Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én amikor fiatal voltam, azt hittem, hogy ő énekli a Szex Bombát! :)

 

 

Most is fiatal vagy. :lol:

 

Más.

 

Hogy menjenek abba jó.... Nem hiszem el. Először azt hittem Obi1 viccel. Ki a lópikulát érdekel a 3D? Bemutatják tralirerezik erre a premier előtt elhalasszák majdnem 1 évvel. Hát megérdemelné hogy akkorát bukjon hogy utána senkinek ne jusson eszébe elhalasztani premiereket ennyivel. Mert ok 1-2 hét, de majdnem 1 év?

 

http://www.sg.hu/cikkek/89830/elhalasztottak_a_g_i_joe_2_t_majdnem_egy_evvel

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 25höz. Meg szerintem több filmet is láttam, mint Te. :)

Azt még mindig nem értem miért van 3-4 film amit szénné hypoltok, közben a kevésbé reklámozott cuccokról meg nem szóltok semmit. Szerintem az Alien előfilm és a Batman zárás is már kicsit unalmasba csap át, főleg, hogy közben kijött jópár említésre méltó, színvonalas, igényes alkotás is....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ettől függetlenül kb van 3-4 film amihez készül 333.333 bemutató és előzetes, aztán mindenki megy rá a moziba....szomorú, hogy csak ennyit ismertek. Ez olyan, mind amikor a nagy film rajongó azt mondta, hogy Godzilla film csak maximum kettő van...ettől függetlenül a 14. írom ki...igen, ilyen embereknek az Avatar is jó film volt és eredeti! :)

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez kicsit féltékenységi rohamnak tűnik.... Igazán nem várhatod el, hogy a sok aberrált sz*rra tóduljon a nép. :) Még akkor se ha kib*szott nagy társadalomkritika lapul a mocskos képsorok mögött. Az ilyen gondolatokat kevésbé provokatívabb módon is ki lehet fejezni. Szerintem el kellene fogadnod, hogy a Te ízlésed nem a mainstream vonalat képviseli, és kár harcolni mások filmek iránt táplált érzései ellen.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ettől függetlenül kb van 3-4 film amihez készül 333.333 bemutató és előzetes, aztán mindenki megy rá a moziba....szomorú, hogy csak ennyit ismertek. Ez olyan, mind amikor a nagy film rajongó azt mondta, hogy Godzilla film csak maximum kettő van...ettől függetlenül a 14. írom ki...igen, ilyen embereknek az Avatar is jó film volt és eredeti! :)

Mindenkinek más a hobbija. Te szeretsz sok filmet, pláne sok B-filmet nézni, van aki meg a non-stop filmnézés helyett valami mást csinál a szabadidejében és egy évben megnéz mondjuk össz-vissz tiz új filmet. Azokat viszont lelkesen. És akkor most mi van? Get over it.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenkinek más a hobbija. Te szeretsz sok filmet, pláne sok B-filmet nézni, van aki meg a non-stop filmnézés helyett valami mást csinál a szabadidejében és egy évben megnéz mondjuk össz-vissz tiz új filmet. Azokat viszont lelkesen. És akkor most mi van? Get over it.

 

:clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 25höz. Meg szerintem több filmet is láttam, mint Te. :)

Azt még mindig nem értem miért van 3-4 film amit szénné hypoltok, közben a kevésbé reklámozott cuccokról meg nem szóltok semmit. Szerintem az Alien előfilm és a Batman zárás is már kicsit unalmasba csap át, főleg, hogy közben kijött jópár említésre méltó, színvonalas, igényes alkotás is....

 

 

Hát erre azért ne vegyél mérget, mert én filmb*zi vagyok és jó pár évvel idősebb. ;) Persze az általad favorizált hogyismondjam csak.. hát nem tudom szebben f*sokat soha nem nézném meg de az igényeseket amin el lehet gondolkodni amik érzelmekre hatnak azt tuti hogy többet mint te.Úgyhogy hozzám képest te tini vagy ám azaz gyermek. Még meg sem fogantál mikor én már filmeket néztem jóember.

