Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ha TOP5 listát kéne felállítanom Sly illetve Schwarzie filmjeiből akkor a pusztító ember kalandja és a T2 is benne lenne az adott listában.

Na azért! ;) Amúgy én is szeretem az általad említett filmeket.

(És akkor körbe is pusziltuk egymást..) ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre kíváncsi leszek, mert az egyik kedvenc Disney mesém. A héten megnéztem a korábbi megfilmesített műveket is, azaz a Hamupipőkét és A dzsungel könyvét. Előbbi tetszett, aranyos mese volt, jó színészekkel, hangulattal. De utóbbi a látványon kívül semmi érdekeset nem mutatott. Sőt, baromira untam! Kifejezetten zavart, hogy az állatok hangjai mintha csak felolvasóestet tartottak volna. Végig olyan érzésem volt, mintha nem beszélnének az állatok, hanem csak felolvassák a színészek, mit gondolnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma voltam megnézni a Lego Batmant. Megmondom őszintén, amikor megtudtam, hogy a zseniális Lego Movie Batmanjérül kapunk majd egy filmet, kicsit elbizonytalanodtam, ugyanis arra amire ott használták tökéletes volt, de nem voltam biztos benne, hogy a karakter elbír egy egész filmet. Az előzetesek mégjobban elbizonytalanítottak, ugyanis nagyon erőltetettnek tűntek. Viszont a kritikai visszhang (és az unalom) rávett, hogy adjak neki egy esélyt, és basszus, de jó hogy elmentem rá.

Batman hozta a Lego filmes formáját, de egyszer sem érződött soknak. Nagyon jól reflektáltak a korábbi Batman művekre, de bátran behoztak nem DC-s elemeket is (talán egy kicsit úgy érzem, hogy nem Batmanes DC-s utalás lehetett volna több is). Érződött, hogy a készítők élvezték a munka minden másodpercét. A legnagyobb élmény akkor éri a nézőt, ha tisztában van az elmúlt 30 év Batman műveivel, ugyanis sokat viccelődnek vele, de a film enélkül is teljes mértékben élvezhető. Ha valaki végig akar röhögni több mint másfél órát, annak erősen ajánlom. A szinkronról viszont nem tudok nyilatkozni, mert eredeti nyelven néztem meg.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdemes megjegyezni, hogy ugyanaz rendezte, aki a Robot Chicken Star Wars harmadik részét, szóval ha bejön az a fajta humor, akkor ezt imádni fogod.

Azt külön megjegyezném, hogy a film nem egyszer, nem kétszer, hanem háromszor is reflektál a Suicide Sqaudra, és egyik sem túl hízelgő :D

 

Egyedül SW utalást hiányoltam a filmből, de lehet hogy mivel a franchise-nak nincs sok köze a WB-hös, így problémásabb megegyezni a jogtulajjal (bár az előző Lego filmben valahogy sikerült) :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdemes megjegyezni, hogy ugyanaz rendezte, aki a Robot Chicken Star Wars harmadik részét, szóval ha bejön az a fajta humor, akkor ezt imádni fogod.

Azt külön megjegyezném, hogy a film nem egyszer, nem kétszer, hanem háromszor is reflektál a Suicide Sqaudra, és egyik sem túl hízelgő :D

 

Egyedül SW utalást hiányoltam a filmből, de lehet hogy mivel a franchise-nak nincs sok köze a WB-hös, így problémásabb megegyezni a jogtulajjal (bár az előző Lego filmben valahogy sikerült) :hmm:

Igen abban volt, sőt még Csernák János volt Han is, mivel a Rossz Zsaru is ő volt. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben én is láttam Az utazókat

 

Igazából a srác azzal ölte volna meg a lányt, ha nem ébreszti fel. Ahhoz, hogy helyrehozzák a hajót, ketten kellettek, ha a srác egyedül van, mindenki meghal egy szép nagy robbanásban. Persze ezt előre nem tudhatta.

Kicsit túlzásnak tartom azt mondani az esetre, hogy megölte a lányt a felébresztéssel, mert a lány nem halt meg, hanem leélt egy egész életet utána. A pasas kivette a lány kezéből a saját élete feletti döntést, ami természetesen morálisan ugyanúgy megkérdőjelezhető.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben én is láttam Az utazókat

 

Igazából a srác azzal ölte volna meg a lányt, ha nem ébreszti fel. Ahhoz, hogy helyrehozzák a hajót, ketten kellettek, ha a srác egyedül van, mindenki meghal egy szép nagy robbanásban. Persze ezt előre nem tudhatta.

Kicsit túlzásnak tartom azt mondani az esetre, hogy megölte a lányt a felébresztéssel, mert a lány nem halt meg, hanem leélt egy egész életet utána. A pasas kivette a lány kezéből a saját élete feletti döntést, ami természetesen morálisan ugyanúgy megkérdőjelezhető.

 

Ez igaz, de azt nem szabad elfelejteni, hogy

végül lehetőség lett volna visszaaltatni a lányt, de akkor már ő is az ébrenlétet választotta. Tehát a srác önkényes döntése végül meg lett bocsátva és felülíródott a lány saját döntésével.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem én is a Doctor Stranget, tényleg jó film lett.

 

Egy kérdés az első stáblistás jelenethez:

 

 

Odin keresésében kér segítség Thor Strangetől. Én úgy emlékszem, hogy Odint megölte Loki a Thor 2-ben. Akkor most miért keresik őt?

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, de ha valakinek a helyébe lépsz, először el kell tüntetned. ;)

Elég gáz lenne ha két Odin cirkálna Asgardon :D

 

Oké, lehet, hogy ezek csak szóvirágok, de ha leírják valakiről, hogy "el lett tűntetve" akkor én egy fantáziavilágban játszódó filmben biz el tudom képzelni, hogy a folyamatot is láttuk, vagyis, hogy szó szerint kell venni. Jelen esetben is egy pillanatra elgondolkodtam, hogy lemaradtam-e valamiről, vagy rosszul emlékeztem, aztán rájöttem, hogy valszeg' egyről beszélünk csak nem tartom szerencsésnek a megfogalmazást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem reboot lesz, csak nem folytatás. Olyan lesz, mint a Predators (vagy a Prometheus az Alien-világban). A történet önálló lesz, de a Predatort, a Predator 2-t és a Predatorst veszi alapul, bár első sorban a Predatort.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem reboot lesz, csak nem folytatás. Olyan lesz, mint a Predators (vagy a Prometheus az Alien-világban). A történet önálló lesz, de a Predatort, a Predator 2-t és a Predatorst veszi alapul, bár első sorban a Predatort.

Így már jobban hangzik. Köszi

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis pozitív elmozdulás; néhány megjelenést tekintve nem csak fapados hanem egyéb változatokban is megjelenik két nagy cím, s ebből a legfontosabb, hogy a Doctor Strange a dvd-n kívül 2 különféle BD is méltóztatik megjelenni! (Márc 16) S ne feledjük, hogy ez a Disney kiadványa!

A másik a Legendás állatok és megfigyelésük, ami 3 féle dvd és 4 féle BD változatban jön! (márc 29)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.