Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én meg beszereztem a Pault, Rangot és a Halálos Iram 5.-ik részét amit ugyan már láttam moziban, de ugye más ha az embert szomszédok veszik körbe, főleg egy kellemes hétvégi délutánon és ezzel a filmmel szerez neki egy kis örömet. :evil::D

A Rangot tegnap néztem meg. Az első húsz perc elég érdektelen, sőt, főhősünk még idegesítő is, de aztán a következő másfél órára már egy kellemes, szórakoztató és igen látványos kis alkotás jött össze belőle.

A Paul az valahogy nem vonz. A Halálos iramban: Ötödik sebesség viszont ma vagy holnap meg lesz tekintve. :)

Na meg ezt az Anyát a Marsra címűt is meg kéne valamikor tekinteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akinek a Rock vs Vin fight után nem folyik adrenalin a füléből az NEM FÉRFI!!! :D

És ki a fene akar az lenni? :P Mindenesetre hanyagolni fogom a filmet, nem igazán érdekelnek mostanában az ilyesmi típusúak :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha összejön akkor a Rangót én is megnézem most hétvégén plusz a Palit és a "Halálos iramban 5"-öt is meg kéne már megint nézni. A Marsra paterolós kimarad mert az nem keltette fel eléggé az érdeklődésemet. Helyette inkább majd megnézem valamikor végre a "Planet 51"-et.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Délután letudtam Rangóékat. A tréler alapján úgy gondoltam jobban be fog jönni de mégse mondanám rá hogy semennyire se tetszett.

 

Akár ezzel a szöveggel is hirdethették volna:

A kaméleon, aki földönfutó lett.

A földönfutó, aki seriff lett.

A seriff, aki szembeszállt az alvilággal.

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Pault néztem meg és elégé felemás a véleményem róla. :) Nem igazán váltotta be a hozzá fűződő reményeimet, de volt amikor fetrengtem a röhögéstől. Kár, hogy a kakis, pisis viccek már csak amerikaiaknak jelent poénosat.

 

 

Ja és belenéztem a Halálos Iramba, kíváncsi voltam a hangzásra. Na az kéremszépen bődületes még DVD-n is. :D A kék nagytesó meg megkapta a DTS-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Pault néztem meg és elégé felemás a véleményem róla. :) Nem igazán váltotta be a hozzá fűződő reményeimet, de volt amikor fetrengtem a röhögéstől. Kár, hogy a kakis, pisis viccek már csak amerikaiaknak jelent poénosat.

Én se mondhatnám hogy teljesen elégedett vagyok vele de nagyjából mégis hozta amit vártam tőle. Ennek ellenére nem volt túl maradandó élmény mert a poénokat az első nézés óta szinte mind elfelejtettem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A ligából szerintem nem lesz semmi. Főleg nem a mostani szereplőkkel. Újra kéne castingolni egy batmant tuti, supermant nem tudom, mert az az új filmen múlik, de mondjuk egy Ryan R. simán elmenne egy JLA filmben. Készülhetne már egy új flash movie is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A ligából szerintem nem lesz semmi. Főleg nem a mostani szereplőkkel. Újra kéne castingolni egy batmant tuti, supermant nem tudom, mert az az új filmen múlik, de mondjuk egy Ryan R. simán elmenne egy JLA filmben. Készülhetne már egy új flash movie is!

Batman szerepére Christian Bale szerintem tökéletes, nem hiszem, hogy oda más szereplő kellene.

De szerinted melyik színész lenne jó Batman-nek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Több filmet is megnéztem mostanában (munkahelyen :D), amiről még nem alkottam itt véleményt.

 

- az Álomháború másodszori nézésre is nagyon jó film. :)

- a Sorsügynökség is jó, bár az elején még nem éreztem így, aztán a közepén magával ragadott a film, de a végén túl gyorsan eresztett el

- a Két kopper című akcióvígjátékon jól szórakoztam és idővel jó lesz újra megnézni

- Csúcshatás: ez is jó kis film, a Sorsügynökséggel egy szinten van

- Paul: ez a legfrissebb élmény, ez is nagyon jó szórakozás (a munkahely unalmában bármilyen film az) és bármikor újra megnézhető

- Sherlock Holmes: baromi jó film, Robert Downey-nak nagyon megindult a szekere, ebben is hatalmasat alakít

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet utólag keverik rá a gatyót digitálisan. :D

 

Majom Bolygója (az új) Hát igen számomra az év egyik legjobban eltalált filmje. Rohadt sokat tudnék írni róla, de annyi elég hogy ezt szimplán látni kell. Nagyon jól megoldották, és remélem folytatják innen. 8,5/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar írását olvasva rájöttem, hogy ma két filmet is moziban tekintettem meg.

Először a már régóta esedékes Harry Potter finálét. Nekem nem jött be az, hogy néhányszor rendesen elütött a film a könyvtől, főleg a végén ami már a nevetséges kategória volt. De azért később bármikor megnézem újra a filmet, mint bármelyik más HP-t. :D Ettől eltekintve jó lezárása volt ez a történetnek a mozivásznon. Igazából a negyedik és az ötödik filmet (a hatodikat és 7/1-et csak egyszer, a moziban láttam, úgyhogy nem rémlenek a különbségek), ha nézem azokban is látom ezeket a "hibákat" és megjegyzem, hogy mennyivel jobbak ezek olvasva. (A negyedik a kedvencem. :)) Az első két filmmel semmi baj nincs ilyen téren és talán a harmadikkal se.

A második megnézett film a Majmok bolygója legújabb "része" volt. (A régieket nem láttam és a Tim Burton-félét és csak egyszer.) Nekem annyira nem tetszett. Talán mert nagyobb war-t vártam a főemlősök és az emberek között. Hiányzott belőle valami ami a többi nyári filmben megvolt. Mindegy, azért nem bántam meg, hogy megnéztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg megnéztem a Fast Five-ot. Néha kicsit olyan érzésem volt, mintha az Ocean filmeket keverték volna a Bad Boys filmekkel. Tökös kombó! A széria legjobb része. Remek humor, igazán látványos akciók, na és Vin Diesel és a Szikla baráti ökölváltása... Hát, a T-850 vs TX bunyó óta nem láttam ilyen pazar házfelújítást. :)

Különösen tetszett, hogy annyi szereplőt összehoztak az előző négy részből, és még rá is tettek egy lapáttal. Johnson karaktere nagyon ott volt, baromi király szövegeket kapott.

A stáblista alatti kis jelenet meg hab az akciótortán, hiszen ebben a két percben két régi szereplő is feltűnik még az eddigiek mellé.

 

Ráadásul az egyik még kicsit meglepő is (na nem annyira, mert mikor a dosszié az asztalra kerül, már lehet tudni, kit fogunk látni rajta).

 

Év akció filme gyanús.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet utólag keverik rá a gatyót digitálisan. :D

 

Majom Bolygója (az új) Hát igen számomra az év egyik legjobban eltalált filmje. Rohadt sokat tudnék írni róla, de annyi elég hogy ezt szimplán látni kell. Nagyon jól megoldották, és remélem folytatják innen. 8,5/10

 

Remélem is hogy jó lesz, rábeszéltek így holnap megnézzük. A Fast Five-ot meg ha emberi hőmérséklet lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Különösen tetszett, hogy annyi szereplőt összehoztak az előző négy részből

Én még a 3 főszereplőjét el tudtam volna viselni, már csak azért is, hogy még jobban beledolgozzák a "tokiói feketebárányt" a sorozatba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.