Ezt nem szívatásból írtam csak azért hogy tudd hol helyezkedsz el a palettán. :evil:

Ja és hogy miért van az hogy nem nézzük azt amit te? Hát az intelligencia miatt öcsém. Mert az valami borzalom amiket te itt belinkelsz a 10 éves unokaöcsém se nézné meg.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt még mindig nem értem miért van 3-4 film amit szénné hypoltok, közben a kevésbé reklámozott cuccokról meg nem szóltok semmit.

Más az ízlés, és egyébként sem nézünk sok filmet, legalább is én nem. Azok között viszont van mindenféle, és előfordul, hogy kevésbé hájpolt filmről is írok (nem mindig), de még azok sem az a kategória, amiket nézni szoktál :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy menjenek abba jó.... Nem hiszem el. Először azt hittem Obi1 viccel. Ki a lópikulát érdekel a 3D? Bemutatják tralirerezik erre a premier előtt elhalasszák majdnem 1 évvel. Hát megérdemelné hogy akkorát bukjon hogy utána senkinek ne jusson eszébe elhalasztani premiereket ennyivel. Mert ok 1-2 hét, de majdnem 1 év?

Egyet tudok érteni. Bár a G. I. Joe: Rise of the Cobra szvsz a katasztrófa és a Transformers: Revenge of the Fallen színvonala között ingázik, és ezen Christopher Eccleston (a filmben nem csillogtatott) tehetsége és a sok feszes-rucis csaj (igencsak csillogtatott) "tehetsége" sem segített, de a folytatásra Willis és The Rock miatt kíváncsi lettem volna. Na nem moziban, de egy DVD/BR formátumban igen. Az egy éves csúszás pedig eléggé indokolatlan a 3D miatt. Nem azért, mert ennél gyorsabban is meg lehetne csinálni, hanem mert minek. Minek egy olyan filmnél, amit nem arra forgattak? Ezt meg kéne értenie a producereknek, hogy a 3D csak azoknak a filmeknek áll jól, amit annak szellemében, látásmódjában, azt kihasználva forgattak. Szerintem eddig három film létezik, ami ennek a kritériumnak teljesen megfelel: Avatar, Transformers: Dark of the Moon, The Avengers. James Cameron, Michael Bay és Joss Wheddon azok, akik úgyszólván 3D-ben gondolkodva forgatták le felsorolt filmjeiket. A többi esetében (például most a MIB3-nál is) a 3D hatás nélküli plusz.

 

Ettől függetlenül kb van 3-4 film amihez készül 333.333 bemutató és előzetes, aztán mindenki megy rá a moziba....szomorú, hogy csak ennyit ismertek. Ez olyan, mind amikor a nagy film rajongó azt mondta, hogy Godzilla film csak maximum kettő van...ettől függetlenül a 14. írom ki...igen, ilyen embereknek az Avatar is jó film volt és eredeti! :)

Figyelj, most megfogalmazok egy választ. Ez az univerzális válasz, a válasz mindenre, és szerintem még te is meg fogod érteni. Szóval azért néz mindenki olyan filmet, amilyet akar, mert (fanfár, dobpergés, tatatataaa ratttatataaa): csak. :P

Én magam elég sok filmet nézek, általában, aztán idén valamiért eddig összesen mégis csak tíz meg egy kicsit darab filmet néztem meg. Mert most ennyire van gusztusom, időm és energiám.

Amúgy meg, attól, hogy te különcködsz, még nem feltétlen te vagy a normális és csinálod az értelmes dolgokat. ;) Ahogy egy elvont film sem lesz automatikusan jó film, bármennyire is mondják, hogy elgondolkodtató, és a többi, és a többi. És akkor abba még bele sem mentem, hogy a mennyiség nem feltétlen minőség is, és hogy mert közelebb vagy a harminchoz, mint a huszonöthöz (én is, majdnem) még nem leszel filmesztéta... Szóval... A beburkolt lényeg remélem átjött. :cool:

 

Ennyire jó lett? :o

Szerintem ennyire jó lett (bár eléggé spoileres, szóval ennek tükkrében teccen olvasni, ha olvassa, de inkább ne olvassa, menjen el rá moziba, aztán olvashatja, bár akkor már minek, akkor már én olvasnám az Ön véleményét :D:hehe: ).

