Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem borzalmas hogy egy egyedi történettel rendelkező vígjátékról hogy tudnak ennyi rókabőrt lehúzni, hisz már készül a Másnaposok 3 is.

 

Bár szerintem az első is bűn rossz volt, legalább is sikeresen elnyerte nálam a világ legtúlértékeltebb filmje címet.

Attól, hogy Másnaposok a film címe, még nem másnaposan kell nézni. ;) Más indokot nem látok, hogy nem tetszett neked, szerintem hatalmas. :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te nagyon bátor ember vagy! Mikor én elszóltam magam, hogy a moziba kerülés után hónapokkal sem láttam még az Inceptiont, a feldühödött tömeg kaszákkal és vasvillákkal toporzékolt az ajtóm előtt. Egy ilyen kijelentés után szerintem már puskát ragadnak. :D

 

Amúgy jó ez a The Dark Knigh Rises (csak a címet nem tudom megszeretni, annyira gagyi), bár a TDK trailere azért hatásosabb volt. De látom, Nolan ezt sem fogja elaprózni. Az a hazafutás nagyon látványos. :)

Dehogy ragadunk: akinek a Fűrész sorozat a kedvence, annak a véleményére nem adunk. :P

 

Szerk.: Dzséjt, hazafutás a Baseballban van. ;)

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te nagyon bátor ember vagy!

Köztudott rólam, hogy se Nolan-ért se Bale-ért nem vagyok oda :D

 

Donát: :P

 

Riddick: Nálam meg Tim Burton. De hét ezért jó a közösség, hogy sokaknak más az ízlése (és nem biztos, hogy a többségnek jó ;). )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igaz, azt viszont hozzátenném, hogy nekem nem azért tetszenek Nolan filmjei, mert a többségnek tetszenek. Sz*rok én a többségre. Nekem személy szerint tetszik és kész. :);)

 

Nekem meg Burton stílusa nem jön be annyira, de akad 1-2 filmje, amit kedvelek.

 

De pl Tarantino munkásságát nem értékelem kb semennyire, pedig őt is szereti a többség :P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nolan nálam egy nagyon jó iparos, akiből manapság kevés van: ügyesen összerakott, okos filmjei vannak, rendszerint kiváló figurákkal/alakításokkal. Egyik filmje sincs ott mondjuk az 50 kedvenc filmem között és a rajongástól messze állok, de mindig érdekel amin dolgozik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerk.: Dzséjt, hazafutás a Baseballban van. ;)

Tudom. ;)

 

Óriási adag Alien feeling árad belőle.

Hol? :evil: Na jó, a hangulat tényleg megvan. Főleg a díszletek sikerültek baromi jól. A Space Jockey-k hajója egy az egyben a kópiája a roncsnak az LV-426-ról, a Prometheus pedig tökéletesen idézi a Nostromo belsejét. Szerintem a lassú feszültségkeltés is meglesz (más kérdés, hogy szerintem ez az egyik, ami a vesztét okozhatja a filmnek, mivel az ugye ma már unalmas... :roll: ), és a zene is a helyén van. Csak kár, hogy egyrészt, ez nem Alien film, így az Alien hangulat máris nem lehet jelent teljes egészében. Bár lesz benne alien, nem a jó öreg xenomorph, azok csak a végén jönnek elő. :cry: Másrészt, MINEK KELL MEGMAGYARÁZNI VALAMI OLYAT, AMIT NEM KELL MEGMAGYARÁZNI??? :fuckoff: Ez a film nálam rosszabbul indul, mint anno az AVPR, pedig azt a filmet már akkor leírtam, mikor csak bejelentették: egyszer elkészül. Nagyon nagyot kell szólnia, ha meg akar győzni, és olyan passzentosan kell csatlakozni az Alienhez, hogy ne tudjak belekötni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez a Nolan/Batman dolog nálam elég érdekes. Sosem értem, amikor emberek annyira rosszul vannak tőle, hogy "az új Keresztapa II." "nem is film, hanem műalkotás" "15ször néztem meg egymás után a trailert". Nekem pedig csak jó-jó tényleg okés, nincs vele egyáltalán semmi bajom, majd 3-4 év múlva újra meg is nézem. És feszélyez, hogy ilyenkor nem értem, hogy velem van valami baj, hogy nem érzem ezt az ultra-fantasztikusságot? Nálam sajnos elmarad a Nolan-Batmannél, a libabőr effektus. Ugyanez volt annak idején, amikor a Gyűrűk ura ment a mozikba, mindenki őrjöngött, a neten, csak dicsérni volt szabad, hogy milyen szuper, nekem meg kb. mint egy átlag mozi amiket máskor nézek és 2 hét múlva már eszembe sem jut.

