Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Plusz ott van Clint Eastwood, a leggyávább ember a vadnyugaton

Ne felejtsük el a rosszfiúkat se. Lee Van Cleef és Eli Wallach se kutya. Meg még ott van Gian Maria Volonté, aki dollár filmekben rosszalkodott. Imádom, amikor a "Még pár dollárral többért" végén ott áll Lee Van Cleef-fel szemben, köztük pedig a földön ül Eastwood, akinek a kezében az a kis képtartó kütyü zenélget. Akkor a zene úgy bevadul, hogy öröm hallgatni. :D

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne felejtsük el a rosszfiúkat se. Lee Van Cleef és Eli Wallach se kutya. Meg még ott van Gian Maria Volonté, aki dollár filmekben rosszalkodott. Imádom, amikor a "Még pár dollárral többért" végén ott áll Lee Van Cleef-fel szemben, köztük pedig a földön ül Eastwood, akinek a kezében az a kis képtartó kütyü zenélget. Akkor a zene úgy bevadul, hogy öröm hallgatni. :lol:

Na persze Eli Wallach zseniális... Az az igazság, hogy mindenkit lejátszik a filmben, csak nem akkora sztár, mint Eastwood :D

 

A Pár dollárral többért-et rég láttam, de úgy emlékszem nem volt rossz darab...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag a Comic Con-on bemutattak egy darabot a készülő új Frank Miller-adaptációból, a 300-ból, méghozzá nagy sikert aratva. A chud.com-on írnak róla bővebben. Az iromány alapján Sin Cityhez hasonló stilizált látványt és nagyfokú háborús brutalitást fogunk látni. Engem érdekel :lol:

 

3001.jpg

Szerkesztve: - yodamester
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag a Comic Con-on bemutattak egy darabot a készülő új Frank Miller-adaptációból, a 300-ból, méghozzá nagy sikert aratva. A chud.com-on írnak róla bővebben. Az iromány alapján Sin Cityhez hasonló stilizált látványt és nagyfokú háborús brutalitást fogunk látni. Engem érdekel  :D

 

Yodamester, miért nem látom a képeidet? :lol:

 

 

Donát

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap nézem a Pirates kettőt, a Mom-ban feliratosan.Már nagyon várom.Megnéztem a magyar trailert, bár nem olyan szörnyű, messze van az eredetitől.Ha jól hallottam ki belőle akkor Kálid Artúr Davy Jones magyarhangja, nagyon nem illik hozá.

 

A rottentomatoes-on megőrűltek a kritikusok, 53%-on áll a film, a Superman meg 7 valamennyin :lol:

 

 

Donát: Én se látom a képet.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

300 ha nem olvastátok próbáljátok pótolni! Sokkal jobb mint a Sin City. Fantasztikus történelmi kaland Frank Miller-re jellemző durva kinézatű figurákkal (nem véletlen, hogy a fél világ dolgozik a filmen :lol: ). Vizuálissan nagyon erős lesz a film, a kérdés csak az, hogy Zack Snyder mit kezd a storyval és a szinészekkel. A DAWN OF THE DEAD remake alapján ezzel, se lesz baj, de mit lehet tudni...

 

A rendező egy tipikus "jóarcú" Frank Miller figurával:

 

CCzachposter.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nahát, már egyre jobban kiváncsi vagyok a Jó, a rosszra...asszem velem is az volt hogy nem jó Westerneket néztem ezért nem szerettem ezt a műfajt, bár ahogy olvastam a Vadnyugat azért nem egy tipikus western...

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.