Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egyetértek.

 

A Meridában volt bőven potenciál, és a az animáció is szokásos Pixar színvonal, sőt, lenyűgözően szép volt... bár azt 2D-ben néztem, kíváncsi lettem volna a 3D-re, na majd máskor, nyilván az semmit nem ad hozzá a történethez, csak a látványt fokozza. Egyszerűen nem aknázták ki a lehetőségeket. Egy remekül leadott de rosszul fogadott majd kihagyott szerva volt sajnos. :(

 

Ralph viszont minden volt, ami a Merida nem. A Raphban minden klappolt, minden a helyén volt... hatalmas élménnyel gazdagodtam általa. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó film volt a The Expendables 2, nekem nagyon bejött! :) Persze helyén kell kezelni, egy múltat felidéző akciófilmnél nem szeretne többet nyújtani, annak viszont elsőrangúan működik. Szórakoztató darab, az 1. résznél mindenképp jobb lett. A látvány, a szereplők, a poénok, a hangulat, minden pöpec lett, élvezetes másfél óra, úgyhogy elismerésem! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Argo-akció

 

Talán legjobb film díjat nem ér, de az az igazság rosszabbra számítottam. Most néztem meg a szüleimmel, és főleg édesanyámnak tetszett nagyon. Persze én is elismerően bólogattam a stáblista alatt. Kupálódik a Ben fiú rendesen! Így tovább!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel többen is ajánlottátok, tegnap este megnéztem a Rontó Ralph-ot. Az egész film alatt egy jóleső nosztalgikus érzés vett körbe. Megelevenedtek a Nintendo-élmények, fantasztikus volt. :) Szerintem ez az animációs film nem a fiatalabb korosztálynak készült, hiszen ők jószerivel azt sem tudják, mi az a Pac Man vagy a régi kedvencem, Pong. Az arcade játékok megjelenítése mellett a filmnek volt mondanivalója is, ráadásul a humorral sem szűkölködtek. :)

 

Bár még a Merdiát és Tim Burton új művét nem láttam, de ezek alapján a Rontó Ralph valóban megérdemelt volna egy Oscart. Ha megnéztem a többit, akkor majd értékelek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel többen ajánlották, így most délután megnéztem a Rontó Ralph-ot :)

Ez a film maga a nosztalgikus érzés. Aki 20-25 éve még ilyen játékokkal játszottak, azok felfedezhettek utalásokat a történet során.

A háttérben flangáló karakterek közül sok kultikus figurát ki lehetett szúrni.

 

Best of karakter: kommandós csajszi :yes: :yes:

Legszerencsésebb karakter: Mindent megjavítok Félix :cry:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ParaNorman is jó volt. Azt ugye stop motion technológiával készítették. Volt benne pár kifejezetten jó poén, de szerintem alapvetően nem gyerekeknek való.

Én láttam még régebben a Kalózok, a kétballábas banda című angol animációs filmet, ami szintén stop motion volt. David Tennant (10. Doktor - Doctor Who) adta a hangját az egyik karakternek. Egész jó volt az is, de a legjobb kétség kívül a Rontó Ralph volt a felhozatalból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy filmes hírsite infója szerint Christian Bale lesz Batman a készülő Igazság Ligája filmben :o :o

Christopher Nolan lenne az egyik producer, és lehet hogy Zack Snyder rendezné a filmet.

 

Bale ugye azt nyilatkozta, hogy ha Nolan előáll egy olyan sztorival, amit érdemes elmesélni, akkor szívesen felölti újra a denevérjelmezt. Szóval meglátjuk... :o

 

Damon Lindelof/Brad Bird féle misztikus sci-fi a TOMORROWLAND mozi sztorija is kiszivárgott.

Akinek tetszett a Prometheus és Lost rajongó, annak ez a történet igazi csemege :yes:

A címben szereplő Tomorrowland egy olyan hely egy másik dimenzióban, ahol a tudomány messze meghaladta a jelenlegit. Az 1964-es Világkiállításon ide nyer titkos bebocsájtást a 11 éves Frank, aki fiatal kora ellenére briliáns elme: ezért is látja meg benne a lehetőséget Athena, a titokzatos fiatal lány, aki dönt úgy, hogy megmutatja neki ezt a csodálatos helyet. Ám amikor Tomorrowland polgármestere, David Nix (Hugh Laurie) megtudja, hogy birodalmába hívatlan vendég érkezett, azonnal kipaterolja őt. Ám mielőtt távozna, Frank megtudja, hogy Athena egy robot...

 

A történet napjainkban folytatódik: a már felnőtt Frank (George Clooney) továbbra is Tomorrowlandet keresi, és rádöbben, hogy ezzel nincs egyedül, sőt, az évek során Nix teljesen korrupttá vált, és kizárólag a tényleges eredmények érdeklik, a kreativitást megveti (ezek szerint nem látja, hogy a két dolog szorosan összefügg egymással). Frank Tomorrowland más kitaszítottjaival, valamint egy fiatal lánnyal - akiben saját gyerekkori énjére ismer - közösen azon szorgoskodik, hogy... Igazából, tudja fene, min (gondolom, Nix uralmának megdöntésén), mert a leírás itt véget ér. Annyit tudni, hogy a természetesen változatlan külsejű Athena is visszatér a filmbe.

forrás: Aeonflux

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Michael Giacchino szerzi majd a zenéjét a Wachowski tesók új sci-fijének, a Jupiter Ascending-nek.

Örülünk Riddick? :D

Most már duplán várós. Amúgy is kíváncsi vagyok, miféle idegen bolygós távoli jövős látványfilmmel kedveskednek nekünk a tesók. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor ezt oszd el tizzel és megvan az a katarzis-mennyiség amit a Lincoln tud nyújtani :D

 

Megnéztem, végigültem türelmesen a Lincoln-t. Megérte, bár ez egy rendkívül nehezen nézhető, szó szerint nehéz film, annak ellenére hogy van benne humor. Még a Schindler listája is "könnyebb" volt számomra, nem is éreztem az idő múlását. A Lincoln-ban minden perc egy örökké valóság volt, pláne feliratosan. Sokat beszélnek. Williams alig kap lehetőséget a zenéjével, és ez zavaró. Ez egy korrajz, politikai tanulmány, ez nem is a címszereplőről szól igazán. De a katarzis meg volt, ha nem is bőgős, picsogós, csak egy kellemes melegség, jó érzés. Szerintem maga a film is megérdemelt volna egy oscart, bár a film és Daniel Day az egy és ugyanaz. Ajánlom mindenkinek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.