 

Jó kis trailer volt ez az új, nekem is tetszett, de pl. a TDK trailere sokkal hatásosabb volt. Pedig nekem nem a fűrész a kedvencem, sőt az elsőt sem láttam végig :)

 

A Prometheust, viszont már nagyon várom, ha nem jönne az új James Bond film, ezt a filmet várnám a legjobban 2012-ben.

 

ui.: Ha koppanni fog egy kő az ablakon, tudni fogom, hogy ti dobtátok!! :D

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs veled semmi baj az ég világon.

 

A Keresztapával ugyan így érzek, sőt én tovább megyek, egyáltalán nem szeretem... hülyének is néz egy-két barátom miatta, de tojok rá... nekem nem jön be egyáltalán.

A Gyűrűk Ura kapcsán, a hiszti nekem sem tetszett körülötte... ennek ellenére nagyon jó alkotásoknak tartom, de max 2 évente, ha megnézem őket. Könyvben is csak a Király visszatért olvastam... azért annyira nem vonz a dolog, hogy teljesen beletemetkezzem.

 

Mint ahogy már többször is hangsúlyoztam, ízléseken kár vitázni, értékelni meg pláne (hogy meghatározzuk kinek az ízlése a jó és kié a rossz... hisz mindenki a saját ízlését tartja jónak :P ) engem mindig is az zavart, amikor ízléseken alapuló vitákat elvi kérdéssé tesznek és megy a személyeskedés meg a sárdobálás.... valamint ha valakinek negatív a véleménye valamiről véleményem szerint azt is meg lehet fogalmazni emberi stílusban úgy, hogy véletlenül se sértsen meg vagy bántson meg másokat (ami ugyebár a mai kritikusoknak és blogíróknak nem erősségük, tisztelet a rendkívül ritka kivételnek).

 

Nolan filmjeihez visszakanyarodva, ahogy már lent említettem én személy szerint tojok arra, hogy van-e körülötte hiszti illetve alapvetően sikeres-e ... sohasem ez motivált egy filmnél, hogy érdekeljen. Nolan filmjei mégis a kedvenceim között vannak, és ő maga is, mint író-rendező a legnevesebbek és legtehetségesebbek között szerepel "egyéni listámon".

 

Az, hogy ki nevez egy filmet vagy bármilyen szellemi terméket műalkotásnak, az egyéni kérdés szerintem, persze van olyan is, aki a divat és a többség után megy, de ahogy már említettem én teszek a divatra és a többségre, a hypera és a hisztire... szeretem magam eldönteni az adott dologról (film/könyv/zene/sorozat) hogy nekem személy szerint tetszik-e vagy sem... és ezt soha, semmiféle körülmény között NE a többség vagy az aktuális közízlés határozza meg, hanem saját vonatkozásomban én magam.

 

Tehát ha neked nem jön be, az a te saját döntésed és véleményed.... de nem árt azzal vigyázni, hogy ne csak azért legyen az ember rossz véleménnyel valamiről, mert közkedvenc, vagy mert hypeolva van, attól még lehet, hogy a Te ízlésedet is megragadja. A hype miatt felesleges leírni a filmeket, pedig jómagam sem vagyok éppen hype párti.

