Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Valamikor láttam a régi majombolygós filmeket de nem jöttek be különösebben. A Burtonös már valamivel jobban bejött. Bele-bele szoktam nézni mikor valamelyik adó műsorra tűzi de ennek ellenére nem nevezném azt se nagyon bejövősnek. Az újjal meg úgy vagyok hogy egyszer valamikor mégha nem is moziban de megnézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ismeretlen férfi

 

 

Hát ez r*hadt jó film volt :) Mondjuk az első fél óra nem jött be túlságosan, de Jürgentől....áhhh....na az hatalmas volt :D

 

 

A két öreg mintha egy húsz évvel ezelőtti NDK-s krimiből lépett volna át. :D Piszok jó atmoszférája volt kettőjük jelenetének. Be is ugrott a Derrick, a Tetthely.... :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt én is láttam nemrég. Nekem eddig egy jobbik fajta kétszer nézős filmnek felel meg. A vége nem lepett meg különösebben pedig nem jöttem rá a film közben. Ha jól rémlik volt is néhány gyanús dolog amiről rá lehetett volna jönni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem még nem igazán hoztak lázba az eddigi infók. Az ellenfélfelhozatalból se Átkot se a Macskusznőcit nem csípem így a meggyőző erő a többet mutató trélerekben lesz.

Ma olvastam hogy ez lehet hogy hamis de az ellen meg az szól hogy moziban vették fel. Ha kamu akkor jó nagy beetetés.

Igen esélyes hogy fake, de egy ilyenfajta trailernél ez végül is édes mindegy. A lényeg hogy felkeltse az érdeklődést.

 

Pontosan ezt szerettem volna kérdezni, Én is, hogy rajtam kívül várja-e még valaki az új majmok bolygója filmet? :)

Eléggé rákattantam a filmre. :D

 

Azért is érdekes most, mert a hetekben lehetett olvasni egy igen brutális csimpánz támadásról, egy házi "kis" kedvenc letépte egy nőnek a kezét meg úgy a komplett arcát.

 

http://velvet.hu/sztori/2010/05/13/uj_arcot_es_kezet_kaphat_a_csimpanztamadasban_megserult_asszony/

 

És ha világuralomra nehezen is törhetnének, de érdekes belegondolni hogy mire lenne képes 100 magas intelligenciájú egyén ezekből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt én is láttam nemrég. Nekem eddig egy jobbik fajta kétszer nézős filmnek felel meg. A vége nem lepett meg különösebben pedig nem jöttem rá a film közben. Ha jól rémlik volt is néhány gyanús dolog amiről rá lehetett volna jönni.

Nálam azért a vége sántít. :)

 

 

Érdekes, hogy az emlékeit visszanyerte, viszont a bérgyilkos mivoltát nem. A bérgyilkos azért egy érdekes faj ;)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap én is megnéztem csak már nem volt erőm firkantani valamit.

Ha valamihez hasonlítanom kéne az már csak Liam bácsi miatt is az Elrabolva. Sztoriban erősebb volt mint a Taken, de nekem valahogy jobban bejönnek a pörgős "dózeroljunk le mindenkit aki megpróbál megállítani" típusú filmek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam azért a vége sántít. :)

 

 

Érdekes, hogy az emlékeit visszanyerte, viszont a bérgyilkos mivoltát nem. A bérgyilkos azért egy érdekes faj ;)

 

Először nálam is sántított de aztán arra jutottam hogy

 

mivel ki akarták nyírni a kollégái csalódott a rendszerükben és jobbnak látta felhagyni azzal a szakmával. Ha felhagyott vele egyáltalán.

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először nálam is sántított de aztán arra jutottam hogy

 

mivel ki akarták nyírni a kollégái csalódott a rendszerükben és jobbnak látta felhagyni azzal a szakmával. Ha felhagyott vele egyáltalán.

 

Nem tudom, de engem ez a magyarázat se tud meggyőzni :) Erre a szálra kicsit rágyúrhattak volna a készítők. Sután jön ki ez az egész, no. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eléggé rákattantam a filmre. :D

 

Azért is érdekes most, mert a hetekben lehetett olvasni egy igen brutális csimpánz támadásról, egy házi "kis" kedvenc letépte egy nőnek a kezét meg úgy a komplett arcát.

 

http://velvet.hu/sztori/2010/05/13/uj_arcot_es_kezet_kaphat_a_csimpanztamadasban_megserult_asszony/

 

És ha világuralomra nehezen is törhetnének, de érdekes belegondolni hogy mire lenne képes 100 magas intelligenciájú egyén ezekből.

