Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Mivel én marhára unatkoztam a gravityn, pont erre gondoltam hogy egy ilyen jelenettel lehetne feldobni a filmet. :D De örülök hogy ez másnak is eszébe jutott. AKkor mág megvárom a másik ötletem is, hogy facehugger van a gépen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Battlestar Galactica Mozifilm készül!

 

Universal is ramping up a movie version of the sci-fi franchise "Battlestar Galactica", aiming to develop the film as a complete reimagining of the story.

Jack Paglen(Transcendence) az író és Glen Larson(Original series creator) a producer.

http://variety.com/2014/film/news/battlestar-galactica-movie-gets-new-life-at-universal-exclusive-1201153687/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első borzalmas volt, a szuperhős-műfaj se a kedvencem, de lehet, hogy a második részre rááldozok egy mozijegyet. :)

Pont minap szenvedtem végig az első részt (ezt se nézem meg soha többet), de a másodiknak már az előzetese is nagyon tetszett és tényleg mindenhol dicsérik, szóval jövőhéten valószínűleg én is mozisok egyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Index és az Origó is nagyon dicséri az Amerika kapitány 2-t. Az első borzalmas volt, a szuperhős-műfaj se a kedvencem, de lehet, hogy a második részre rááldozok egy mozijegyet. :)

Szombaton este én is megnézem, mivel addig nem tudok haladni a Marvel sorozatával :) Ha tényleg annyira jó, amennyire dicsérik, nem is baj, hogy moziban látom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.