Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nagyon bírom amikor ilyen izomból nyálas zenét nyomat valaki, de úgy néz ki, mint egy lepukkant punk, meg mutogatja a jeleket és akkor máris kemény rocker. Itt gondolok arra a csajra, meg a pasira, akik sztárok akarnak lenni és igen keményen is néznek ki, de én semmi értékelhető zenét nem hallok tőlük a bemutató alatt. Meg mégis egy Baldwin mióta húzó név bármilyen filmben is? :) Inkább megnézném a Rocky Horror Picture Show-t egymás után 4*, meg a Nesze neked, Pete Tong!-ot 6* (főleg a lapátolós, borzas rész jön be :) ) mint egy ilyen filmet egyszer is.

 

Hú.... The Dark Lurking (2010)

Most készül egy nagy sikerű széria előzményeit elmond epizód, lehet már hallottatok róla. De addig is amíg kijön, egy kicsit hasonló témájú alkotás. Annak ellenére, hogy ZS kategóriás film, meglepően igényesen összerakott. Belekevernek II VH.-s és angyalos dolgokat, de végeredményben egy zombis, mutánsos, alienes film. Persze szigorúan 18 karikás, mert vér, meg húsevés, az nagyon sok van benne. Ennek ellenére a történet vonalvezetése elfogadható és a színészi játékok sem rosszak. Nekem kifejezetten tetszett és lehet nem is egyszer nézős lesz, talán a későbbiekben ismét előszedem. 7/10

http://www.youtube.com/watch?v=OCWG1SMLR-4

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért hangzanak el jó számok az előzetesben. Joan Jett, Bon Jovi, Twisted Sisters.

Már ezekért is bőven megéri legalább egyszer megnézni.

Az meg egy jó nagy baromság, ezt nyálasnak titulálni. Még egy glam rockos megjelenítést is többnek tartok mint amikor harminc kilós identitászavaros embercsökevények grasszálnak Pesten fél pofájukba belógó hajözönnel. Az egyik egy kellék volt a nyolcvanas években, míg a másik egy életvitel.

 

Ja és a legjobb film a témában:

 

http://www.youtube.com/watch?v=PChP81cTIjs

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem 1-2 glam rockos képet, hát, jókat nevettem rajtuk.Némelyik olyan, mint akire ráborult a ruhásszekrény. Eddig azt hittem az Emosok a leggázosabban öltözködő rockerek, de tényleg vannak itt hasonlóan durvák. :)

Nálam a legvidámabb zenés filmek azok ezek:

http://www.youtube.com/watch?v=wN9MScUbMng

 

 

Csak pár díjat nyert, főleg a közönség szavazott rá! :)

http://www.youtube.com/watch?v=WGsCzaI5qrM

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én láttam színházban és a filmet is, azért a 2. valljuk be elég gyatra lett. A Dzsungel könyve és a Valahol Európában is remek, az István a királytól hullik a hajam. :)

Amúgy ilyen össze-vissza ruhák a Halálos fegyverekben voltak, ott szoktam nevetni 1-2 ember miket magára nem szórt anno. :)

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kevésbé ismert film ajánlója:

 

 

 

Követés

 

„A doboz. Mindenkinek van egy doboza, ahol a kütyüit őrzi. Levelek, ajándékok, miegymás. A férfiaké általában cipősdoboz…”

 

Na, basszus. Ekkor vett meg a film. Lopva pillantottam a szekrény felé, aminek mélyén egy Adidas dobozban lapulnak a régi szerelmeslevelek, meghívók, fényképek, belépők. Apró kis ajándékok középiskolás koromból… És Nolan tud róla. A fenébe…

 

Kétségkívül érdekes most látni ezt a filmet. Ez Nolan első egészestés műve, saját írásában és rendezésében – amit ha 1998-ban látok, valószínűleg keresem az állam a földön. Így viszont, hogy azóta láttam Eredetet, Tökéletes trükköt, Mementót stb- t tőle, inkább csak úgy tudok tekinteni a Követésre, mint a „miből lesz a cserebogár” szólás ékes bizonyítékára. Ez a mozi is zseniális a maga nemében, sőt toronymagasan veri a nála ezerszer nagyobb költségvetéssel készülő más műveket, mégis csupán Nolan pályájának eső állomása – a pálya viszont oly meredeken emelkedik felfelé, hogy szegény Követés csak a legalsó lépcső lehet..

 

Már régóta a polcon figyelt a DVD, de nem igazán nézek fekete-fehér filmet. Láttam eleget gyerekoromban. Ha ez nem Nolan film, a büdös életben nem nyúlok rá, így viszont, mivel szeretem ezt a zsenit, mindenképp látni akartam. S azt kaptam, amit valahol vártam: egy kiváló thrillert, többszörös csavarral, a szokásos ugrálós idővonallal, kevés, de remek karakterrel. Abszolút nem zavart a színek hiánya, a történetre figyelve eszembe nem jutott ezen gondolkodni. Mert bizony figyelni kell, az időbeni ugrások nincsenek megjelölve, csupán egy monokli, egy megváltoztatott külső jelzi a más helyszínt... S úgy kell összerakni a képet, úgy kell kitalálni a csavarokat - ha ügyesek vagyunk, idő előtt. Ráadásul nem tudom, ki hogy van vele, de nekem a végén két korábbi Edward Norton film is beugrott… Vagy csak én értelmezném félre???