 

Húúú, na ez a történet nagyon megrázott. :(

 

Ez az egy ami jelenleg fura, h 100 majom biztos nem fogja átvenni a hatalmat. Vagy van még valami más is a háttérben, vagy ami szerintem a legszimpatikusabb lehetőség, (ezt csak én találtam ki) hogy a majmok most csak megszöknek, és évtizedek/századok alatt elszaporodnak, és itt jön a folytatás a képbe :D

 

Bár a régi filmeknek teljesen más volt a sztorija, az első azt sugallta, h az emberek atomháborúban saját magukat irtották ki, majd a majmok felemelkedtek, mint 2. legértelmesebb faj, az emberek meg lebutultak. A folytatásokba pedig már az volt, hogy egy vírus miatt, a kutyák és a macskák kipusztultak, és a majmok lettek az új házi állatok, és sokat okosodtak az emberek mellett generációk alatt. Az emberek rosszul bántak velük, és fellázadtak... A könyv meg nem is a Földön játszódik...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, de engem ez a magyarázat se tud meggyőzni :) Erre a szálra kicsit rágyúrhattak volna a készítők. Sután jön ki ez az egész, no. :)

Lehettek volna kicsit körültekintőbbek is. Én azt is valószínűnek tartom hogy egy bővített verzióra tartogatják a magyarázatot. Ha így lenne akkor rosszul tették.

 

 

Unknown

 

Szerintem akkor még mindig "Martin Harris agyával" gondolkodott, mert attól még hogy visszakapott néhány emléket nem biztos hogy teljesen rendbe jött

 

Érdekes felvetés de jobban kéne ismernem ahhoz az amnézia természetét hogy ezt a magyarázatot lehetségesnek tudjam tartani. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes felvetés de jobban kéne ismernem ahhoz az amnézia természetét hogy ezt a magyarázatot lehetségesnek tudjam tartani.

Én is ezért nem tudom ezt elfogadni teljes mértékben. Mondjuk ez az első amit levon az ember az egészből amit Nabopolasszar írt. De sántít.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kicsit lesz monumentális ez a film! Mondjuk a trailer alatt is csak arra tudtam gondolni, hogy kit-ket veszítünk el. :( vagy nem? :D

Nagyon jó ez a trailer, de a legvégét leszámítva marad még valami meglepetés a filmre is? Már jó pár fontos eseményt lelőttek a két trailerben.

 

A vége nem lepett meg különösebben pedig nem jöttem rá a film közben. Ha jól rémlik volt is néhány gyanús dolog amiről rá lehetett volna jönni.

Engem sem lepett meg a vége, még ha pár dologra rá is jöttem közben (vagy pont azért nem lepett meg). Igen, voltak gyanús dolgok közben.

 

Az a felvetés nekem is tetszik, hogy a tudós aggyal gondolkodott bérgyilkosunk utána is, és azért tette azt, amit tett. Mert egyébként szerintem is kissé hiteltelen a karaktere így.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismeretlen férfi

 

Pedig egyszerü a magyarázat a végére.

 

 

A taxis csaj megváltoztatta. Látta a munkáját a másik oldalról. Előjött a lelkiismeret(talán a csajba is beleszeretett). Plussz a saját emberei akarták megölni. Teljességgel hiteles nekem.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

planetoftheapes.jpg

 

 

Az a felvetés nekem is tetszik, hogy a tudós aggyal gondolkodott bérgyilkosunk utána is, és azért tette azt, amit tett. Mert egyébként szerintem is kissé hiteltelen a karaktere így.

 

Szerintem maradok az én elméletemnél amihez hozzácsaptam Frenkie lelkiismeretes elméletét.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre én is megnéztem az X-Men: Az elsők című filmet. Sejtettem, hogy bármi lehet benne, nekem tetszeni fog. :) Tetszett is. Nem vagyok egy hű de nagy X-Men rajongó, de a rajzfilmsorozatok azért megkedveltették velem a Marvel-univerzumot. Meg a DC-t is. Olvastam itt a hozzászólásokat a filmről, szerencsére a film megnézésre sikerült "elfelejtenem" mindent amit itt vagy máshol megtudtam. Engem annyira nem zavar, hogy nem illeszthető össze a trilógiával. Főleg, mert fel sem tűntek azok a dolgok ami miatt reboot. :oops: Csak utólag tudtam meg, hogy Alex Summers nem Küklopsz apja vagy nagybátyja hanem az öccse...Az meg nem is rémlett, hogy a 2. részben szerepelt Hank McCoy még emberként. Az ominózus jelenetet a 3. rész elejéről is teljesen kiesett. Így nekem tökéletesen illett ide, hogy itt bekövetkezik

Charles bénultsága.

