Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Kudar, most visszaolvastam a kritikádat. Nekem is 12 majom fílingem volt. :hmm: És ha úgy fejezték volna be, ahogy én akartam, akkor meg a kritikusok szemében még egy 12 majom lett volna csak, és akkor annyi lett volna, hogy "Ezt láttuk már!". De én a befejezését jobbnak találtam volna úgy. :)

Pedig sokkal jobb lett volna egy nem klisés vég. Illett volna a filmhez ha főszereplő meghal...minden idősíkban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr: olvasva a beszámolóidat, mostanában sz*r estéid lehettek.

Valahogy úgy.... a Road to Guantanamo mondjuk valszeg bekerül az év végi top 25-embe (bár inkább a végére), meg a Lady in the Water se volt rossz, de igazán semmi különös, a többi meg bűnrossz :hmm: De most valamiért kitaláltam, hogy megnézem azokat a 2006-os filmeket, amik valami miatt érdekeltek... most épp Brian De Palma 'Black Dahlia'-ája forog.... hát ez is ölég gyenge :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem újra a Miami Vice-ot, otthon, igényesen, házimozikon... Sajnos be kell látnom, hogy csúnyán alulbecsültem ezt a filmet, amikor először láttam, mert ez csaknem mestermű... Cseppet sem szokványos, ez igaz, de ha az ember ráérez az ízére, hatalmas filmet nyer. Amikor mozikban ment, egy újabb Heat-re vagy Collateral-ra számítottam, és ez volt a hiba, mert a MV szakított ezen filmek hagyományos struktúrát követő felépítésével, és kisérleti terepre lépett - és a filmnek ez az egyáltalán nem szokványos, kisérleti jellege volt az, ami elidegenítette a közönség nagy részét - köztük engem is. Viszont másodjára nagyon helyükre kerültek a dolgok, nyitottabban álltam hozzá, és meglett az eredménye: egy újabb Mann film, ami belépett a kedvenceim közé.

 

Ja, és igen: Mann stílusa még soha nem volt ennyire kiforrott, összetéveszthetetlenül jellegzetes, mint itt. Remélem folytatja ezt a megkezdett utat. A MV nálam mindenesetre oda-vissza üti az izzadtságszagú Departed-et...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bekapcsolatam a tévét, hogy mi megy benne :) TV2: Bridget Jones, de azt hittem, dobok egy hátast, mert felfedeztem Gaius Baltart Bridget fura-mura haverjai között :lol::lol:

Szánalom ez a karácsonyi műsor. Be sem kapcsoltam a TVt. :nana:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szánalom ez a karácsonyi műsor. Be sem kapcsoltam a TVt. :nana:

Én is csak net közben tegnap. Amúgy csak az Evitát néztem meg, mert még nem láttam. Majd kinézek mára valamit a gépemről :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se nézek semmit. Majdnem egész nap az Abysshoz kreálok egy normális feliratot.

Valamelyik külföldi lapon találtam olyat ami nem csúszik de az átírás is nagy meló.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se nézek semmit. Majdnem egész nap az Abysshoz kreálok egy normális feliratot.

Valamelyik külföldi lapon találtam olyat ami nem csúszik de az átírás is nagy meló.

Szerintem elég lenne csak áthúzni a feliratot pár másodpercel(BSPlayer).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem elég lenne csak áthúzni a feliratot pár másodpercel(BSPlayer).

Erre én is gondoltam már de magyart olyan béna szöveggel találtam hogy azt csak ritkán használom hozzá. Inkább felvettem a gépre mp3-ba a film hangját hogy nagyjából a megszokott szöveg legyen benne, és csak az új jeleneteket fordítom le, a film szinkronjába pedig csak akkor nyúlok bele ha nagy eltérés van közte és az eredeti szöveg között.

Elég macerás hallgatni, irkálni meg még fordítani is de én nem bánom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a külföldi adókhoz képest tényleg szánalmas volt.Ezeréves filmeket harangoztak be szupermoziként(pl Szörny RT).A német adókón legalább újabb filmek voltak.Még szerencs, hogy a gépemen van pár film.Meg is néztem a Crank-et a szállítós csávóval.Nem egy nagy szám, de vannak benn ejó ötletek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom, melyik a szebb, Natalie Portman vagy Jessica Alba. Bár ez a szőke haj tényleg nem áll jól neki.

Megmondom őszintén, nekem egyáltalán nem jön be a csaj.

 

Egy jó kép róla:

http://www.starterupsteve.com/flash/html/alba.shtml

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:nana:

Bájos a mosolya :lol:

 

Saját vékonyságomból adódóan én imádom a vékony csajokat.

Viszont mikor már olyan vékonyak, hogy mögöttem is elbújhatnának, az már undorító.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.