerepében és a mutánsokat meg sem említik."

 

Kezd rossz előérzetem lenne Az elsőkkel kapcsolatban. Az addig rendben van, hogy Xavier haja kihullik, de még nem kéne tolószékbe kerülnie az X-men 3 eleje alapján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk az jó pont, hogy nem kellett Orlando meg Keira fejét néznem, mind2 idegesít,

Nekem semmi bajom nem volt velük, szerintem jó kis karakterek voltak, és pont olyanok, akik jól kiegészítették Jack-et a sok kavarásban, de annak örülök, hogy az ő történetük frappánsan lezárult a harmadik rész végén, mert ez így nagyon a filmhez illő befejezés lett. :)

 

 

Arra gondoltam, hogy összekapom magam vasárnap, és írok valami normális kritikát :)

Az nagyon jó lesz. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.