Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nagyon-nagyon odab*sssz (bocs a kifejezésért). Én most ezt a filmet várom a legjobban.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nekem vhs-en van meg, de "f*s" retekklubbos :yeah: (tehát nincs benne a jelenet).

 

 

Donát

Egyszer hátha kiadnak egy olyan verziót aminek normális eleje és teljes terjedelme van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez baromi jó.Persze az amerikai hős ebből sem hiányozhat, aki megmenti a világot, meg a szokásos zene.

Valaki tudna mondani a storyról?Az jött le nekem, hogy ezek földönkivűli gépek amik ki araják írtani az emberíséget?

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki tudna mondani a storyról?Az jött le nekem, hogy ezek földönkivűli gépek amik ki araják írtani az emberíséget?

"Cybertron az alakváltó robotok hazája, akik mindannyian képesek valamilyen géppé átváltozni, így álcázzák magukat. A Transformereknek két, egymással háborúban álló csoportja van: a szabadságszerető Autobotok, Optimus Prime vezetésével, akinek egy 18-kerekű teherautó az ingkognitója; és a gonosz Álcák, akiket a repülőgéppé alakuló Megatron vezet. Az Autobotok és az Álcák véget nem érő harcot vívnak az Energon megszerzéséért; azért a rejtélyes életerőforrásért és üzemanyagért, ami valamennyiüket élteti és mozgásban tartja.

 

Állandó csatározásaik azonban elpusztították Cybertront, és az Energon utolsó tartalékai eltűntek az űrben. A sors fintora folytán az éltető energia a Földön landol; hogy hamarosan magával hozza a Transformereket és velük együtt a háborút.

 

A Földön az Álcák mindent és mindenkit elpusztítanak, ami az útjukba kerül, de az Autobotok nem csak az Energonért harcolnak, hanem azért is, hogy emberéleteket mentsenek meg. Mindkét csoport latba veti hihetetlen álcaformáit, az emberiség sorsa pedig immár mások kezében van - fegyvereik szinte teljesen hatástalanok a félelmetes robotokkal szemben..."

 

Forrás: Moziplussz

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a másodikat párszor elővettem és vmikor olvastam is hogy filmet akarnak csinálni belőle és akkor még Vin Diesel volt a 47-es jelölt. Aztán lemondta az egészet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a másodikat párszor elővettem és vmikor olvastam is hogy filmet akarnak csinálni belőle és akkor még Vin Diesel volt a 47-es jelölt. Aztán lemondta az egészet.

Hát ja a Hitman 2 elég állat. Amúgy én is néztem mikor az Imdb már nem Diesel volt, hanem Olyphant. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap láttuk a Transformers domestic trailerét, és most itt az international is.

Szinte semmiben nem különbözik, egy két jelenetet leszámítva, de a végén van egy jó kis poén. ^^ :)

international transformers trailer

Remélem jó lesz és akkor majd DVD-n DTS-el gyakran átrendezhetem vele a szobát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.