Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Elolvastam az egészet, érdekes cikk volt. Igazából a teljesen tájékozatlan embereket tudják ilyen módon átverni a trailerekkel :) És a felsorolt filmek jó része a jobb film kategóriába tartozik, ahol többet kaptunk a trailer által sugalltnál. Attól függetlenül nem vitatom, hogy az ilyen átverés nem szép, de aki akar, az pár perc alatt többet is megtud a filmről, pl. milyen nyelvű és a többi.

 

Végül is nem rossz a The Avengers trailer, azért kíváncsi vagyok, mit kezdtek ennyi szuperhőssel egy filmen belül. És kaptunk egy újabb B. Bannert, bár most is jó színész fogja alakítani.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig nekem szinte semmilyen de nem csodálom hogy így vagyok vele mert Bosszúállóék közül egyedül Vaspasast bírom míg a többi figura számomra majdhogynem felejtős.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem kicsit sántít ez az összes szuperhőst egy filmbe dolog. Tudom hogy így volt ez a képregényben is, de számomra az összes eddigi filmek külön világot képeztek. Thor istenes világa egyszerűen teljesen elüt a Hulk vagy a Vasember filmek felfogásától, még ha egyik nem is zárja ki a másikat. 1-1 snitt a stáblisták után meg édeskevés összekötni ezeket a filmeket szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem lesz itt gáz. Ezért voltak az előzményfilmek, hogy itt már csak egymást keljen szokniuk, amire eléggé rá fog menni a sztori. Mondjuk a képregényben is voltak ilyenek. Egy Avengers vs Hulk tuti lesz benne, és úgy nézem Loki egész jó kis ellenség lesz. Én nagyon várom, kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle, mert a lehetőség adott. :D Amúgy én eddig az összes Hulkot játszó színészt bírtam, és ez Markkal sincs másképp.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újra együtt a három nagyöreg. :cool:

 

schwarzislywillis.jpg

 

 

Ezt a pósztert ezelőtt még nem is láttam pedig már májusban felkerült a netre.

 

theexpendablesteaserposter.jpg

 

 

Node Robert Downey Jr. kárpótol mindenért. :D Ja és Scarlett kisasszony is. :D :D

Nekem egyelőre nagyon úgy néz ki hogy Vaspasas viszi majd a hátán az egész filmet. Csak ki ne merüljön a mini ARC-reaktorja. :D

Azt meg nagyon remélem hogy Skarlát Rohenszon nemcsak dísznek került be a múviba. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem lövésem nincs miért kell nekik Bulgária.

Amúgy Schwarzi máris nagyon durván néz ki. A régi szép időkben érezheti magát a forgatáson. Plusz a régi jó szokását is megtartotta hogy a filmhez szánt kinézetével járkászol ide-oda. A bolgár miniszterelnökék tutira oda voltak hogy így láthatták. :D Ez mondjuk semmi ahhoz képest amit Schwarzi a Törnibátor forgatása alatt rendezett. Akkor félig gépi pofával egy bár vendégeit sokkolta és a népek első meglepetésükben már mentőt is hívtak volna mert nem tudták mire vélni az egészet. :D

 

schwarziinbulgaria.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ebből is letöltés lesz. Megint azt fogják csinálni, hogy itthon hónapokkal később lesz a premier.

Stallone úgy néz a képen mint aki mindjárt agyonveri a fényképészt. :D

 

Igen, Willis a legfiatalabb(szül: 1955) aztán Schwarzenegger(szül:1947) végül Stallone(szül:1946).

Bulgáriában meg nagyon olcsó a forgatás, gondolom azért filmeznek ott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt rossz az első, de... Szerintem a John Rambo mérföldekkel jobb. :)

 

Nálam is hasonló a sorrend. Az Expendables kellemes esti kikapcsolódás, de ahogy John Rambo írt a gépágyújával az olyan szinten kiüti a macho-mérőt, hogy ahhoz képest még az Expendables tokkal vonóval is csak egy gyerekzsúrnak tűnik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is hasonló a sorrend. Az Expendables kellemes esti kikapcsolódás, de ahogy John Rambo írt a gépágyújával az olyan szinten kiüti a macho-mérőt, hogy ahhoz képest még az Expendables tokkal vonóval is csak egy gyerekzsúrnak tűnik. :D

Pontosan. A film végi irtás, és ahogy addig fel van vezetve a történet az tökéletes. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is hasonló a sorrend. Az Expendables kellemes esti kikapcsolódás, de ahogy John Rambo írt a gépágyújával az olyan szinten kiüti a macho-mérőt, hogy ahhoz képest még az Expendables tokkal vonóval is csak egy gyerekzsúrnak tűnik. :D

 

A gépágyúval való írtás a John Rambo végén minden akciójelenetet űberel, mind keménységben mind brutalitásban. Nálam is Johnny az első, de az Expendables nem sokkal marad le mögötte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan. A film végi irtás, és ahogy addig fel van vezetve a történet az tökéletes. :D

 

 

Tulajdonképpen elérték azt hogyha be lehetne menni a filmbe és Rambo már nem tudja kezelni a fegyvert akkor a néző átveheti és mindenféle lelkifurdalás nélkül ölheti halomra a burmai katonákat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Büdösbogár bácsiéknál megint pusztulni fog a rokonság. :D

Csak lenne jó, mert az első rész óta még a legjobb az a gagyi animációs sorozat volt. A másik két filmmel meg büntetni lehetne, bár a harmadik valamivel (egy bogárlábnyival) jobb a másodiknál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről kapásból beugrott a TéDéKá vége. :D

 

 

 

Csak lenne jó, mert az első rész óta még a legjobb az a gagyi animációs sorozat volt. A másik két filmmel meg büntetni lehetne, bár a harmadik valamivel (egy bogárlábnyival) jobb a másodiknál.

Én is megnéznék már egy épkézláb csillaghajós folytatást. Nem várnám el hogy jobb legyen az elsőnél de azért jó lenne ha valamicskét közelítene hozzá. A másodikat egyszer láttam és az elég felejtős lett. Talán egy jelenet ha rémlik belőle és az se nagyon. A harmadikhoz még nem volt igazán kedvem de valamikor arra is sort kerítek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.