 

Mindenesetre a 68 perc játékidő – még ha az elején kicsit döcög is – pillanatok alatt elrepül. A végére meg kimondottan felgyorsulnak az események, hogy aztán talán tátott szájjal bámuljuk a képernyőt. Még annyi Nolan film után is. Az egyszerűnek tűnő, kukkolós-követős mozi egy kiváló pszichothrillerré alakul, ahol a színek elvétele talán pont a kirakós játék egyik eleme. A tökéletes trükk része. Mint ahogy a fórumba betett kép is a Batmanes ajtóról… Nolan rajongóknak erősen ajánlott!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Following tipikusan az a film, amit azoknak a rendezőknek ajánlanék, akik azon sírnak hogy nem tudják 30 milliárdból leforgatni remekművüket.

 

Amúgy van a történetnek némi párhuzama az Inceptionnel is, most azon kívül hogy mindkét főszereplőt Cobbnak hívják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Borzalmasan néz ki, már a Hairspray is a valaha legrosszabb filmélményem volt. Pedig a képeken bejött eddig, Cruise főleg. :)

 

Azért hangzanak el jó számok az előzetesben. Joan Jett, Bon Jovi, Twisted Sisters.

 

Mi a bajod a hajlakkal? Nem szereted a jó zenét? Alap.Nem lenézni a nyolcvanas évek zenéjét. ezerszer több érzelem szorult beléjük minta mai sz*rokba.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi a bajod a hajlakkal? Nem szereted a jó zenét? Alap.Nem lenézni a nyolcvanas évek zenéjét. ezerszer több érzelem szorult beléjük minta mai sz*rokba.

Imádom a nyolcvanas évek zenéjét, de ez a dagadt nőnek maszkírozott John Travolta meg a polkorrekt történet nálam kivágta a biztosítékot. Az egész stílus borzalmas.

 

Pedig a Grease alap film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HAGYJUK MÁR ABBA!

Basszus hihetetlen hogy bármelyik topicba benézek egymás szidása megy már!

 

Nekem is tetszett a Hajlakk. Na nem nézem meg még egyszer, de jók voltak a zenék, Travolta tök poén hogy bevállal egy ilyet, és bár a történetre már nem emlékszem, akkor tetszett. :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flóri, miért olyan rohadt nehéz neked témánál maradni és nem belekötni másokba? Fejezd be! Fogadd el, hogy valakinek nem ugyanaz az ízlése, mint neked.

Frenkie, te meg ne reagálj rá! Abból is csak veszekedés és off áradat lesz.

 

A topicba egyáltalán nem tartozó - szerencsére vulgaritásba (még...) azért át nem csapó - hsz-eket töröltem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.youtube.com/watch?v=h3aOB444D6A

 

Este ezt nézem meg, érdekes benne az egyik űrlény, mert egyértelműen olyan, mint egy Tau! :)

 

Megnéztem, remek film!!! A Kedves ellenségemhez történetben kicsit hasonlítható, de a modern megoldások és a háttérben húzódód dráma, sokkal...galaktikusabb méretű. Jó olyan filmeket látni, amik nem milliárdokból készültek mégis színvonalasak, jól összepakoltak és látványban is a megfelelőt nyújtják. Ez a film ilyen, tuti többször nézős, eredeti megoldásokkal teli alkotás. 9/10

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hunger Games

Végülis csak leadta a helyi mozi is (bár a sikerességben nem vagyok biztos mert ma volt a premier és szinte kongott az ürességtől a terem). Úgy ültem be rá hogy semmit sem tudtam a filmről - még a trélert se láttam-, csak azt hogy egy könyvadaptáció.Nagyon bejött , tetszett a világ, amit bemutattak - már amennyit láttunk belőle -, a színészekre nincs sok panaszom, a sztori is egész jó volt. Ha a színvonalat megtartják a következő részre akkor nem lesz baj, bár el se tudom képzelni mit tudnak még kihozni ebből a történetből, bár van egy sejtésem, hogy a lázadást viszik majd tovább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Feltámad: A Halál

 

 

Ahogy néztem, fokozatosan olyan gondolatok fogalmazódtak meg bennem, hogy valszeg a Prometheus után sokaknak új értelmet fog nyerni az ebben a részben látható genetikai kísérletezés. Ha nem, akkor a Prometheus se fog bejönni nekik. Most lépjünk túl azon, hogy hogy nézett ki a végén az a lény ami jóformán sokaknál kiverte a biztosítékot. ( Szerintem annyira nem gáz :P )

A másik ami megfogalmazódott bennem, hogy végső soron Ripley végig saját maga ellen küzdött három részen át. A tökéletes lény ugyanis ő lett. :) Egy ember, az idegenek érzékelésével és erejével. Számomra bezárult a kör. :)

Maga a film minősége tényleg nem a legjobb Blu-rayen. :S A másik három kenterbe veri.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony Oldie, basza-behu! :D De szerintem maga a film is nagyon jó. Nekem nagyon tetszett. És a Daft Punk zenéje hozzá... hát oltári, na! :D

Azért tök jó, hogy nem én vagyok az egyetlen, akinek marhára bejött a film. :D"Már ketten vagyunk."

1246090349470.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap eljutottam odáig, hogy megnézzem a Tron Örökség Blu-ray filmet. Az Arénaharc és a film végi légiütközet besza-behu. Főleg ahogy átment a kép IMAXos megjelenésben, totál kitöltve a képernyőt. :)

Az Avatarban is az a jó, hogy betölti a képernyőt. Vannak filmek amiknél ez a hatás kifejezetten jól működik és még az élményt is feldobja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.