Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Star Trek rajongók előnyben.

Van olyan, akár film akár sorozat-epizód, amikor Spock (Leonard Nimoy) kimondja azt hogy ORION? Esetleg, PAX? Bármilyen szövegkörnyezet érdekel.

A Pax kizárt, az Orion meg még inkább. Bár orioni rabszolganők voltak a TOS-ban, Spock a közelben sem volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a haver-féle Macseknő már tényleg Macsaknősebb de egy Nolan-féle denevérmúviba nem igazán tudnám elképzelni.

 

-------------------------------------------------------------

 

Végre ilyen szituációt is láthatunk. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon úgy tűnik ilyen lesz a Macseknőci:

 

 

tdkrcatwoman.jpg

 

Nem lepne meg ha korbács lógna a derekán. Remélem azért csak ostor lesz az. :D

Azt a "kulcstartót" a vállánál meg akár le is hagyhatták volna. Attól eltekintve nekem megfelel.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez még így még mindig csupán egy Fekete Özvegy klón :P

 

 

Más. Aki látta már rajtam kívül az Amerika Kapitány az vegye már elő a Vasember kettő emlékeit és

mondja meg nekem, hogy ott Howard Stark mikor építette fel az Expot először. Nekem úgy rémlik, hogy akkor már Tony Stark megszületett, tehát tuti nem a II. Világháború idején volt az első, de lehet, hogy tévedek. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nagyon jól néz ki.

 

Tudom... megint ezzel jövök, de a filmbuzi.hu-n pár kép alapján (1 évvel a premier előtt) már temetik a filmet.

 

LOL!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vészmadarak.

Bennem az az érzés motoszkál így az elején hogy nekem jobban be fog jönni mint az első de a másodikat már nem fogja beelőzni. Azért lehet így mert Kétpofát és Jokit jobban bírom mint Átkot és Macseknőt. Utóbbi mondjuk mint nő már bejön de az nem elég ahhoz hogy szereplői státuszban is el tudjam jelenleg fogadni.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is megfelel ez a Macskanő.

Vajon az első és a második filmnél is már a premier előtt pár kép alapján temették a filmeket?

 

Azt nem tudom Revan, de a TDKR képek alatti kommenteknél (Filmbuzi.hu), ahol már megy a fika, bizony néhányan elég rendesen leszólják a TDK-t is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon úgy tűnik ilyen lesz a Macseknőci:

 

 

tdkrcatwoman.jpg

 

Nem lepne meg ha korbács lógna a derekán. Remélem azért csak ostor lesz az. :D

Azt a "kulcstartót" a vállánál meg akár le is hagyhatták volna. Attól eltekintve nekem megfelel.

 

 

 

Állítólag ez a Macskanős kép fake!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben láttam több oldalon is azt a képet és némelyiken azt írják hogy valószínűleg hamis. Némelyiken meg azt hogy a Warner adta ki. Ha tényleg hamis akkor remélem hogy valamennyire azért hasonlítani fog a rajta levő Macseknőci a filmben szereplőre..

 

A sötét lovag: Felemelkedés lesz a film hivatalos magyar címe.

Ez akár egy trilógia első részének a címe is lehetne.

A sötét lovag: Felemelkedés

A sötét lovag: Szárnyalás

A sötét lovag: Landolás

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag ez a Macskanős kép fake!

Közben én is értesültem róla és még előtted elkezdtem beírni csak sajna beelőztél az elküldéssel. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Állítólag ez a Macskanős kép fake!"

 

Oh, adja az ég!!! :)

 

Hát igen nem sok olyan trilógia van, ahol 2 résznek is bénán hangzik a magyar fordítása. A Batman: Kezdődik! - szerintem szégyen a filmre nézve, a a A sötét lovag - felemelkedés is gáz. Ennek egyszerű oka van a Rise of kifejezéssel nem tudnak mit kezdeni a fordítóink általában. És születnek más, vagy rosszabb esetben szörny címek, a A gépek lázadása még elmegy, a A majmok bolygója - Lázadás már iszonyú, és a Batman sem lett jobb.

 

Amúgy itt rajtam kívül mindenki Nolan-Batman fan? Csak mert akkor inkább meghúzódok a sarokba, míg erről van szó, nem utálom meg ilyesmi, csak például a Batman Begins-t eleve sokkal jobbnak tartom mint a folytatást, és imádom azt a világot, és stílust amit Tim Burton Batman néven lefektetett.

