Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Sly Stallone is látja ám, amit mi. Hogy micsoda kemény Harrison Ford :D Ezért be is válogatta az The Expendables 3-ba :D:rock:

 

Képzeljük el Harrison Fordot szivarral a szájában és egy méretes gépágyúval a kezében :D Isteni lesz :lol::yes:

Én imádtam, és most is imádom a kettőt, de az ottani poénok alapján, Ford ostorral fog operálni... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leonardo DiCaprio egy viking király lesz! :yes:

 

A Warner és Leo készíti majd a nagyszabású filmet, amelyben DiCaprio producer is lesz. :)

DiCaprio Harald Hardradát, a 11. századi hódítót keltené életre, akit az utolsó nagy viking királynak neveztek. Hardrada két évtizeden keresztül uralta Norvégiát, hatalmas erővel rendelkezett és szomjazott a harcra. A Deadline internetes portál szerint a film A rettenthetetlen "mintájára" mesélné el a történetet.

 

Jöhet :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leo mint barbár viking? Így elsőre eléggé nehezen elképzelhető :hmm:

Ma már egy profi személyi edző bármelyik színészt fél év alatt kigyúr és felkapol rá x kiló izmot.

Plusz Leo a Djanoban már játszott szakállas vadállatot. Nah, ha egy kicsit még gyúr, meg csapzott hosszú haja lesz és dúsabb szakálla, akkor ő lesz Hadarada viking király

316px-CalvinCandiePoster2.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Plusz Leo a Djangoban már játszott szakállas vadállatot.

Azért van különbség egy fajelmélettel szimpatizáló, beteges szenvedélyű, amúgy gazdag és kifinomult ízlésű amerikai ültetvénytulajdonos, és egy vérszomjas viking vezér között ;)

Kíváncsi vagyok, hogy mit hoz majd ki belőle, hisz ez nem kifejezetten az ő asztala

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lesz, csak kicsit gáz, hogy Loki minden részben kiszabadul. :roll:

Minden részben? Ez az első Avengers-film, amiben kiszabadul. ;)

 

A Thorban meglépett, és a játékidő egy percében sem volt sehol fogoly. Az Avengersben kapták csak el először, és most, a The Dark Worldben fog abból a fogságból kiszabadulni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phillips kapitány kalandja is nagyon izgisnek tűnik.

 

 

A tréler nézése közben lefolytattam egy kis párbeszédet a kalózfőnökkel:

 

- I'm the captain now.

- F*ck you.

 

:D

 

 

Ez nagyon jó lesz. Amiben Fassbender játszik az nem lehet rossz film.

Szerintem az első osztályos X-Men múviban ő éri a legtöbbet. Rajta kívül egyebet nem is igazán bírtam abban a filmben.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden részben? Ez az első Avengers-film, amiben kiszabadul. ;)

 

A Thorban meglépett, és a játékidő egy percében sem volt sehol fogoly. Az Avengersben kapták csak el először, és most, a The Dark Worldben fog abból a fogságból kiszabadulni.

 

Nem a második?

 

Rémlik, hogy az Avengers közepén is elkapják és a végére kikeveredik onnan, hogy aztán újra elkapják és most újra kikerüljön a Thor folytatásban

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól rémlik.

 

Az Avengers első harmada környékén fogják el először, amiről mint kiderül, Loki tervének része volt. Kiszabadul, majd a film végén ismét elkapják, Thor pedig hazaviszi. De a Thor: The Dark World így is csak a második Avengers-film lesz, amiben kiszabadul.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon jó lesz. Amiben Fassbender játszik az nem lehet rossz film.

Nekem is jöhet! Vagy még nem láttuk rossz filmben (és ne is lássuk) :hehe:

 

Rog, köszi a videót.

 

Szerintem az első osztályos X-Men múviban ő éri a legtöbbet. Rajta kívül egyebet nem is igazán bírtam abban a filmben.

Az általa játszott karakter a legérdekesebb, ez sokat jelent, plusz a jó színész...

Nekem ég Jennifer Lawrence is bejött, ott van a nyomában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Clooney Gyuri és csapata megpróbálja visszaszerezni a nácik által elorzott műkincseket mielőtt Hitlerék elpusztítják őket.

