Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Kár. :(

Még egy nyikhaj istenecske. :lol:

Na, én meg nem gondoltam, hogy a stáblista után lesz még valami. Le tudnád írni, mi volt?

 

 

Na jól van látom Donát megértette amit írtam. (köszi :) ) Erről ennyit.

Nincs mit. :)

 

Nem vagyok noob, az első beküldök közül sorsolnak, nem gondolod, hogy amit tudok és te nem abban segítek! :D Sokkal gonoszabb vagyok ennél! :P

Ez nem volt szép. Segítséget kérsz másoktól, de te nem segítesz senkinek? A merkantilizmus sem működött hosszú távon, így te se remélj segítséget másoktól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, én meg nem gondoltam, hogy a stáblista után lesz még valami. Le tudnád írni, mi volt?

Nem valami nagy jelenet:

 

A főgenya (aki adta Lokinak a sereget) ott feszít az űrállomás roncsai közt és mondja az általam már egyszer belinkelt komának, hogy az emberek mégsem annyira gyengék, mint amennyire mondták, hogy azok, meg ilyesmi. De inkább nézd meg magad link

 

 

Egyébkét minden Marvel film végén van egy plusz jelenet ;)

 

A kiállást meg köszönöm.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nabo amúgy tök mindegy, ha jól vettem ki Freddy szavaiból azok közül sorsol, akik mind a 15öt eltalálták és időben beért a válaszuk. Engem az a robotos idegesít leginkább, mert emlékszem egy filmre amiben hasonló volt, de nem ugrik be a címe... Erre a filmre is gondoltam, látta valaki?

Rövidzárlat

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem valami nagy jelenet:

 

A főgenya (aki adta Lokinak a sereget) ott feszít az űrállomás roncsai közt és mondja az általam már egyszer belinkelt komának, hogy az emberek mégsem annyira gyengék, mint amennyire mondták, hogy azok, meg ilyesmi. De inkább nézd meg magad link

 

 

Egyébkét minden Marvel film végén van egy plusz jelenet ;)

 

Köszi!

 

A kiállást meg köszönöm.

Nincs mit. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

New Kids Nitro

 

Azt tudjuk, hogy Európa humor terén mindig is erősebb és minőségibb volt, mint a világ bármelyik része. Na, de aki nem látta az előző részt, annak egy kis bemutató:

Homo

 

A folytatás ugyanott kezdődik, ahol az első véget ér. Szerintem itt a történet és a hangulat is durvább, a zenék is pörgősebbek.

Teljesen ellent mond az amerikai vicces filmeknek, itt nem kemény rock megy pl, mikor autóverseny van, hanem durva, régifajta rave és hardcore. A filmben mindennek van jelentősége és fontossága, ami egyszer elkezdődik, de abbamaradt, azt 20-30perc múlva befejezik a karakterek. Azok a karakterek akik parókát hordanak és igen betegek, van itt idegbeteg anyját imádó munkanélküli, aztán drogdíler munkanélküli és egyszerűen elmebeteg munkanélküli. Összességében én nagyon sokat nevettem a filmen és tuti többször nézős lesz, mert van amikor torlódnak az események és igazából annyi minden történik, hogy a felét fel sem lehet fogni. Az idei év egyik legjobb vígjátéka, vagyis számomra. 9/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bruce Willis amúgy sem amerikai születésű, hanem német, ami azért szerintem keményebbé teszi őt! :) Plusz neki vannak jó vígjátékai és sima filmjei is, Stallonéra ez annyira nem igaz, talán az Oscar feldolgozás, amit kiemelnék tőle, szerintem jobb, mint az eredeti. Bruceban azt szeretem, amilyen arcokat vág, amikor valami fáj neki pl. a 3. részben az a pillanat, amikor kihúzz az izmából az acél drótot és leejti a földre. Szalonna meg néha olyan ronda, főleg a Rocky filmekben, amikor már pépes az arca... valahogy én akkor nem tudom kedvelni őt. :hehe:

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az lehet, hogy terepen jó, de mint tudjuk urbanizáció van, pusztulnak az őserdők. És a betondzsungelben pedig egyértelműen John McClane a király...

Ahogy a cikk is irja, Rambo az új részben dzsungelen kivül rak majd rendet és valszeg úgy hogy abba McLane-nek is elállna a szava.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ezek a filmek csak agyzsibbasztásra kellenek, szóval ilyen dolgokra nem igazán szoktam figyelni. :)

Nézzed meg azokat amiket lentebb linkeltem a New Kids cuccot, nagyon durva, szerintem igazi kikapcsolódás, olyan, mint ezek az akciófilmek...egy percüket sem szabad komolyan venni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pókember 3.-ról mi a véleményetek? :) Láttam már, nem arról van szó, csak kíváncsi vagyok. Még nem láttam a Bosszúállókat, szóval számomra az az általam látott legjobb szuperhős film. :) Pedig elég sokan leszólják, szerintem nem érdemli meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pókember 3.-ról mi a véleményetek? :) Láttam már, nem arról van szó, csak kíváncsi vagyok. Még nem láttam a Bosszúállókat, szóval számomra az az általam látott legjobb szuperhős film. :) Pedig elég sokan leszólják, szerintem nem érdemli meg.

Nekem ez a kedvencem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha olvastad bármelyik Pókember képregényt is és tudsz egy kis infót Venomról, vagy arról, hogy került a szimbióta Peterre és miért, meg, hogy szabadult meg tőle... Mondjuk a szabadulás része még okés volt. De a történet összecsapott és a végén a harc...az annyira, de annyira béna lett. Szuperhősös filmekből az Xmen, Batman, Superman filmek bármelyike szerintem jobban sikerült. Amit még nagyon elsz*rtak az a Fantasztikus 4-es. Abban amilyen logikátlan dolgok vannak, az hihetetlen.

 

A Pókember hárommal az a legnagyobb baj, hogy pl. a Bosszúállókkal szemben, nem a rajongóknak, hanem az átlag embernek készült. Meg is lehet nézni, hogy milyen lett... Meg azt is, hány pontot kapott.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.