Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Első reakcióm: -Na ezen ponton elég a szuperhősökből!

Nem bánnám a diszkriminációt; 'csak amerikai hamburgerzabálóknak!'

Mi nem Marvel képregényeken nőttünk fel, hanem Bobo-n és Góliát-on! ;)

Akkor ez nem neked való. Avengers: Age of Ultron második trailer. :D

http://www.youtube.com/watch?v=MZoO8QVMxkk

 

Amúgy meg, hát nem tudom, nekem anno kisgyerekkoromban bőven elég Superman, Batman, X-men és Tranformers képregényem volt (meg Star Wars, meg valami Kockás :)). Szóval én azokon is nőttem fel. Jöhetnek. Talán ezért sem tudom megérteni ezt a magyaros "a képregény csak az amerikai hülyegyerekeknek való" felfogást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, olvastad-e... nekem még annyira sem jött be, mint esetleg Neked:

 

Sráckor

Köszi, teljesen kiment a fejemből, hogy elolvassam :)

 

Nagyjából nálam is áll, amit írtál a filmről. Sokszor unalmas és a szereplők semmiféle érdeklődést nem tudnak kiváltani, nem lehet értük "szorítani". Egyedül az anya sorsa érdekelt egy fokkal jobban, de gondolom, ez érthető részemről. Viszont érte sem tudtam igazán izgulni.

Ami viszont nem zavart annyira, hogy egyes események hátterét nem ismerjük meg. Pl. miért kellett kidobni aput. Ezeket betudom annak, hogy igazából a srác szemszögéből látjuk az eseményeket, és ilyenformán egy gyerek sokszor nem látja/tudja, mi történik a felnőttekkel részleteiben, legfeljebb az ablakból annyit, hogy éppen veszekednek. Az okokat már nem.

A SW-os dumákon jókat derültem, főleg azon, hogy lesz-e 7. rész :D Ez a film szinte nem is lehetne aktuálisabb :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Sráckor nekem még annyira se tetszett mint R2-nak. Azon filmek egyike volt, ami sikeresen felidegesitett azzal, hogy nagyon sokatmondónak akart tűnni és közben semmit nem mondott.

 

Viszont befutott -számomra- a nap híre: a Gone Girl (Holtodiglan) sikerén felbuzdulva Fincher és Affleck egy Hitchcock klasszikus (Strangers on a Train) remake-jét akarják megcsinálni. Egyelőre még egy igazán ütős Hitchcock újrát se sikerült összeütni, de ennek minden esélye megvan hogy az első legyen. Nálam nagyon várós!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

John Wick - Szuperjó, szuperkemény és tökös akciófilm. Az a fajta aminek egyszerű a története, - megölik valakijét ezért véres bosszút áll mindenkin - de annyira badass, hogy muszáj megnézni. És felépít, bemutat egy jó kis rejtett világot is úgymondd, ami szintén bejött. Valamint tele van sorozat színészekkel, remek cameokkal,szóval csak ajánlani tudom. 8/10 lett simán. Keanu egy állat! :D

nFtglna0-banner.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ez nem neked való. Avengers: Age of Ultron második trailer. :D

http://www.youtube.com/watch?v=MZoO8QVMxkk

 

Amúgy meg, hát nem tudom, nekem anno kisgyerekkoromban bőven elég Superman, Batman, X-men és Tranformers képregényem volt (meg Star Wars, meg valami Kockás :)). Szóval én azokon is nőttem fel. Jöhetnek. Talán ezért sem tudom megérteni ezt a magyaros "a képregény csak az amerikai hülyegyerekeknek való" felfogást.

Félreértés ne essék, én szeretem a Bosszúállókat, asszem csak a sok "man"/"men" verte ki a biztosítékot amiket Te is soroltál.

Az Ant-man már csak a hab a tortán, vagy ha úgy tetszik az utolsó csepp volt..De meg fogom nézni amúgy!

 

Jake Sully (és mindenki más figyelmébe, akit érdekel):

 

1 évet késik az Avatar folytatás!

 

Nincs ebben semmi szokatlantól eltérő..

Fenntartom a korábban megfogalmazott szkeptikusságom a filmmel kapcsolatban.

Azthittük az Argo 2 a filmek 4-es metrója, de majd ezt figyeljétek! :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Félek mert pár új filmnél eléggé egybecsengett a véleményünk. Pedig én nagyon szeretném kedvelni ezt a John Wick-et, pláne hogy a Védelmező nem igazán nyújtotta azt amit vártam (Denzel badass volt, de a '80-as években tonnányi jobb bosszúfilmet forgattak). Na majd hétvégén kiderül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi :) Semmi extra, csak amire számítani lehetett. Leginkább a pasi kategóriák miatt lehet kinek/minek drukkolni. Sajnos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Juj. Most nem leszek a barátod... :)

Amúgy kezdem úgy érezni magam, mint Don Qujite, majdnem mindenkinek tetszett a film ismeretségi körömben is - nekem viszont borzasztóan nem. :?

