Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Mivel a Netflix két filmet rendelt meg, így az alkotóknak nem nagyon van választása. Johnsonnak szüksége van rá, ha meg akarja kapni a pénzét, és a Netflixnek le kell gyártania, ha már szerződéssel elkötelezték Johnsont és szeretnének valami hasznot is látni a belefeccölt pénzből. Szóval az alkotók szempontjából biztos, hogy szükség van erre. A nézők számára viszont továbbra is abszolút opcionális a film, mert nekik soha, semmikor, semmilyen filmre sincs szükségük. Megnézi vagy sem, döntse el mindenki maga. Szerintem az előző rész is k*rva jó lett, szóval erre is vevő vagyok. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Biztos szükség van erre? A második is már elég erőltetett volt néhol. 

Korábban azt írtad, hogy sokkal jobban tetszett a második, mint az első. :P 

 

Én már nagyon várom! :yeah: 

 

2022. 12. 23. - 18:10, Ody Mandrell írta:

Nálam az első Tőrbe ejtve rész nem igazán ütött át, talán újra kellene néznem. Arra olyan 10/6 körülit adnék, viszont ez az új fantasztikus volt, 10/9!


 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

:) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó hogy lesz 3. rész. Ha Ryan már sw-filmeket nem fog csinálni, legalább ezeket csinálja. Hogy szükség van-e rá? Hát gondolom nagy siker volt az első két rész.

Sokkal jobban tetszenek ezek a Törbe Ejtve filmek mint a mostani blockbusterek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
6 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Azt még nem mertem megnézni.

Minden negatívuma ellenére legalább azt az egy jót el lehet mondani, hogy az első film legtöbb színészét (vaszínűleg nem túl nagy örömükre) vissza tudták rángatni. Ezt leszámítva:

- Erőltetett, többségében az első rész poénjait ismétlő pillanatok, néha szó szerint bevágások az első filmből. És ezek még a jobbak, mert sajnos rengeteg olyan pillanat is van, ami önálló... hát, jobb szó híján mondjuk azt, hogy ötlet. Na, azok az igazán "jajistenem" és undorító momentumok.

- Bármilyen klisé vagy sztereotípia, ami eszedbe jut Afrikával, a négerekkel vagy a családdal kapcsolatban, az benne van a filmben.

- A rettenetes történetnél már csak a karakterek a gázabbak, amiket a színészek úgy adnak elő, hogy a legtöbben látszik, k*rvára kínosan érzik magukat, és várják a pillanatot, amikor végre elhangzik az "ennyi" szó.

- A sztori kulcsproblémája, hogy Akeemnak nincs fia, csak három lánya, és hát ugye ott az a klisé, hogy csak férfi ülhet a trónra. Tíz perc alatt ezt a problémát feloldják azzal, hogy kiderül, Akeem Amerikában felcsinált egy nőt, csak erre nem emlékszik, mert - szintén tudtán kívül - annyira betépett az aktus előtt, hogy harminc éven át azt hitte, egy vaddisznó támadta meg a lakásban, amit az első filmben béreltek.

Legalábbis ennyi volt az első 13 percben, mert idáig bírtam idegekkel, aztán úgy döntöttem, az időm sokkal értékesebb annál, semmint, hogy erre az ótvaros sz*rra fecséreljem el.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Azt még nem mertem megnézni.

 

Ezután se merd. Nem is tudom hogy láttam-e valaha ennyire borzalmasan rossz folytatást. Én a többiekkel ellentétben végignéztem, reménykedve hátha jobb lesz, de rosszabb lett.

Inkább nézd meg a Sharknado 6-ot.  Látatlanban is szórakoztatóbb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 06. 20. - 13:26, Donát írta:

Ez szürreális. Patrick Duffynak remélem Csankó Zoltán lesz a magyar hangja. :D 

https://24.hu/kultura/2024/06/20/patrick-duffy-scherer-peter-lepattano-teaser-film/

Bár minden óhajom ilyen gyorsan meghallgatásra kerülne. :D

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.