 

Hát erre azért ne vegyél mérget, mert én filmb*zi vagyok és jó pár évvel idősebb. ;) Persze az általad favorizált hogyismondjam csak.. hát nem tudom szebben f*sokat soha nem nézném meg de az igényeseket amin el lehet gondolkodni amik érzelmekre hatnak azt tuti hogy többet mint te.Úgyhogy hozzám képest te tini vagy ám azaz gyermek. Még meg sem fogantál mikor én már filmeket néztem jóember.

Ezt nem szívatásból írtam csak azért hogy tudd hol helyezkedsz el a palettán. :evil:

Ja és hogy miért van az hogy nem nézzük azt amit te? Hát az intelligencia miatt öcsém. Mert az valami borzalom amiket te itt belinkelsz a 10 éves unokaöcsém se nézné meg.

Hol van itt a Like gomb? :clap::)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Brutális lehet ez a macseknőci. :D

 

tdkrcatwomanhighheels.jpg

 

 

Én több hónapos szünet után mostanában kezdtem visszaszokni a filmnézésre. Ezen a héten kettőt (DH2, Vaspasas) míg a múlt héten egyet (X-MEN: "Elsősök") tudtam le és ezek közül előbbi kettőt úgy hogy kábé tíz percre elszunyáltam alattuk. Nemsoká elkezdek a Lockout-ra és zűrnácikra vadászni. Más új filmet nem igazán tervezek egyelőre megnézni.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha magamból indulok ki (mert mégis... ki másból induljak ki?) akkor azt kell mondjam, hogy azokat a filmeket nézem meg, amik ÉRDEKELNEK és nem arra megyek, hogy miket hypeol a média és a tömeg. Elég nagy baj lenne, hogy pont ÉN, aki nem igazán rajong a tömegekért, valamint nem szeret a tömegek irányába bandukolni, pont az alapján választok filmet, hogy a tömeg éppen mit hypeol. Kb lesz*rom, hogy mit hypeolnak, DE ha érdeklődésem éppen egybeesik egy hypeolt filmmel, akkor EZ VAN! Csak azért, mert engem érdekel, DE hypeolják még nem fogok lemondani a megtekintéséről! És egyébként is... ízlések és ficamok! Én sohasem jelentettem ki, hogy csak az az egyetlen értékelhető és univerzálisan elfogadott álláspont, amit én gondolok! És még valami, ilyen soha nem is fog történni!

 

Egyébként meg azt hittem, hogy idén minden hónapban a moziban fogok csücsülni.... hát ez elég sok dolog miatt nem valósult meg eddig + eleve sokkal kevesebb filmet néztem meg idén, mint tavaly ezidáig... sokkal inkább nézek természettudományi műsorokat vagy sorozatokat, vagy olvasok, mert most egy ilyen fázisban vagyok, de szerintem pár hónap és újra visszatérek a filmes vénámhoz... vagy nem, majd kiderül. :P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick mintha csak az én gondolataimat írtad volna le. :)

 

Nem tudom eldönteni, hogy most a Macskanőbe vagyok jobban beleszerelmesedve vagy a gonosz mostohába a Hófehér és a Vadász című filmből. :D

Az utóbbi nagyon emlékeztet Michelle Pfeifferre. Szerintem Charlize Theron nem fog veszíteni szépségéből mikor ő is eléri az ötvenet. Kész vagyok tőle. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeritnem a filmek leginkább arra valók, hogy szórakoztassanak. Akárcsak a zene. Trash filmek közül pedig rengeteg olyan van, amiben jók a színészek, vicces és kifejezetten szórakoztató. Ilyen lesz az Iron Sky, vagy a 2009-es Infestation. Szerintem egy Toxikus Bosszúálló semmivel sem ér kevesebbet, mint egy Transformers. Főleg annak tükrében, hogy a sorozat mind 3 részét szénné reklámozták, sőt készíteni akarnak 4.et is, mégsem mondják az emberek azt, hogy erre már nincsen igény.Pedig sem történetben sem logikában nem fedezhetünk fel érdemi dolgokat, plusz a képregényt is alaposan megcsúfolták velük... Így vagyok ezzel a vámpírok a fényben csillognak szériával is. Nem hiszem, hogy annak jobb ízlése lenne nálam, vagy intelligensebb lenne, aki ilyenekért rajong, vagy elismeri a szereplőket, mint színészeket. De ha megnézzük hány pontot kapnak IMDB-n és utána rákeresünk egy általam említett filmre, lehet látni, hogy alig van különbség, pedig a vámpíros movie-kat jóval többen nézik meg és értékelik, nagyobb a rajöongó tábora is. De a Mortal Kombat filmek is egyértelműen a szemét műfajába tartoznak, mégis rengeteg embert ismerek akiknek tetszett és jól szórakozott rajtuk.