 

A Prometheust pedig nagyon várom, de talán még jobban Dzséjt értékelését a film megtekintése után, bár ugye az még odébb van :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nolan azért érdekes, mert még nem hibázott. Soha. Kevés pénze volt? Nem hisztizett amiatt mint megannyi rendező hogy csak 300 millió dollár volt a költségvetés, ezért ótvar a film.. Nem, leforgatott egy Followingot 6000(!) dollárból. Meg lehet lesni, zseniális alkotás. Sok pénze lett? Nem agyatlan csihi-puhira költötte, leforgatott egy iszonyat okos Inceptiont.

 

És abban a legjobb a pali, hogy hiába abszolút kommersz filmeket gyárt, közben nem meg át bóvliba. Mind a nézők, mind a kritikusok imádják a filmjeit, ami iszonyú ritka jelenség.

 

Plusz még adalék az is hogy azért ilyen jó filmjei vannak, mert jó a filmes ízlése. Azt forgatja le amit ő is látni szeretne, és úgy ahogy látni szeretné. És csak is a legjobbakkal dolgozik (izé Katie Holmes, khm-khm).

 

Az én kommersz lelkemnek ő a tökéletes rendező.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szinte minden szavaddal egyetértek. A Keresztapát én nagyon szeretem, amit leírtál az nekem ugyanígy igaz, csak a 2001: Űrodessziára, az alapfilm amit mindig ciki bevallani, hogy rühellem és nézhetetlennek tartom.

 

Én is elismerem a gyűrűk urát, csak annnnnnnyira jónak nem tartom, meg is van a bővített dvd-n és most fogom másodjára megnézni őket, ez mindent elárul.

 

Azt elhiszem, h a Nolan-Batmannél, Téged és az itteni fórumozókat nem a hype vonzza. Ha nekünk a rengeteg ömlengés miatt tetszene egy film, legyünk reálisak, akkor nem is lenne ez a fórum! :D

 

A hype persze valamilyen szinten taszít engem, de ettől még jónak tartom a Batman filmeket, talán a barátok majd rá tudnak venni, hogy megnézzem moziban, pusztán az nem tetszik, hogy vannak olyan filmek amiket (nem itt) csak támadni szabad (SW I-II-IIII) és van amit csak dicsérni. És sokan már egy Istennek tartják Nolant, (Jackson is az volt, aztán csinált egy ciki King Kongot meg egy közepes Komfortos Mennyországot.) és úgy várják a filmjeit mint a Messiást, pedig az is csak egy film lesz! (tudom, h 2005-ig még én is ilyen voltam :D ) Erről jut eszembe, volt itt egy srác, aki mindig szállította az Avatar híreket, nem emlékszem a nevére, vele mi lett?

 

Dzséjt Prometheus kritikájától egy kicsit félek, mert szerintem ez a film nekem nagyon tetszeni fog nekem, de neki nem biztos, mert nagy Alien fan. De remélem ez lesz Neki az új Star Trek, egy előzmény, amit negatívan vár, és nagyon tetszeni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nolan nálam azért jó iparos, mert valami plusz nekem hiányzik a filmjeiből. Egy jó alkotás rendszerint felkavar, megráz és csak nézek ki a fejemből ahogy véget ért. Utoljára ilyen a Fekete Hattyú volt talán. Nolan filmjei rendben vannak, de ennyi. Nem váltanak ki belőlem semmit igazán azon kivül, hogy látom hogy nagyon érti a dolgát: ügyes a dramaturgia, jók a sztorik, "meg van csinálva". Eddig csak a TDK-nál éreztem másképp: ott egyrészt voltak zseniális részek (Joker akármelyik pillanata) és volt néhány (hajós moralizálás) amit viszont már gyengének éreztem. De összességében végülis oké volt.

