Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egy év múlva elvileg így fog festeni az Avatar imdbs adatlapja :P Lucas és Spilberg a premieren, csodás!

http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/oneyearlater.jpg

 

 

Terminator:

Klassz Connor egyenruhája!

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chris Bale nagyszerű választás. A trailerből tisztán látszik, hogy hitelesen ábrázolja Connor figuráját. Magabiztos, erőt sugárzó, kellően borostás arc!

Én remélem, hogy nála is lesz majd valamilyen arcsérülés, mint "elődjein". :P A harmadik részben még a jövőkori Nick Stahl képésre is rehegesztették a kettős vágást ami a második részben az idős John Connor arcán is látható volt. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én remélem, hogy nála is lesz majd valamilyen arcsérülés, mint "elődjein". :P A harmadik részben még a jövőkori Nick Stahl képésre is rehegesztették a kettős vágást ami a második részben az idős John Connor arcán is látható volt. :P

 

Tessék a válasz :P

http://img195.imagevenue.com/img.php?image...14_122_42lo.jpg

http://img178.imagevenue.com/img.php?image...5_122_396lo.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Direkt maradtam távol a T4 minden információjától, erre meg tessék most megtudom, hogy Bale alakítja John :P

Nem szeretem Bale-t, egyik filmje se tetszett amit láttam (Batmanek, 2020, Tökéletes trükk, amerikai pcyho)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Direkt maradtam távol a T4 minden információjától, erre meg tessék most megtudom, hogy Bale alakítja John :P

Nem szeretem Bale-t, egyik filmje se tetszett amit láttam (Batmanek, 2020, Tökéletes trükk, amerikai pcyho)

Elég fura ízlésed van akkor, mert ezek nagyon jó kis filmek, sőt, Bale-től az Equilibrimum meg egyenesen fantasztikus, nem is mondva még a Nap Birodalmát vagy a Hajnali mentőakciót. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Direkt maradtam távol a T4 minden információjától, erre meg tessék most megtudom, hogy Bale alakítja John :P

Nem szeretem Bale-t, egyik filmje se tetszett amit láttam (Batmanek, 2020, Tökéletes trükk, amerikai pcyho)

Én szinte mindegyik filmjét imádom, s a kedvenc színészem is egyben. :P

A Tökéletes trükk amúgy zseniális, csak úgy mint az Oldie által is említett Equilibrium.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cloverfield

 

 

Mik azok a kis aranyosak amik a lényről potyogtak le?

 

 

Van valami jó Cloverfield oldal?

 

 

 

Azok az élősködői.

 

Googlit tudom ajánlani leginkább.

www.cloverfieldclues.com, www.cloverfieldfiles.com

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baletől a 3:10 to Yuma western is veszett jó. A Gépészben is fantasztikus volt, ahogy 50 kilósan csörömpölt a kamerák előtt.

A Gépész is hatalmas film, az egyik legnyomasztóbb és legfurább film amit valaha láttam. És még egy jó nagy csavar is van a végén.

A 3:10 to Yuma-t én nem tudtam végignézni, de ez annak köszönhető hogy nem szeretem a westerneket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Gépész is hatalmas film, az egyik legnyomasztóbb és legfurább film amit valaha láttam. És még egy jó nagy csavar is van a végén.

A 3:10 to Yuma-t én nem tudtam végignézni, de ez annak köszönhető hogy nem szeretem a westerneket.

Azért jó, hogy egymásra talált Bale és Nolan. :P Az előbbi remek színész, az utóbbi meg zseniális rendező.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Oldie. Biztos lesz folytatás?

Ha a rajongói nyomáson múlna akkor Abramsnak csak egy esélye lenne az életbemaradásért. :P Szerintem ki fogja használni ezt a lehetőséget és csinál egy remek második részt ami vagy folytatás lesz, vagy párhuzamos szál az elsővel, esetleg egy előzmény. :P Az tuti, hogy csak a legutolsó pillanatban fogjuk megtudni, hogy készül e a film, mert az elsőt is titkolban tartotta egy jó darabig. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy én várok már egy olyan Salvation második előzetest ahol végre felbukkanna Ironside. Kíváncsi leszek az alakítására, mert remek karakterszínésznek tartom ha katonát kell megformálnia. ( Lásd Rawczak)

Tutykó jó lesz (a Seaquestben is katona volt), de szerintem most tavaszig, nyár elejéig nem lesz új előzetes.

De lassan befuthatna egy Transformers 2 előzetes is. Jake fiam, arról néked nincsen infód?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tutykó jó lesz (a Seaquestben is katona volt), de szerintem most tavaszig, nyár elejéig nem lesz új előzetes.