 

A szereplőkkel minden rendben volt, a jövő ismeretében nem meglepő, hogy Mystique-t Eric értette meg inkább. Sebastian Shaw is jó kis gonosz lett, bár lehetett volna még jobb is. A cameo a film közepén hatalmas. A zene is kiemelkedő szerintem. Egy tízes skálán 8,5-öt simán elér nálam.

Szerkesztve: - danityu
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékszik valaki a Szindbád c. animációs filmre? Sok-sok év után ma újra láttam, és kiváló szórakozásnak bizonyult. :) És csak most utólag vettem észre, hogy mennyire Karib-tenger kalózai feeling. :D Ez aktuálisan nem tűnhetett fel, hiába ugyanabban az évben, 2003-ban lettek bemutatva, mert a kalózok első részét én csak a másik rész bemutatója előtt láttam.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Sunshinet. Baromi jó hangulata van ,de persze nyomasztó is. A képi világa meg gyönyörű akárcsak a zenéje. Sajnos vannak negatívumai is mégpedig amit Dzséjt felsorolt. Az alapszituval nálam sincs gáz:

 

Szerintem az hogy leállt a Nap úgy kell értelmezni, hogy kezd kihűlni.

 

 

A többit meg Dzséjt megfogalmazta. Sajnos alkalmaztak szórakoztató sci-fi elemeket a filmben, a vége meg nagyon elvont volt már.

 

 

Megmondom őszintén én már nagyon unom az ilyen jellegű sci-fikben, hogy a hajóval történik valami kis dolog amit meg kell javítani, emiatt valakinek fel kell áldozni magát, na és utána csőstől jönnek a műszaki problémák. Nincs levegő, kaja, sör stb.. Ezeket már sokszor láttuk(pl Mars mentőakció) Ki lehetne már találni mást a feszültségkeltésre. Egyszer érne már a célhoz egy űrhajó baj nélkül. :D :D Ja igen meg az emberiségért megölöm a társamat. Persze ez így működik.

Viszont simán 10/9 a látvány és a zene miatt na és a nagybetűs hangulat is nagyon ott van.

 

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is bejött a Sunshine. Nem kerestem benne logikátlanságot és értelmetlenséget (pedig volt). Megfogott, végig lekötött. A látvány és a zene kiváló volt. Cillian Murphy nagyszerű színész, bár a hosszú haj szerintem nem előnyös neki... volt 1-2 pillanat, amikor ritka hülye fejet vágott. :D

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre én is megnéztem az X-Men: Az elsők című filmet. Sejtettem, hogy bármi lehet benne, nekem tetszeni fog. :) Tetszett is. Nem vagyok egy hű de nagy X-Men rajongó, de a rajzfilmsorozatok azért megkedveltették velem a Marvel-univerzumot. Meg a DC-t is. Olvastam itt a hozzászólásokat a filmről, szerencsére a film megnézésre sikerült "elfelejtenem" mindent amit itt vagy máshol megtudtam. Engem annyira nem zavar, hogy nem illeszthető össze a trilógiával. Főleg, mert fel sem tűntek azok a dolgok ami miatt reboot. :oops: Csak utólag tudtam meg, hogy Alex Summers nem Küklopsz apja vagy nagybátyja hanem az öccse...Az meg nem is rémlett, hogy a 2. részben szerepelt Hank McCoy még emberként. Az ominózus jelenetet a 3. rész elejéről is teljesen kiesett. Így nekem tökéletesen illett ide, hogy itt bekövetkezik

Charles bénultsága.

 

A szereplőkkel minden rendben volt, a jövő ismeretében nem meglepő, hogy Mystique-t Eric értette meg inkább. Sebastian Shaw is jó kis gonosz lett, bár lehetett volna még jobb is. A cameo a film közepén hatalmas. A zene is kiemelkedő szerintem. Egy tízes skálán 8,5-öt simán elér nálam.

 

Eddig az idei év egyik legjobb filmje az új X-men... ez kétségtelen. (szerintem!)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.