 

A Gyűrűk Ura nálam hosszú utat járt be. Az elején mikor az SW-hez mérték meggyőztem magam róla, hogy ez tuti rossz lesz. Annyira, hogy amikor kijöttem a moziból ezt a konzekvenciát is vontam le. Aztán jött a másik oldal: mire kijött a bővitett DVD teljesen belezugtam. Jelenleg nálam a három film verdiktje valahogy igy néz ki: az első instant klaszikus, csak a hossza miatt ritkán nézem újra. A második ugyan méltó folytatás, az első fele jobb is mint az elődjéé, de a végére valamiért kiveszett belőle a feszültség. A harmadik viszont gyenge. Az utolsó egy óra egyszerüen nem működik számomra (tehát nem csak a hosszú zárás, hanem a csata második fele se).

 

A Keresztapáért odavagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, hogy a világban kialakult egy olyan szerencsétlen felállás, hogy Lucast és a Star Warst csak szidni és szapulni lehet, Jacksont és Nolant pedig csak isteníteni... nos ugye evidens, hogy ezért nem Lucas, Jackson vagy Nolan illetve a filmjeik tehetők felelőssé, Lucas nem kérte illetve akarta, hogy már-már fanatikusan utálják, Jackson és Nolan pedig azt nem kérte, hogy fanatikusan imádják. Ezeket az emberek gerjesztik és nem a rendezők és filmjeik (legalábbis ezekben az esetekben)

 

A 2001 Űrodüsszeia, hát igen. Megmondom őszintén a Blu-Ray változat lebilincselt. 1968-as film és olyan látványa van még ma is, hogy elképesztő. De valójában nekem sem tartozik az abszolút kedvenc kategóriába. Elismerem az erényeit, illetve, hogy valamit elindított a sci-fi filmek terén, de önmagában egy rendkívül "érdekes" alkotás. Én ha megnézem pár évente egyszer, akkor mindig megnézem hozzá a 2010 A kapcsolat éve című 2. részt is... mert az már másabb stílust képvisel, és annak fényében a 2001 is érthetőbb (szerintem) :P

 

Amivel meg én nem dicsekszem az az, hogy szeretem a Karib-tenger kalózai filmeket. Emlékszem én az első részt nem is láttam moziban, mert annyira nem érdekelt és a hype sem keltette fel számomra az érdeklődés szikráját sem. DVD-ről láttam egy barátom unszolására, és első megnézést követően nem is tetszett még igazán, csak a másodiknál (megjegyzem a Matrixnál is ugyan ez volt... azóta a Matrix Trilógia rendíthetetlen híve vagyok :P) ... szóval én azt tapasztalom, hogy hiába volt Hype a Karib filmek körül mégis ciki kedvelni, ennek ellenére én igenis kedvelem. Vagy ott van a Transformers Trilógia, hát mondjuk azok a filmek nálam csak egy erős közép mezőnyt képviselnek, de a 3. rész talán kicsit kiemelkedett a korábbi részek közül (szerintem) de ugye azt is hype követi, mégis sikk utálni. Volt itt is szó róla, hogy bizonyos filmes blog írók és hivatásos kritikusok is bunkó paraszt állatnak tartották azokat a nézőket, akiknek tetszett a Trafó 3.

 

Szóval hol lehet itt igazságot tenni? Véleményem szerint pont ezért felesleges ízléseken vitázni, mert úgy sem lehet és nem is kell a másik ember ízlését megváltoztatni, de hogy "bunkó paraszt állat" legyen valaki, akinek tetszik valami, az talán már mégis csak sok.