De lassan befuthatna egy Transformers 2 előzetes is. Jake fiam, arról néked nincsen infód?

 

Hiperszuper kereső érzékemmel egyből belebotlottam Michael awesome Bay fórumába, ahol csodálatos irományokat lehet olvasni ő álltala.

 

Pl ezt az érdekes infócskát innen bogarásztam ki:

 

Hey everyone. Back from Egypt and Jordan - we had a wonderful shoot over there. I will miss the crew they were an amazing bunch of people and a lot of fun.

 

I'm stuck in the edit room up to my eye balls - also finished producing Friday the 13Th and The Unborn - coming out the after the new year. Our Trailer for Transformer you have been asking about - First there will be a teaser poster soon after the new year, and the teaser trailer will be out either in the theaters early Feb. or on the Superbowl. Cannot decide yet. I'm going to release some set stills on this site in a few weeks. I'll keep you informed. Going back to do more selects now from my portable avid that I take home from work. It's late, see you.

 

http://www.shootfortheedit.com/forum/showthread.php?t=3161

 

 

A vastagbetűs a lényeg :? :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bale-t én még a Shakespeare Szentivánéji álom egyik adaptációjában is láttam hőszerelmesként (enyhén szólva is hiányos öltözékben :?:P), szóval elég sokféle műfajú filmben megfordult már :? Remek színész, de hiába láttam sok filmjét (pl. még Kisasszonyok, Új világ, I'm not there, meg még egy-két másik itt nem említettben), mégsem tudott a kedvencemmé válni :? Van benne valami, amitől valahogy nem tudom annyira csípni :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, valamelyikőtök tudna-e segíteni...

 

A "21" című filmet (angolul Black Jack) szeretném DVD-n megvásárolni, úgy tudom, tavasszal jött a mozikba, de sehol sem találok rá lehetőséget. Megjelent már a film DVD-n, és ha igen, Magyarországon is forgalmazzák?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, valamelyikőtök tudna-e segíteni...

 

A "21" című filmet (angolul Black Jack) szeretném DVD-n megvásárolni, úgy tudom, tavasszal jött a mozikba, de sehol sem találok rá lehetőséget. Megjelent már a film DVD-n, és ha igen, Magyarországon is forgalmazzák?

A 21 - Las Vegas Ostromára gondolsz? Az innen rendelhető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, ma du. megnéztük a Kaméleont, és nagyon tetszett!

 

Nagy Ervint színházban már párszor láttam (kedvencem a Talizmán :?), és ott mindig nagyon jól játszott, de itt is remekelt (bár most olvastam a filmről kritikát az origo filnklubbon, ahol nem egészen ezt írták, de nekem nem volt hiányérzetem a karakterével kapcsolatban - hiteles alakítást láthattunk), a többi szereplő játéka is jó volt, különösen Kulka János tetszett nagyon, pedig az ő karaktere nagyon "érzékeny".

 

Spoiler:

Már a történet is egy jól kitalált sztori. Sok igazság van abban, hogy a magányos, elkeseredett emberek elvesztik a realitás érzéküket, és ezért lehet őket könnyen behálózni, ami kívülről eléggé nevetségesnek tűnt a filmbéli példákon keresztül az elején - az ember hajlamos kívülről nézve azt mondani, hogy hihette el a sok hiszékeny nő, hogy néhány hét alatt észveszejtve beléjük szeret egy jóképű, jól szituált pasi, ráadásul pont olyan, amilyenre egész életükben vágytak...

De aztán szépen levezetik a szemünk előtt, hogy hogyan is megy ez a dolog lépésről lépésre, és ekkor már nem tűnik az egész olyan képtelenségnek, főleg a film vége ismeretében, ahol is szertefoszlik egy illúzió, bár nem teljesen az, amire első körben számítani lehetett. :?

 

Nagy igazság, hogy minden embernek van gyenge pontja, vannak beteljesületlen vágyai, amiről ha szó van, akkor hajlamosak a józan eszüket félretéve elhinni egyébként hihetetlen dolgokat is. Én ugyan azt mondom, engem egy ilyen szélhámos nem tudna átejteni, de ki tudja... :?:P

 

A port.hu kirtikájában a happy end hiányára külön felhívták a figyelmet, de én azt mondom, ez a történet ha nem is happy end-del, de appropriate (odaillő) end-del ért véget. Én csalódtam volna, ha másként történt volna, bár az utolsó csavarra nem számítottam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.