 

Pont ettől szép az egész véleményezés, mert nekem pl pont ezek tetszettek amiket Te negatívként írtál. :D Egyszerű, nem bonyolították túl csajos szállal, érzelmivel, csak mint a régi 80as 90es évek beli akciókban; van indítékod kiírtani mindenkit? Igen? Akkor hajrá. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

John Wick

Tetszett, DE jött utána R2 kritikája...

 

 

Egyet kell értenem veled R2, átláttál a szitán! A film megvesz kilóra..Megpróbál legalábbis.

A recept a Taken-é. Adjunk el egy üsd vágd filmet neves No 1. színészekkel.

Ha Takenben Segal lett volna ebben meg Statham, ahogy írtad, más lenne a fogadtatás.

Egyes nevektől elcsépelődött egy műfaj és ezt próbálják az elmúlt években feltámasztani.

Segal és Norris neve a legtöbb körben megmosolyogtató már manapság. Van némi nosztalgiaértéke, de nem ütik meg a mércét, pedig a maguk idejében sikeres és ütős filmeknek számítottak.

Az ember tudatalattijára építenek. Komoly nevek a képernyőn?

Egy Neeson, egy Reeves egy Dafoe egy Famke Jannsen egy McShane nem adják a nevüket gagyihoz, mert sose tették.

Na ez itt a hazugság. Önmagunk becsapása.

Vigyázni, mert attól, hogy Qui-Gon Schindler is volt, vállalhat még B filmet.(-félek is a Taken 3-tól rendesen)

A végén tegyük fel a kérdéseket "gasztronómiai" szempontból:

Jobb-e egy tányér takony porcukorral? Vagy a kutyaszar egy mentalevéllel?

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

John Wick

Tetszett, DE jött utána R2 kritikája...

 

 

Egyet kell értenem veled R2, átláttál a szitán! A film megvesz kilóra..Megpróbál legalábbis.

A recept a Taken-é. Adjunk el egy üsd vágd filmet neves No 1. színészekkel.

Ha Takenben Segal lett volna ebben meg Statham, ahogy írtad, más lenne a fogadtatás.

Egyes nevektől elcsépelődött egy műfaj és ezt próbálják az elmúlt években feltámasztani.

Segal és Norris neve a legtöbb körben megmosolyogtató már manapság. Van némi nosztalgiaértéke, de nem ütik meg a mércét, pedig a maguk idejében sikeres és ütős filmeknek számítottak.

Az ember tudatalattijára építenek. Komoly nevek a képernyőn?

Egy Neeson, egy Reeves egy Dafoe egy Famke Jannsen egy McShane nem adják a nevüket gagyihoz, mert sose tették.

Na ez itt a hazugság. Önmagunk becsapása.

Vigyázni, mert attól, hogy Qui-Gon Schindler is volt, vállalhat még B filmet.(-félek is a Taken 3-tól rendesen)

A végén tegyük fel a kérdéseket "gasztronómiai" szempontból:

Jobb-e egy tányér takony porcukorral? Vagy a kutyaszar egy mentalevéllel?

 

 

 

Köszi! :)

 

S ha már szóba került:

 

Taken 3

Szerkesztve: - R2-D2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

John Wick

Tetszett, DE jött utána R2 kritikája...

Szerintem túlspilázzátok. Egy filmnek az a lényege, legalábbis a nagy részének hogy szórakoztasson. Ezt simán hozta a JW. Persze bele lehet gondolni, hogy tényleg csak a híres színész vitte el a filmet a hátán(és a még több híres színész), vagy csak amúgy egy rakás kaki, de szerintem fölösleges. Mint látszik a Taken-nél ezt a formulát a többi filmnél már nem tudták alkalmazni. (Na jó én csak a kettőt láttam, de az már meg sem közelítette szvsz az elsőt.) Amúgy ahogy ez a film, és a Taken is leginkább a régi akciófilmekre hajaz. Hős, valami indok bosszúra, és vérfürdő. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D

 

Na de egy kétnapos kiskutya? Hisz épp hogy csak egyet tojt az udvarban...

 

A kutya jelképezte az elvesztett szerelmét, akiért otthagyott minden sz-rt. Az utolsó ajándék, tőle! Remény a jóra! :D Az túl klisés lett volna ha a feleségét ölik meg. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huh, hamar eltelt az egy év, már megint az a hiszti tárgya, hogy a jelöltek nagy része fehér és férfi... Egyébként a Lego movie-t én is hiányolom.

 

 

Ha már egyszer igaz, miért ne hisztizzenek rajta :P

 

Talán megkapja a legjobb betétdalért..de valóban: a legjobb animációs filmért simán nyernie kéne!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.