 

Obi1 minden szavaddal egyetértek. Nolan mindig minden alkalommal az én egyéni ízlésemre szabja a filmjeit :P :P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam Eastwodd MESTER a favorit, tökéletesen érthető okokból. Filmet még nem tudott elszúrni abból a szempontból, hogy hiányolni kellett volna az egyedi atmoszféráját. Kevés hozzá hasonló rendező van. Tökéletesen elegyíti a fő összetevőket a filmjeibe. A háborús eposzától kezdve a Legyőzhetetlenig remekműveket adott a nézőinek. Idén a Fighter volt az mely leginkább az ő műfajához illett ( ugye ezt nem ő rendezte), nem hiába listavezető idén nálam a film. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam Eastwodd MESTER a favorit, tökéletesen érthető okokból. Filmet még nem tudott elszúrni abból a szempontból, hogy hiányolni kellett volna az egyedi atmoszféráját. Kevés hozzá hasonló rendező van. Tökéletesen elegyíti a fő összetevőket a filmjeibe. A háborús eposzától kezdve a Legyőzhetetlenig remekműveket adott a nézőinek.

Ezzel tökéletesen egyet tudok érteni. :D

 

Nolan tényleg jó, mi több, remek rendező, de én is hiányolok a filmjeiből valami pluszt, ami után tényleg azt mondanám, na most ő aztán kiemelkedő. Ami nálam kiemelkedő filmje, az a The Prestige, na abban éreztem először azt a pluszt. Aztán jött Joker, csak sajnos a TDK-val van más gondom, így hiába a plusz, a film nem annyira kiemelkedő, hogy kiemelkedőnek tartsam Nolan munkásságát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másrészt, MINEK KELL MEGMAGYARÁZNI VALAMI OLYAT, AMIT NEM KELL MEGMAGYARÁZNI??? :fuckoff:

Ó engem pedig nagyon érdekel a téma. :D Az a space jockey -s jelent az első részben a legjobb hangulatú az egész sorozatban. Szóval én nagyon várom és egy álom fog megvalósulni ezzel a filmmel. :D Itt az újabb kis kedvcsináló.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nolan nálam azért jó iparos, mert valami plusz nekem hiányzik a filmjeiből. Egy jó alkotás rendszerint felkavar, megráz és csak nézek ki a fejemből ahogy véget ért. Utoljára ilyen a Fekete Hattyú volt talán. Nolan filmjei rendben vannak, de ennyi.

Leírtad pontosan azt, amit én is gondolok Nolanról, és úgy általában az igazán jó alkotásokról. Nekem is hiányzik a plusz, amitől nem tud az igazán kedvenceim között lenni egyik filmje sem, bár a nagy többségnél sokkal jobbak. Jó nézni őket, csak hát az a plusz nincs meg.

 

Ami nálam kiemelkedő filmje, az a The Prestige, na abban éreztem először azt a pluszt.

De jó, hogy másnak is a Prestige a kedvence Nolantől :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó, hogy másnak is a Prestige a kedvence Nolantől :)

Szerintem meg messze a leggyengébb filmje. :) A Keresztapáért se értem miért vannak oda. Ok, jó film, de az életben többet nem tudnám megnézni. Egyszerűen semmi ingerenciám rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg messze a leggyengébb filmje. :) A Keresztapáért se értem miért vannak oda. Ok, jó film, de az életben többet nem tudnám megnézni. Egyszerűen semmi ingerenciám rá.

Ízlések és ... :P A Keresztapa pedig egy remekmű. Ezzel kapcsolatban életbe lép az előző mondat :D Én meg az 2001: Űrodüsszeiát nem értem, tehát ismét csak jöhet az első mondat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam Eastwodd MESTER a favorit, tökéletesen érthető okokból. Filmet még nem tudott elszúrni abból a szempontból, hogy hiányolni kellett volna az egyedi atmoszféráját. Kevés hozzá hasonló rendező van. Tökéletesen elegyíti a fő összetevőket a filmjeibe. A háborús eposzától kezdve a Legyőzhetetlenig remekműveket adott a nézőinek. Idén a Fighter volt az mely leginkább az ő műfajához illett ( ugye ezt nem ő rendezte), nem hiába listavezető idén nálam a film. :)

 

 

Teljesen egyetértek. Eszméletlen hangulata van Eastwood filmjeinek, az embert teljesen belepi és nem engedi el a vége főcímig. Ami tetszik még a filmjeiben hogy kitünő színészekkel dolgozik( pl Morgan Freeman).