 

Más, köszönöm a javaslatot az Alien filmekkel kapcsolatban. Hihetetlen módon tetszett. Nincs még egy széria aminek, minden fejezetét, ilyen híres, és egyedi látványvilágú rendező alkotta volna. Meglepetésemre, nagyon élveztem a negyedik részt, régen is láttam már, de annyira abszurd, mégis a látvány, a karakterek, és a történet abszurditása, valahogy számomra egy kellemes egészet alkot.

 

Ezek után meg pláne számomra 2012. második legjobban várt filmje a Prometheus, amiről nem fogok most itt spekulálni, de most járok az X-aktákban is azoknál az epizódoknál, amikor a teremtésről van szó, és ebben van ám potenciál bőven.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem vagyok Nolan-Batman fan.... én egy egyszerű, mezei Nolan-fan vagyok. Eddig minden egyes filmjét ZABÁLTAM! Igen, a Batmant is (BB + TDK) Nekem sosem tetszettek igazán Burton Batmanjei, Nolan viszont számomra is fogyaszthatóvá varázsolta ezt a történetet... de talán 1 évvel a TDKR premiere előtt már oltani, fikázni és temetni a filmet... pöttyet nevetséges... SZERINTEM!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem nem érdekel a macskafül! Sőt... egyáltalán nem hiányzik!

 

Na pontosan ezért kérdeztem, mert akkor inkább meghúzódok, mint ... a fűben, amikor ez a téma. (én még olyan régi vágású akinek nem csak a denevérember denevér, de a macskanő is macska)

 

Más, a rotten-t olvasva úgy néz ki, h bevált a fohászom, és szerencsére jó lett az új majmok bolygója! Alig várom már! (az 1. max. 2. jó majmok bolygója film :) )

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Javítok, inkább adjon neki az ég, macskafüleket.

Tőlem adhat de én nem ragaszkodom igazán hozzájuk. :D

Amúgy hónapokkal ezelőtt olvastam valamiféle jelmezleírásokat amikben valamiféle szemüveget is emlegettek hozzá. Érdekelni kezdett hogy tényleg lesz.e neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Brodie, nem kell, hogy meghúzódj a sarokban (vagy fűben)! Jó, ha leírod a véleményed Te is!

 

(Számomra macskanő nem azért macskanő, mert a jelemzén van macskafül ... lol. De elfogadom, hogy van, akinek ilyen igényei vannak.)

 

Én is nagyon várom az új Majmok bolygója filmet. Egyetértek veled, bár nekem itt kifejezetten tetszett a Burton (ha már pár kommentel lejjebb meg lett említve a neve) - féle, 2001-es változat is. (Majmok bolygója)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Számomra macskanő nem azért macskanő, mert a jelemzén van macskafül ... lol. De elfogadom, hogy van, akinek ilyen igényei vannak.)

 

Esküszöm, tényleg ez lesz az utolsó amit a macskanőről írok, mert nem fogjuk, sőt nem is kell egymást meggyőzni. DE kb. 70 évig Macskanő azért is volt macskanő mert macskaként nézett ki, ez vele jár. Ez olyan mintha Joker nem lenne kifestve (csak lila öltöny) vagy Batman-nek nem lenne denevér füle, mert voltaképpen Batman, nem azért denevérember, mert úgy néz ki mint egy denevér, csak mert éjszakánként, "repkedne" a városban. Vagy, ha más filmet nézek, az alien-nek nem lenne pénisz alakú feje, attól még lehet Idegen báááh...

 

Na de tényleg nem fogok erről írni többet, mert mást úgy sem érdekel oldalakon keresztül vissza olvasva, meg egyedül is vagyok a véleményemmel :)

 

A Tim Burton-os majmok bolygóját meg soha nem szerettem annyira, sajnos (nem sok ilyen Burton-film van). A látvány gyönyörű (ILM) a maszkok is zseniálisak, sokkal jobban is hasonlít a könyvre. De mégsem tetszik, mert elmarad az a keserű érzés, hogy mi lett belőlünk emberekből. (atomháborús teljes pusztulás, nem tudunk beszélni, vissza süllyedés az állatok közé..)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.