Frenkie megint írt egy kedves levelet, amiben ecseteli, hogy hülye vagyok, mert hülye filmeket nézek és hülye zenét hallgatok. Ennek ellenére szerintem az elsők között voltam, aki megnézte a Bosszúállókat, mellette az összes előzmény filmet, az animációs sorozatot és a képregényeket is olvasta. Nem azt mondom, hogy a linkelt filmeket nem várom, de régen nem volt jellemző, hogy a filmekhez tartozó reklámok összességében hosszabbak legyenek, mint maga az alkotás. Főleg, mikor az Avatarhoz hasonló "műremekeket" hirdetnek még a WC papíron is. A Mel Gbson filmet ajánlottam, ami szintén nem kavart nagy port és én nem láttam belőle egy bemutatót sem, így még kellemesebbet csalódtam.

Azt sem mondanám, hogy nem láttam érzelmes, vagy remekül megrendezett filmeket, sőt nagyon sok kedvencem van ebben a témában is. Pl. a Remény rabjai, 12 dühös ember, 12 majom, Blöff, vagy a Tarantino filmek, Harcosok klubja, Forrest Gump, Az élet csodaszép...

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trash műfaj ahogy van... nem érdekel. Korábban láttam 2-3 trash filmet, ami igazából csak azt erősítette bennem, hogy ez nem nekem való. Egy Toxikus Bosszúállót pl a büdös életben nem fogok megnézni. Mind a 4 rész előzetesét megnéztem tecsöveden... elég is volt. Egyszerűen olyan szinten nem az én műfajom, hogy az hihetetlen.

 

Én azt mondom, hogy mindenki döntse el, hogy kinek mi jön be igazán, ki mit szeret. Ha valaki a hype-filmekért van odáig és vissza és a Transformers trilógiát tartja messze a legjobb filmeknek a világon, az legyen már az illető dolga eldönteni. Meg egyébként is... mi van akkor? Mellesleg én is szórakoztam a Trafó filmeken (főleg a 3. részen). Hogy ez égő vagy ciki? Lehet. Olyan kritikát is olvastam, ahol a kritikus kerek perec leírta blogbejegyzésében, hogy akinek tetszett a Trafó 3 az ízléstelen konzumidióta, nulla műértésű szemétláda... stb. Ami szerintem már túlmegy egy határon a vélemény nyílvonítást tekintve. Becsmérelje a filmet, ne pedig azokat, akik esetleg élvezték.

 

Azért megjegyzem, hogy annak ellenére, hogy nem állok be a "fúúúj Bay és fúúúj Transformers" táborba (mert ez alapból távol áll tőlem) attól még nem tartom kiemelkedő alkotásnak a Trafó filmeket, de hogy nem lehet rajtuk szórakozni, az szerintem nem igaz.

 

Ja igen.. Avatar. Tudom vérciki, de nekem tetszett az a film. Nem az az alkotás, amiről hosszú órákon át beszélek, vagy amit szinte bármikor meg tudok nézni... mégis itt van a polcon a gyűjtőknek szánt Blu-Ray kiadás, ami mind a 3 változatát tartalmazza a filmnek és rengeteg extra tartalom is a csomag része. Hülye vagyok, hogy kiadtam érte 10ezer pénzt? Lehet, de én nem sajnálom. Ez a helyzet.

 

Na de mindegy... kinek mi tetszik... talán egyszer megértjük, hogy !!!TÖK HÜLYESÉG!!! ezen bármiféle formában is vitázni.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy van... mellesleg én megnéztem Budapesten IMAX-ben (életem első és eddig sajnos egyetlen IMAX élménye volt... valóban páratlan élményt nyújtott). Nyíregyházán 2D-ben, mert nálunk még akkor nem volt 3D-s terem. És Debrecenbe is felmentem 2x 3D-s megtekintés miatt. Vagyis... 4x láttam moziban. Mégsem vagyok Avatar b*zi, ellenben teljesen úgy érzem, ahogy Ody is mondta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeritnem a filmek leginkább arra valók, hogy szórakoztassanak. Akárcsak a zene. Trash filmek közül pedig rengeteg olyan van, amiben jók a színészek, vicces és kifejezetten szórakoztató.