 

Nolant ugyanilyen szinten szeretem. Bomarr fogalmazta meg jól hogy nagyon okos filmeket készít melyben a nézők agytekervényeit is megmozgatja. Nagyon összerakott filmek és élvezettel nézem őket. A Prestige zseniális de nálam csak második a TDK mögött.

 

A harmadik rendező aki megosztva kapja az első helyet az Spielberg. Minden filmjét imádom, mert kalandosak és nagyon érzelemgazdagok.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm... most gondolkodóba estem, hogy ki az a rendező nálam, akiért tényleg nagyon oda vagyok és a filmjei tényleg lehengereltek. Egyrészt rájöttem, hogy nálam nincs ilyen. Sok rendezőt kedvelek, de nincs egy best aki a legközelebb állna. Ha hirtelenjében mégis megkéne egyet nevezni akkor talán Sergio Leonét mondanám. Dollár-trilógia, Volt egyszer egy Vadnyugat és a kevésbé körülrajongott de kiváló filmjei: Egy marék dinamit, Volt egyszer egy Amerika. Nem feltétlenül ezek a kedvenc filmjeim, de mikor ezeket nézem akkor nagyon kiérzek belőlük egy egyedi karaktert, aki a kamerák mögött ült és egy teljesen egyedi világot hozott létre.

Ritkán ülők le egy az egyben megnézni a filmjeit, de rengeteget szoktam belőlük csipegetni mikor olyan hangulatban vagyok. A Volt egyszer egy Vadnyugat vagy A jó a rossz és a csúf fináléján századik nézésre is azon hüledezek, hogy hogy működhet egy évtizedekkel ezelött leforgatott jelenet ilyen magas szinten.

 

Ugyanakkor azt hiszem egy jó rendezőtől a jó stáb is elválaszthatatlan. Ahogy Sergio Leone nem az igazi Morricone nélkül (úristen mekkor már EZ a zene), úgy a szintén kedvelt Spielberget is nehéz elképzelni Williams zenéje és Kaminski beállításai nélkül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha hirtelenjében mégis megkéne egyet nevezni akkor talán Sergio Leonét mondanám. Dollár-trilógia, Volt egyszer egy Vadnyugat és a kevésbé körülrajongott de kiváló filmjei: Egy marék dinamit, Volt egyszer egy Amerika. Nem feltétlenül ezek a kedvenc filmjeim, de mikor ezeket nézem akkor nagyon kiérzek belőlük egy egyedi karaktert, aki a kamerák mögött ült és egy teljesen egyedi világot hozott létre.

Ritkán ülők le egy az egyben megnézni a filmjeit, de rengeteget szoktam belőlük csipegetni mikor olyan hangulatban vagyok. A Volt egyszer egy Vadnyugat vagy A jó a rossz és a csúf fináléján századik nézésre is azon hüledezek, hogy hogy működhet egy évtizedekkel ezelött leforgatott jelenet ilyen magas szinten.

 

Ugyanakkor azt hiszem egy jó rendezőtől a jó stáb is elválaszthatatlan. Ahogy Sergio Leone nem az igazi Morricone nélkül (úristen mekkor már EZ a zene), úgy a szintén kedvelt Spielberget is nehéz elképzelni Williams zenéje és Kaminski beállításai nélkül.

Nagyon egyetértek! Nálam mindig az atmoszféra hatott, és hát Leone filmjeit belengi valami különös melankólia. Főleg igaz ez a Volt egyszer egy vadnyugatra. Hihetetlen zseniális az a film. Ritka alkalmak egyike, amikor a zene a karakterek és a fényképezés egymásra talál.

 

Nálam ilyen különleges elegyet alkot még a 2001, Solaris (Sodebergh verzió), A Forrás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.