Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én csak az Oldboyt láttam, mint koreai filmet, és az egészen fotelba szorító élmény volt. Hogy jó vagy rossz értelemben, azt nehezen tudnám pontosan meghatározni. Borzasztó volt nézni, mert eléggé felkavarta az embert az egész történet, de közben nem tudtam rávenni magam, hogy kikapcsoljam, annyira érdekelt, hogy mi fog történni a következő jelenetben. Így néztem végig a filmet. És hát a vége, amikor rájöhettem, hogy mi van az egész mögött, az is elég sokkoló volt. Szóval nem nézném meg újra, de örülök, hogy láttam egyszer. Nem mindennapi film, az biztos.

 

Nem tudom persze, hogy minden koreai film ilyen-e, de ez azért eléggé felkeltette az érdeklődésemet a koreai filmek iránt. Lehet, hogy teszek majd még egy próbát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan nagy különbség nincs a két trailer között, állítólag a rendezők ezzel tisztelegtek a '89-es eredeti előtt. :)

Az eredeti trailer sztem korántsem ez. :P Ez a TDK trailer után lett csak így a filmből sztem összevágva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eredeti trailer sztem korántsem ez. :) Ez a TDK trailer után lett csak így a filmből sztem összevágva.

Aha. A gyerek aki a Tube-ra felrakta oda is írta mellé hogy ő csinálta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is bejön a plakát. Az első rész egyik jelenetét juttatja eszembe, amikor a Múmiafejet elfúja a szél :) És tetszik az is, hogy kissé keletebbre tolják a sztorit. :P

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzástzólásokat is elolvastátok? Mert mostmár kezd komolyan érdekelni, hogy Tunézia volt-e vagy sem....

Amikoe belinkeltem ,akkor olvastam utoljára. De ez szerintem lényegtelen. Régi hír, ez a lényeg....csak most újból előkapták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hamarosan kijön majd egy másik TDK trailer is, ami "Jokerised!" :)

Megnézni fölösleges mert iszonyatos a minősége, de legalább a lényeget megértjük h mi is az a Jokerised... :P Amúgy én végignéztem és Jokernek fénykarja is van... :P/1:33/

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A plakát nekem is nagyon tetszik :) A második rész túlzásaiból kiindulva félek attól, hogy nem fogja elérni az első film szintjét ez sem, de majd meglátjuk, hogyan sikerül :P

Múmia3??, Nem úgy volt hogy fraser nem váall több részt? (Ő maga mondta)

Biztos nagyon magas gázsit kapott érte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.