 

http://www.youtube.com/watch?v=wVbwU30hveU

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nekem is új volt. Ez miből derült ki? Lehet már rég láttam.

Két dologból.

 

Az első, amikor a múzeumból, vagy mi a fenéből sétál ki, jól láthatóan csak megjelenik. Az igazi Loki benn maradt, nem jött ki.

A másik, amikor már a repülőn megy a nagy csetepaté, és Thor odaér a cellához, majd ráugrik szeretett öcsikéjére, az eltűnik. Ez utóbbi még lehetne akkor és ott rögtönzött megtévesztés - bár kicsit értelmetlen és Loki jövőbe látó képességeire vallana, ami nincs, ez is azt erősíti, hogy már az is csak káprázat volt, mint az ugyanabban a jelenetben szereplő másik -, de azzal, hogy a múzeumból káprázatként "sétált ki", egyértelművé teszi, hogy csak egy "káprázatot" fogtak el.

Ügyesen van megcsinálva, mert nem valami feltűnő, sőt, mivel közvetlen azelőtt vált hasonló mód ruhát, és láthatóan a kijárat felé tart, az egész jelenet úgy tűnik, mintha csak a ruhafelvevős-kimenős jelenet folytatása lenne. De amikor a külső helyszínre vált a kamera, látható, hogy Loki nem kilép, vagy ruhát vált, hanem illúzióként megjelenik. Én nekem is csak második megnézéskor esett le, hogy onnantól kezdve, hogy "kilép" a múzeumból végig egy "káprázat" szerepel.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ég Jennifer Lawrence is bejött, ott van a nyomában.

Én Jennikét nem igazán bírom. A játéka se jött be túlságosan.

 

 

Démon Máté

Én is pont erre magyarítottam valamikor a nevét. :lol: Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két dologból.

 

Az első, amikor a múzeumból, vagy mi a fenéből sétál ki, jól láthatóan csak megjelenik. Az igazi Loki benn maradt, nem jött ki.

A másik, amikor már a repülőn megy a nagy csetepaté, és Thor odaér a cellához, majd ráugrik szeretett öcsikéjére, az eltűnik. Ez utóbbi még lehetne akkor és ott rögtönzött megtévesztés - bár kicsit értelmetlen és Loki jövőbe látó képességeire vallana, ami nincs, ez is azt erősíti, hogy már az is csak káprázat volt, mint az ugyanabban a jelenetben szereplő másik -, de azzal, hogy a múzeumból káprázatként "sétált ki", egyértelművé teszi, hogy csak egy "káprázatot" fogtak el.

Ügyesen van megcsinálva, mert nem valami feltűnő, sőt, mivel közvetlen azelőtt vált hasonló mód ruhát, és láthatóan a kijárat felé tart, az egész jelenet úgy tűnik, mintha csak a ruhafelvevős-kimenős jelenet folytatása lenne. De amikor a külső helyszínre vált a kamera, látható, hogy Loki nem kilép, vagy ruhát vált, hanem illúzióként megjelenik. Én nekem is csak második megnézéskor esett le, hogy onnantól kezdve, hogy "kilép" a múzeumból végig egy "káprázat" szerepel.

 

 

Hát ennek ellenére az a "káprázat" bőszen lövöldözget a pálcájával, bunyózik a Amcsi kapitánnyal és hogy a mostohatesójával végzett fizikai kontaktusról ne is beszéljek. Legfeljebb azután cserélhette ki magát egy képmására miután a másik 3 kipusztította a fél erdőt, de szerintem ez sem túl valószínű, inkább csak szívatta a tesóját

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Hát ennek ellenére az a "káprázat" bőszen lövöldözget a pálcájával, bunyózik a Amcsi kapitánnyal és hogy a mostohatesójával végzett fizikai kontaktusról ne is beszéljek. Legfeljebb azután cserélhette ki magát egy képmására miután a másik 3 kipusztította a fél erdőt, de szerintem ez sem túl valószínű, inkább csak szívatta a tesóját

 

 

Ez nem értem, miért kizáró tényező. A Thorban és az Avengersben is rengetegszer kerül fizikai kontaktusba más dolgokkal a Loki-másolat. Mindig csak akkor válik "áthatolhatóvá", ha azt Loki úgy akarja (általában, amikor valaki áteshet rajta :)).

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.