Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

26 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Néhol átpörgetve, de megnéztem. Nem mondom hogy rossz csak azt, hogy nem tudott megérinteni. 

Nálunk apának nagyon nem jött be. Őt pl a folyamatos és hangos zene teljesen taccsra tette. 30 percet bírt belőle. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem két kisebb bajom volt az Oppenheimerrel:

1. szerintem használnia kellett volna Nolannek cgi-t a Trinity teszthez, mert ebben a formájában mindennek nézett ki a robbanás, csak atomrobbanásnak nem

2. Teller Edének miért van orosz akcentusa?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A trailer alapján a folytatás szintén az eredeti ötletek színes tárháza lesz, csak most már annyira sem erőltetik meg magukat, mint az előző részben, ami azért nagy szám, mert ott is legfeljebb a retyón ülve erőlködtek.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég értem haza a Godzilla X Kong Az új birodalom film megtekintése után. 

Hát, ez a film valami eszméletlenül néz ki!!! :O Normal 2d-re ültünk be, nem birja a szemünk a 3d-t. 

 

Az emberi szál egyik része elég jó, viszont ide is behoztak egy nagyképű idiótát, aki kb. mindent viccnek fog fel. Trapper-t, aki mellesleg titán fogorvos, meg a többi... xD  

Aki látta a Godzilla vs Kong-ot, annak Bernie karaktere ismerős lehet majd. Ő még szórakoztató a maga módján.. :D

A többi fő karakter hozza a kötelezőt, sőt, talán még többet is. 

 

Viszont, ahogy a hollow earth kinéz, ott leesett az állunk. Még részletesebb mint az előző filmben. :)

A gigászok harca az meg pokolian odaver, csak hát, ez nem egy 2.5 órás film. Jócskán 2 óra alatt van, és a legnagyobb bajom az volt, hogy túl gyorsan lerendezték a dolgokat a dögök. Roppant látványos módon, de egy picit gyors volt a tempó, úgy érzem. 

 

Vannak benne megint orditó baromságok, de ha úgy ül be az ember a filmre, hogy nem vár el semmit se, akkor szórakoztató darab! :) 

Lehetett volna hosszabb is, és akkor nem lenne ennyire gyors a tempó. :P 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Készül a következő Mátrix-film. A rendező és forgatókönyvíró posztot Drew Goddard fogja betölteni. Neki köszönhetjük a netflixes Daredevil és a The Defenders című sorozatokat, valamint egyebek mellett a The Martian, a The Cabin in the Woods és a World War Z forgatókönyveit. Lana Wachowski producer lesz. A korábbi szereplők visszatéréséről nincs hír. Hűdejó, mi? Ti is érzitek az izgalmat? :lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, Dzséjt írta:

Készül a következő Mátrix-film. A rendező és forgatókönyvíró posztot Drew Goddard fogja betölteni. Neki köszönhetjük a netflixes Daredevil és a The Defenders című sorozatokat, valamint egyebek mellett a The Martian, a The Cabin in the Woods és a World War Z forgatókönyveit. Lana Wachowski producer lesz. A korábbi szereplők visszatéréséről nincs hír. Hűdejó, mi? Ti is érzitek az izgalmat? :lol:

 

 

Már a 4. rész is egy borzalom volt, mi lesz ebből?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hűha, ez jól néz ki.

"Mint írják, a filmben nincs kitalált történetszál, minden esemény, amit látni/hallani fogunk a filmben, az korabeli forrásokból fellelhető. Ezt olyannyira komolyan vették, hogy József Attila mondatai nagyrészt maga a költő újságcikkei, tanulmányai, levelei és versei alapján fogalmazódtak, így elérve a nyelvezetben is a kívánt hitelességet."

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Munka közben elfogott a nosztalgia és "megnéztem" a Kincs, ami nincset. Ez még most is hatalmas film a szövegeinek hála. :lol:

 

- Nézzük csak.

- Igen?

- Az iránytű a helyes irányt mutatja, és ott mégis föld van.

- Igen.

- De az irány szerint itt nem lehet szárazföld.

- Nem-nem-nem bizony.

- Akkor vagy az iránytű kergült meg, vagy én hibbantam meg. De, ha az történt, amire én gondolok, akkor jobb, ha máris imára kulcsolod a kezedet.

- Miért, vészhelyzetben vagyunk?

Kiveszi az érmét az iránytű alól.

- Hát persze, ha takarékperselynek használja.

- Hány imát ismersz?

[...]

- Ne feleddje, a hajótörötteket jegyzik a kikötői hatóságok.

- Na és? Én ennek ellenére inább azt szeretném, ha a cápák jegyeznének fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Dzséjt írta:

Munka közben elfogott a nosztalgia és "megnéztem" a Kincs, ami nincset. Ez még most is hatalmas film a szövegeinek hála. :lol:

 

- Nézzük csak.

- Igen?

- Az iránytű a helyes irányt mutatja, és ott mégis föld van.

- Igen.

- De az irány szerint itt nem lehet szárazföld.

- Nem-nem-nem bizony.

- Akkor vagy az iránytű kergült meg, vagy én hibbantam meg. De, ha az történt, amire én gondolok, akkor jobb, ha máris imára kulcsolod a kezedet.

- Miért, vészhelyzetben vagyunk?

Kiveszi az érmét az iránytű alól.

- Hát persze, ha takarékperselynek használja.

- Hány imát ismersz?

[...]

- Ne feleddje, a hajótörötteket jegyzik a kikötői hatóságok.

- Na és? Én ennek ellenére inább azt szeretném, ha a cápák jegyeznének fel.

Nekem ez a kedvencem:

 

(Allen, vidáman): Jól tudom, hogy ez az én hibám, én juttatam erre a szigetre. De nyomós okom volt rá, hogy ezt tegyem... Ha hiszi hanem, ez a sziget teljesen lakatlan. És egyetlen térképen sincs jelezve.

(Charlie, idegesen): Te rohadt mocsok! Miattad elveszítettem egy 200000 dolláros hajót és a szerződésemet a Puffin lekvárral, csak azért, hogy idecsalj erre a lakatlan szigetre hogy a hátralévő napjaimat egy ilyen s*ggfejjel éljem le mint te.

(Allen, ijedten): Ne, ne, kérlek ne! Tedd le azt a kókuszdiót! Tudom, úgy se csinálnál ilyet... túlságosan jó szíved van!

(Charlie, idegesen): Nincsen gonoszabb ember annál, mint aki azelőtt jó volt, de egy másik gonosz őt is gonosszá tette! 

[...]

(Allen, elkeseredve): Most aztán hogy fogunk visszamenni, amikor a kincs már a kezünkben lesz?

(Charlie, izgatottan(: Miféle kincs? Miről beszélsz?

(Allen, izgatottan): A titkos kincsről, a több millió dollárt érő kincsről. Ami ezen a szigeten van elrejtve.

(Charlie, gyanakodva): Biztos vagy benne?

(Allen, vidáman): Hát persze... itt a bácsikám térképe. Ő maga rajzolta le... és ha nem lenne váltóláza, már itt is lenne, hogy fölmarkolja a kincset.

(Charlie, dühösen): És te persze hiszel egy ócska térképben, amit a bácsikád pingelt, akinek ráadásul VÁLTÓLÁZA VAN?!

 

:lol: :lol2: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Dűne nem az én világom, láttam a régit, a TV film verziót és az újat is, de egyik sem fogott meg. Az új nem rossz film, látványos is és ha lesz folytatás majd azt is megnézem 1x, de nálam nincs azon a szuperlatívuszi szinten, mint azt sok helyen olvastam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.