 

Oké csak a saját izlésedet ne akard kőbe vésni: attól hogy neked valami tetszik attól még lehet hogy másnak az totál érdektelen és cseppet sem szórakoztató. Én már néztem olyan széles társaságban trash filmet ahol páran felálltak, hogy "jézusom mi ez már". Azt, hogy kit mi érdekel azt mindenki maga el tudja dönteni.

 

Más: a Privát Üzenetnek azért ez a neve, mert csak a beszélgetőkre tartozik. Etikátlan és semmi keresnivalója a fórumon annak hogy ki mit irt privátba. Blokkold, ne olvasd el, szólj vissza, akármi, de nekünk ehhez semmi közünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja még valami kikívánkozik.... FlóriBá, ha ennyire irritál, hogy mi itt pl Prometheus-ról, meg TDKR-ről meg hasonlókról beszélgetünk és az előzeteseit nézzük, akkor keress olyan fórumot, ami kimondottan a trash műfajjal foglalkozik. Biztosan van olyan is. Amint látod, itt többségében olyanok vannak, akiket ez a műfaj nem hogy nem érdekel de akár még undorral is töltheti el őket. Ez a helyzet. Ha nem tetszik pl egy TDKR-es poszt max nem kommentálod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem irritál, csak én nem érzem úgy, hogy az izgalmas, vagy igényes pószter lenne, amin van egy láb...az meg még durvább, hogy valaki ezt komolyan gondolja és egy olyan filmet reklámoz vele, mint a Batman.

A Transformers 1-et én is moziban láttam, meg a kettőt is, de nagyon idegesítő volt az, hogy néha az akció jelenetek olyan gyorsak voltak, hogy nem igazán lehetett érteni. Plusz itt is ellőtték a "vicces karakter pedig kell" szitut, az iker autóbotokkal, ami vér ciki volt. Szórakozásnak persze jó, úgy, hogy az ember kikapcsolja az agyát, mivel a történet néha annyira kusza és zavaró, hogy ha figyelnénk rá, kínos lenne.

Én láttam az Avatart kétszer, de a történetre is figyeltem, ami valljuk be...egyenlő a nullával. Annyira tipikus és sablonos, hogy lehet a látvány egyedivé teszi a filmet, de egy Farkasokkal táncoló Pocahontassal vegyítve már baromira nem hoz lázba.

Én is néztem széles társasággal olyan filmeket amit többen dícsértek és felálltam, azt mondtam, jézusom, mi ez már? Pl. a Terminátor - Megváltás.Béna történet, teljesen kiszámítható események, egy remek trilógia megcsúfolása.

 

Annyi közötök pedig szerintem van hozzá, hogy amiket nekem ír baromság áradat meg sem közelíti azokat amiket néha én itt eltolok. Persze erről jobb nem tudni, mert mégiscsak idősebb. De, hogy bölcsebb is lenne...?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Transformers filmek engem kifejezetten irritálnak, de ettől még nem várom el a többiektől, hogy ők is ezt gondolják csak mert nekem nem jött be. Ebben a topikban mindig arról lesz természetesen szó, ami a többséget érdekli. Ha az ember csak a saját véleményére kiváncsi, akkor blogot kell vezetni.

 

Annyi közötök pedig szerintem van hozzá, hogy amiket nekem ír baromság áradat meg sem közelíti azokat amiket néha én itt eltolok. Persze erről jobb nem tudni, mert mégiscsak idősebb. De, hogy bölcsebb is lenne...?

 

Nem nincs semmi közünk hozzá: azért privát, mert a két beszélgető partnerre tartozik csak. Teljesen mindegy mit ír neked: azt neked kell feldolgozni mert CSAK neked szól. Majd ha ide ir a közösbe akkor azzal foglalkozunk mindannyian. Magánlevelezés kiteregetése tilos!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.